Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

QUOTE(samba10 @ 2012 01 24, 17:37)
Laba, man irgi aktualu 80% darbingumas, gal jau issiaiskinote, ar yra kokia pasalpele, ar lengvatos? Turiu dvi nugaros isvarzas, darbas nors ir ligonineje mano yra sunkus, galvoju gal pabandyti darbingumo lygi nustatyti, gal kruvi darbe sumazintu ar kaip, ar pasalpa gauciau kokia, tai galeciau siek tiek nuo etato nusiimti ir pan. Busiu dekinga uz info.

jokios pasalpos nepriklauso tesant 80% darbingai.
Atsakyti
QUOTE(samba10 @ 2012 01 24, 16:37)
80% darbingumas

Jei pristatysite į darbovietę pažymą apie darbo pobūdį ir sąlygas, turėtų palengvinti sąlygas (atsižvelgti į gydytojų rekomendacijas). Jokios piniginės išmokos nepriklauso.
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal aš čia truputį ne į temą, bet gal kažkas iš jūsų esate susidūrę su šiomis įstaigomis ax.gif "Kauno specialioji mokykla, Kauno apskrities ugdymo ir globos centras, Vilijampolės vaikų ir jaunimo pensionatas" Man labai reiketu duomenu kiek jose yra vaikučių turinčių protinę negalę. Ir ar išvis yra g.gif
Atsakyti
Pasiskambinkit ir paklauskit.
Atsakyti
Labas

Taigi man suejo 120 dienu biuletenio ir mane pasiunte i Kauno i komisija . Tikejausi kad man leis testi biuleteni toliau , nes dar as pilnai nepasveikes .

Bet nustate 80% darbinguma

Ar teko kam nors su sia situacija susidurt



Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Silin @ 2012 01 31, 23:58)
Labas

Taigi man suejo 120 dienu biuletenio ir mane pasiunte i Kauno i komisija . Tikejausi kad man  leis testi biuleteni toliau , nes dar as pilnai nepasveikes .

Bet nustate 80% darbinguma

Ar teko kam nors su sia situacija susidurt
Aciu.

jusu atveju mdikai labai gudriai susuko,
pinigai jums nepriklauso, darbo birzoje turite stoveti, jei nedirbate, o jei dirbate, viskas priklausys nuo darbdavio, nes esate jau ne pilnai darbingas
as jusu vietoje atsisakyciau nedarbingumo lygio ir apskusciau ju sprendima, tegul jie motyvuoja , kodel jie mano, kad jus nepilnai darbingas, tegul jie irodo, kad jus visai nepasveiksite, nes darbingumo netekimas parodo, kad zmogus niekada nepasveiks iki galo,
Atsakyti
QUOTE(Silin @ 2012 01 31, 23:58)
Labas

Taigi man suejo 120 dienu biuletenio ir mane pasiunte i Kauno i komisija . Tikejausi kad man  leis testi biuleteni toliau , nes dar as pilnai nepasveikes .

Bet nustate 80% darbinguma

Ar teko kam nors su sia situacija susidurt
Aciu.

o kas nustate jums darbingumo lygi.nes as biliotenyje prabuvau 122dienas,paskui turejau ateiti i komisija.bet manes i kabineta nekviete,viska aptare be manes ir leido bilioteni testi dar 2menesius.komisijoje buvo mano seimos gydytoja bei sodros atstove.
Atsakyti
QUOTE(samba10 @ 2012 01 24, 16:37)
Turiu dvi nugaros isvarzas, darbas nors ir ligonineje mano yra sunkus, galvoju gal pabandyti darbingumo lygi nustatyti, gal kruvi darbe sumazintu ar kaip, ar pasalpa gauciau kokia, tai galeciau siek tiek nuo etato nusiimti ir pan. Busiu dekinga uz info.

MB turejo nedarbinguma 120dienu, balandi planuojama stuburo isvarzos operacija, siandien kreipesi i nedarbingumo nustatymo komisija, gavo 50% nedarbinguma pusei metu.
Atsakyti
Turiu 60% neigaluma, ir gaunu 540.lt invalidumo pasalpa. Ar gavus darba, man jos nesumazins?
Atsakyti
QUOTE(vilma @ 2012 01 21, 11:38)
Seimos gyd.gali israsyti toki kaip ir siuntima aprases lygonio bukle su kuriuo galima kreiptis i seniunija ir ieskoti kokios lengvatos priklausytu.Kol patys nereikalausit,niekas tikrai nepasiulis.Kiek teko girdet,tai ir busto salygu pagerinimas ir transporto paslaugoms kompensacijos priklausytu.


Baikit šeimos gydytojus socialiniais darbuotojais daryt. Turi, neturi...jie turi gydyti, o ne socialines problemas spręsti.
Socialiniams reikalams - seniūnijos soc. darbuotojai yra.
Papildyta:
QUOTE(SuperSix @ 2012 02 09, 09:13)
Turiu 60% neigaluma, ir gaunu 540.lt invalidumo pasalpa. Ar gavus darba, man jos nesumazins?


Nesumažins. Dirbkit, jeigu turit sveikatos biggrin.gif
Atsakyti
kas gali parasyt,per kiek dienu atsiunciamas neigalumo pazymejimas is NDNT?as pati siunciau registruotu laisku visus dokumentus.
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2012 02 21, 15:59)
kas gali parasyt,per kiek dienu atsiunciamas neigalumo pazymejimas is NDNT?as pati siunciau registruotu laisku visus dokumentus.


as pridaviau pati dokumentus, o atsakyma gavau per 6 dienas, cia Vilniuje, net nustebau
Atsakyti