Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

Insulinas leidžiamas ryte, po pusryčių ( namuose ), per pietus ( darbe ) per teisėtą pietų pertrauką mirksiukas.gif ir vakare ( namuose ). Tai gi viršininku būti absoliučiai nereikia
Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2014 06 14, 09:09)


Ir? Insuliną susileisti užtrunka max 30 sekundžių. Pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje - minutę. Pavalgyti yra pertraukos, kaip ir bet kuriam kitam mirtingajam. Jei nedirbama prie konvejerio, nuo kurio negalima atsitraukti, žmogus sėkmingai gali dirbti. Kokios problemos sergančiai CD administratorei, gydytojai, mokytojai, valytojai, kodėl ji negali dirbti pilną darbo dieną?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek žmogus gali dirbti priklauso ne tik nuo procento ar išvados, bet ir nuo pačio žmogaus. Pas mus įmonėj beveik visi su neįgalumu tai ta pati diagnozė dėl kurios yra neįgalumas visai nenusako ko galima tikėtis iš žmogaus, labiausiai vargina piktnaužiavimas tuo, kad žmogus su neįgalumu, kai darbinasi tai beveik 99 proc. Pabrėžia, kad tai tik diagnozė popieriuje ir gali kalnus versti, o kai nebenori dirbti prasideda odės, koks jis negalintis dirbti... pirmiausi pats žmogus turi įsivertinti savo negalios lygį, o ne skaičiukai popieriuje. Aš pati neturi grupės, bet tikrai žinau kokio darbo mano sveikata neišneštų dirbti, nors pinigai tris kartus didesni...
Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2014 06 14, 09:09)
Dabar gali ir tikrai ne visais atvejais įrašoma, kad nedarbingas mirksiukas.gif

Išvada yra tik rekomendacinio pobūdžio ir nėra privaloma jos paisyti, jei neįgalusis pats nereikalauja ar sutinka dirbti kitaip.

Absoliučiai visos darbo vietos turi savo rizikos faktorius, tačiau pažymų reikalaujama ne visur.

Priepuolio. Ilgų biuletenių. Kad nebus kas pakeičia susirgus. Atleidimo sąlygos. Išeitinės dėl sveikatos. Atostogų trukmė ir pan.

Ir? Insuliną susileisti užtrunka max 30 sekundžių. Pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje - minutę. Pavalgyti yra pertraukos, kaip ir bet kuriam kitam mirtingajam. Jei nedirbama prie konvejerio, nuo kurio negalima atsitraukti, žmogus sėkmingai gali dirbti. Kokios problemos sergančiai CD administratorei, gydytojai, mokytojai, valytojai, kodėl ji negali dirbti pilną darbo dieną?

Taip, išvada rekomendacinio pobūdžio, bet koks darbdavys norės rizikuoti, kad esant vienam ar kitam veiksniui, kuris pabrauktas, žmogaus sveikatai iškils pavojus ar pablogės jo sveikata, ko pasekoje gali įvykti nelaimingas atsitikimas darbe ar žmogus turės ilgam imti biuletenį.
Papildyta:
Lietuvoj apskritai neįgalumas siejamas su izoliacija, kaip ir mamos su mažais vaikais, nurašoma vos tik paminėjus faktą. Pati su tuo susidūriau, nors dar nė karto per 2 metus neoraleidau nėmvienos darbo dienos dėl mažo vaiko.
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2014 06 14, 09:58)
jei zmogus turi neigaluma ir yra dalinai darbingas ,tai kaip jis gali dirbti pilnu pajegumu g.gif ,niekaip nesuprantu,arba sveikas arba apsimetineja serganciu, su CD reikia reguliariai  leistis insulina ,valgyti ar tai uzkandziauti daznai ,neisivaizduoju kaip tai gali daryti darbuotojas ,na nebent tai direktorius pats sau virsininkas doh.gif

Ne. Neapsimetineja. Tik tokia yra dabar sistema - neigalumas ar invalidumas kas buvo anksciau pakeistas i "NeDarbinguma". Tam, kad tiems kas turi darba vis butu mazinama ta grupe. Na jei tu dirbi, koks gali buti nedarbingumas, anot tu kas tai sumane? Pvz zmogus be kojos puikiausiai gali sedeti prie kompo ir dirbti daugeli darbu. Gali skambinti telefonu atlikti daug kitu darbu. Taciau ka, jis nedarbingas, rades savo nisa? Ir, jis vistiek kas du metus tures kreiptis i gydytojus, kad jie jam ta patvirtintu arba paneigtu. Jam nenusimato jokio nei pagerejimo nei pablogejimo, bet.... biggrin.gif Arba kaip zmogui, kuriam nustatyta "Nuo vaikystes", na jis prisitaiko, su savo tais trukumais. Yra absoliuti ivarove tu atveju. Todel manau, kad tai, kas yra dabar yra nesamone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 15 birželio 2014 - 09:57
Nežinau ar tinkamoje temoje paklausiu,bet gal kas nors žinos. smile.gif
Pasistengsiu esme išsakyti ,kuo trumpiau. biggrin.gif
Turiu neigaluma nuo geguzes 20 d.,iki jo turejau nedarbingumo lapeli 120 d.Beje esu nedirbanti,stoviu Darbo biržoje.Šiuo metu yra didelis sveikatos pablogejimas,ar gali man gydytoja duoti nedarbinguma dar?Iš Sodros,iš biržos jokiu išmoku negaunu.Ar aš jau visus savo resursus išnaudojau,ir iki metu galo nebeduos man nedarbingumo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 06 16, 14:58)
Nežinau ar tinkamoje temoje paklausiu,bet gal kas nors žinos. smile.gif
Pasistengsiu esme išsakyti ,kuo trumpiau. biggrin.gif
Turiu neigaluma nuo geguzes 20 d.,iki jo turejau nedarbingumo lapeli 120 d.Beje esu nedirbanti,stoviu Darbo biržoje.Šiuo metu yra didelis sveikatos pablogejimas,ar gali man gydytoja duoti nedarbinguma dar?Iš Sodros,iš biržos jokiu išmoku negaunu.Ar aš jau visus savo resursus išnaudojau,ir iki  metu galo nebeduos man nedarbingumo? g.gif

Manau pažymą gydytoja gali išrašyti.
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2014 06 16, 19:30)
Manau pažymą gydytoja gali išrašyti.

Kiek suprantu, pažyma nereikalinga, juk nedirbanti. Manau, kad tam ir skyrė neįgalumą, kad priklausytų pinigėliai.
Atsakyti
Aš supratau, kad žmogus negali dirbti dėl sveikatos, bet jei turi tik III gr. (45-55 proc.) Turi registruotis darbo biržoj ir birža gali siųsti pas darbdavius, turint pažymą, kad žmogus dar serga jo nesiuntinės. Dirbančiam su neįgalumo grupe, nedarbingumas yra apmokamas papildomai prie gaunamų už grupę pinigų, registruotam darbo biržoj jis neapmokamas bet kokiu atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilkoji28: 16 birželio 2014 - 20:20
QUOTE(pilkoji28 @ 2014 06 16, 21:18)
Aš supratau, kad žmogus negali dirbti dėl sveikatos, bet jei turi tik III gr. (45-55 proc.) Turi registruotis darbo biržoj ir birža gali siųsti pas