Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

QUOTE(maskatukas @ 2015 09 25, 19:39)
Gal klystu, bet jei seimoje yra neigalus nepilnametis, seimai kompensuoja komunalinius mokescius.

Jei šeimoje yra neįgalus nepilnametis asmuo,komunalinių mokesčių niekas nekompensuoja, kad gauti kompensaciją reikia eiti į soc. skyrių rašyti paršymus kompensacijai gauti, o gausit kit tada jei neviršysit nustatytų pajamų vienam šeimos nariui, dar buvo 525 lt.eurais 152 , ir jei jūsų turimos visos pajamas sudės ir jūs nevištysit tų 152 e,tada ir gausit kompensacijas už šildymą ir pan.
Atsakyti
QUOTE(liuliukas @ 2015 10 16, 12:32)
Jei šeimoje yra neįgalus nepilnametis asmuo,komunalinių mokesčių niekas nekompensuoja, kad gauti kompensaciją reikia eiti į soc. skyrių rašyti paršymus kompensacijai gauti, o gausit kit tada jei neviršysit nustatytų pajamų vienam šeimos nariui, dar  buvo 525 lt.eurais 152 , ir jei jūsų turimos visos pajamas sudės ir jūs nevištysit tų 152 e,tada ir gausit kompensacijas už šildymą ir pan.


ydomu ar reikia atidirbti viesus darbus?
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2015 10 17, 23:00)
ydomu ar reikia atidirbti viesus darbus?

Už šildymo, karšto ir šalto vandens kompensacijas atidirbynėti nereikia.
Papildyta:
QUOTE(liuliukas @ 2015 10 16, 13:32)
Jei šeimoje yra neįgalus nepilnametis asmuo,komunalinių mokesčių niekas nekompensuoja, kad gauti kompensaciją reikia eiti į soc. skyrių rašyti paršymus kompensacijai gauti, o gausit kit tada jei neviršysit nustatytų pajamų vienam šeimos nariui, dar  buvo 525 lt.eurais 152 , ir jei jūsų turimos visos pajamas sudės ir jūs nevištysit tų 152 e,tada ir gausit kompensacijas už šildymą ir pan.

Jūs kažką maišote. Kompensacija būstui šildyti skaičiuojama taip: šeimai ar asmeniui kompensuojama ta būsto šildymo dalis, kuri viršija 20 proc. šeimos (vieno gyvenančio asmens) gaunamų grynųjų pajamų ir valstybės remiamų pajamų (102 €) skirtumą
Atsakyti
Sveiki,ar teisi šeimos gydytoja,kad nenori siųsti iNeįgalumo nustatymo( pratęsimui)komisiją,nes,atseit , laukiantis negalima atlikti kai kurių būtinų tyrimu(magnetinis rezonansas,pan)?Be to,ant jos-laukiantis paūmėja sveikatops problemos,ir neaišku- kas kaip.... g.gif Neįgalumas nustatytas šįmet gegužę.Problemos- stuburas, darbingumas 45 proc.
Atsakyti
Laba diena, gal galite kas nors atsakyti man, sakykim jei man buvo suteikta neįgaliojo asmens slauga (ne priežiūra) ar aš galiu dirbti "valdiškam" darbe? g.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas zinot, jei slaugau neigalu asmeni (paskirta rupyba), ar man gali buti paskirtas invalidumas? Jei gali, ar nebus nutraukta rupyba?
Atsakyti
Laba diena, nesu pas jus buvusi. Gal galite padeti, prasau tu kurios tikrai zinote parasykit smile.gif

Musu istorija tokia :

Gime berniukas, antras seimoje, jau puses metu pastebejome , kad nera taip viskas , kaip pas sese (viresne 1,5m) na ispradziu gyd. seimos vis ramino ... na berniukas ... 9 men. vis del to isryskejo tai , kad sunkiai laiko koordinacija... neislaiko ilgai susikaupimo i zaislus, ranku judesiai nekordinuoti. Supratom , kad vis del to nera cia tiap ,kad na berniukas... leciau viskas. Pradejom tyrimus. 1,5 m, padare pirmaji raidos vertinima, ir nustateme - specifinia misrus raidos sutrikimai. Jau tada rekomendavo susitvarkyti grupe. NESITVARKEM, ne is tingejimo , o is to , kad finansiskai kaip ir uzteko pinigeliu, ir dar sirdy tikejomes, kad isaugsim, dejom ivsas pastangas sutvirtinti kuneli ir emocine busena pagerinti. Taip ir atsitiko , jis puikus vaikis dabar. Jam 6 metai. Raidos sutrikimas yra , jo IQ 65 balai, pedagogineje tarnyboje nustatytas. Eisime i pecializuota mokyklele. Nperseniausiai issiaiskinome, kad dar ir yra igimta galvos smegenu kraujagysliu anomalija. Ko anksciau nemate kai dare kompiuterine tomografija, padarius angiograma tai patvirtino. Esme tokia , kad mano vyras , vaiko tetis mire pries 2 metus. Galiausiai mano berniukui islindo ir epilepsiniai priepuoliukai. pries pora men. Vis del to pateikiau prasyma del neigalumo ir jau 17d. gausim atsakyma koks ir kokio lygio. Manau bus vidutinio sunkumo neigalumas. Tik va mes sias bedas turime nuo gimimo, del kuriu mums bus kirtas neigalumas.

O klausimas toks : AR IMANOMA , IR KAIP NUSISTATYTI NEIGALUMA ATGALINE DATA NUO GIMIMO ?

p.s. moralizavimo nereikia, kad reikejo anksciau tvarkytis smile.gif tiesiog yra finansine padetis , kuomet galejau leisti sau nesitvarkyti, dabar yra kitokia finansine padetis. O del vaiko geroves , viskas buvo daroma ir net daugiau ar mes butume tureje neigaluma ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2016 05 14, 15:13)
O klausimas toks : AR IMANOMA , IR KAIP NUSISTATYTI NEIGALUMA ATGALINE DATA NUO GIMIMO ?



atgaline data niekas nedaroma /// moralas stai toks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 14 gegužės 2016 - 14:26
Taip, neįgalumas bus nustatytas nuo tos datos, nuo kurios pateikėte dokumentus tarnybai, niekaip kitaip. Mes taip pat porą metų nesitvarkėm, bet dėl kitos priežasties - patyriau tokį šoką, kad ilgai negalėjau susitaikyti su ta sąvoka... O labai reikėjo, bet ką dabar, buvo kaip buvo. Ir jums siūlau žiūrėti tik į priekį, svarbu, kad dabar gausit.
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2016 05 14, 15:13)
O klausimas toks : AR IMANOMA , IR KAIP NUSISTATYTI NEIGALUMA ATGALINE DATA NUO GIMIMO ?

Įmanoma už 2 metus atgal, o jei norėsite už daugiau - teks eiti teismo keliu.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2016 05 15, 20:10)
Įmanoma už 2 metus atgal, o jei norėsite už daugiau - teks eiti teismo keliu.


Hmm... Va aš skaičiau , kad įmanoma už praėjusius tris metus ... Bet supratau tiek , kad jeigu būtume nunešė dokumentus ir uzregistrave , ir toliau nesutvarke ... Na įdomiai .
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2016 05 15, 22:37)
Va aš skaičiau , kad įmanoma už praėjusius tris metus.

Čia ne jūsų atveju. Jūsų atveju išmokas ne teismo keliu galima susigrąžinti už paskutinius 2 metus, tad prasmės grąžintis neįgalumą už daugiau metų nėra. Juolab, kad neįgalumo nesitvarkėte patys, o ne dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.
Atsakyti