Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

QUOTE(uoga 3 @ 2015 01 09, 15:43)
Sakykit,o prasitesiant neigaluma,ar reikia prabuti "ant biuletenio" 120 dienu ar ne? g.gif

Nereikia. Reikia, kad paruoštu vėl dokumentus šeimos gydytojas. Jūs nešate į neįgalumo nustatymo tarnybą ir ten sprendžia.
Atsakyti
o man labai įdomu ar galima apskųsti komisijos sprendimą?
Pažįstamas jau antrą kart nešė dokumentus grupei nustatyti, pirmą kart, prieš metus gavo tik trečią. Dabar nunešė dokumentus, komisijos išvadų dar nėra, bet priėmusi moteris vėl tik trečiai grupei nuteikė. O asmuo turi parkinsoną, astmą, sunkią depresiją, hipertenziją.
Priėmusi dokumentus moteris, pamačiusi, kaip jis virpa (Parkinsonas) pasiūlė išsitirti striumą berods doh.gif atseit nuo to būna, kad dreba. Jomajo, dar pasiūlė išeiti į priešlaikinę pensiją, bet kiek pinigėlių žmogus praras tai nepasakojo.... juk nusibrauks bent keli šimtai, tai ko vertas viso gyvenimo stažas tada?

Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 01 12, 11:17)
o man labai įdomu ar galima apskųsti komisijos sprendimą?
Pažįstamas jau antrą kart nešė dokumentus grupei nustatyti, pirmą kart, prieš metus gavo tik trečią. Dabar nunešė dokumentus, komisijos išvadų dar nėra, bet priėmusi moteris vėl tik trečiai grupei nuteikė. O asmuo turi parkinsoną, astmą, sunkią depresiją, hipertenziją.
Priėmusi dokumentus moteris, pamačiusi, kaip jis virpa (Parkinsonas) pasiūlė išsitirti striumą berods  doh.gif atseit nuo to būna, kad dreba. Jomajo, dar pasiūlė išeiti į priešlaikinę pensiją, bet kiek pinigėlių žmogus praras tai nepasakojo.... juk nusibrauks bent keli šimtai, tai ko vertas viso gyvenimo stažas tada?

Apskųsti visada galima. Tik neaišku ar ką laimės. Jei žmogus dreba, tai nebūtinai Parkinsono liga (nebent gydytojų jau nustatyta). Tai nuo daug priežasčių gali būti. Turint tik hipertenziją visai neskiriama, nebent pažeista jau širdis. Sudėjus visas ligas gal tik lengvas nedarbingumas ir išeina. Kad nereikėtų abejoti, gavę dokumentus iš neįgalumo nustatymo tarnybos, gali skųsti.
Atsakyti
QUOTE(icma @ 2015 01 12, 13:42)
Apskųsti visada galima. Tik neaišku ar ką laimės. Jei žmogus dreba, tai nebūtinai Parkinsono liga (nebent gydytojų jau nustatyta). Tai nuo daug priežasčių gali būti. Turint tik hipertenziją visai neskiriama, nebent pažeista jau širdis. Sudėjus visas ligas gal tik lengvas nedarbingumas ir išeina. Kad nereikėtų abejoti, gavę dokumentus iš neįgalumo nustatymo tarnybos, gali skųsti.

Jau ne pirmi metai diagnozuotas parkinsonas, todėl ir keistai nuskambėjo pasvarstymas dėl virpėjimo. Šitiek tyrimų atlikta, šitiek gydytojų pereita... Na per keletą savaičių turi paaiškėti kas kaip.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 01 12, 10:17)
turi parkinsoną, astmą, sunkią depresiją, hipertenziją.

Jei išties diagnozės patvirtintos, tinkamai susitvarkykit dokumentus. Jei tegauna taip vadinamą IIIgr., vadinasi, blogai aprašyti funkciniai sutrikimai. Išeitys 2: keisti šeimos gydytoją arba "duoti į kišenę" cool.gif
Atsakyti
ar yra pirmumas gauti darzeli jei vaikui nustatytas vidutinis neigalumo lygis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2015 02 03, 11:04)
ar yra pirmumas gauti darzeli jei vaikui nustatytas vidutinis neigalumo lygis?  g.gif

Į kokį darželį jūs norit? Jei į paprastą, tai nusiteikit, kad vos atėjus bandys nusikratyti, kaip galės, nes nenori vaikų su spec. poreikiais, nenori su jais dirbti, nors krepšelis gerokai didesnis ateina į darželį tokiems vaikučiams...
Dėl pirmumo nežinau, tos tvarkos keičiasi, tai pažiūrėkit kurio nors darželio internetinėje svetainėje, turėtų būti tvarka surašyta.
Atsakyti
Sveiki, mano tetis turi visiska negalia. Esame trys dukterys. Tetis turi tevu paveldeta zeme ir reikia tvarkyti visokius jo reikalus. Kadangi tetis nekalba ir nevaiksto, reikia teismo keliu nustatyti globeja. Labiausiai neramina tai, kad sesuo uzvaldys visa tecio turta ir mes liksime be nieko. Ar yra pagrindas taip galvoti?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2014 12 18, 18:33)
sveikos ,gal kisu nosi ne i savo reikalus bet gal zinot kiek 2 grupes invalidui priklauso dirbti?kokios jo teises kokia darbdaviui is jo nauda ,bes pas mus tai darbe zmogus turi grupe iki pat pensijos o jis jaunas ,protiskai truputi atsilikes tai dirba 8valandas kartu su mumis ,matosi pavargsta bet matos nelabai zino ka jis gali ir ko ne .darbe visiskai su juo kartu dirbantys nesiskaito ,ne valdzia ,nuolat ji gazdina kad nueis ir pasakys kad blogai dirba ,darbininkas tikrai nekazin koks bet kad patys virsininkai mato o laiko tai gal mazesnius mokescius uz ji reik moket uz ji ?tiesiog gaila ziureti

Kiek valandų dirbti gali žmogus yra pažymėta išvadoje, kurią išduoda komisija (jei ji tikrai išsuota, nes yra atveju, kad jos tiesiog neišduoda). Kiek suprantu iš posto nesiskaito bendradarbiai, tai tiesiog žemos kultūros reikalas, neišmanymas ir nenorėjimas padėti problemų turinčiam. Apie tokį elgesį pirmiausiai reikėtų pasikalbėti su valdžia, o ne apie tai kaip dirba žmogus. Gaila, bet vis dar gajos stigmos mūsų visuomenėje. O darbdavys gal tiesiog jį priėmė, nes norėjo paglebėti, nes jei labai jau siektų naudos tai vietoj sveikųjų pas jį dirbtų daug su neįgalumu.
Atsakyti
QUOTE(frekenbo @ 2015 02 17, 13:44)
Sveiki, mano tetis turi visiska negalia. Esame trys dukterys. Tetis turi tevu paveldeta zeme ir reikia tvarkyti  visokius jo reikalus. Kadangi tetis nekalba ir nevaiksto, reikia teismo keliu nustatyti globeja. Labiausiai neramina tai, kad sesuo uzvaldys visa tecio turta ir mes liksime be nieko. Ar yra pagrindas taip galvoti?

kreipkites i advokata, tikrai patars, kaip tokiu atveju elgtis, globa manau, nereiskia, kad gali uzvaldyti visa palikima, bent as taip manau,
Atsakyti
merginos,
gal kuri pati neseniai buvot toj komisijos del darbingumo nustatymo?
jei galit brukstelkit a.z- noriu kai ko pasiterauti
Atsakyti
Labas vakaras.

Pries pora dienu nustate mano berniukui ( 4m.) vidutini neigaluma. Tame laiske buvo laiskutis su "nuoroda" kur kreiptis. Kaip supratau, tai jei
neigalus vaikas, tai y soc.skyriu, o ne y sodra? Jei tikrai y soc skyriu, tai noreciau zinoti, kas jam priklauso? Nes, soc skyrius taupo visur ir visada, daznai " uzmirsta" arba "nespeja" sutvarkyti dokumentu. Esu vienisa (issiskyrusi su vaiko teciu, santuoka nutraukta, teismo sprendimu, vaikas lieka su man), dirbu pilnu etatu uz minimuma, buves sutuoktinis moka alimentus, vaikas lanko darzeli. Nustatytas misrus raidos sutrikimas. Internete radau tik kazka neaiskau ir seno. Viesojo transporto lengvatos( nevairuojanti esu, vaika vezioju autobusu), ir kazka radau apie kazkokius "salpos" pinigelius, tipo prie ismokos vaikui. Kokios sumos "vaiksto" taip pat nesiorentuoju, esu visiskai "zalia" . Nesinori, kad nezinodama visko iki galo, dovanociau valdziai. ir dar kaip su atostogomis ? Pas mane yra 2 vaikai (vienas iki santuokos, kitas santuokinis), abu turi savo teciu pavardes, bet mano statusas- vienisa. Dar ana savaite sake, kad man priklauso 28d atostogu, o si savaitgali gavau atsakyma is komisijos, vaikui nustatytas vidutinis neigalumas.
Atsakyti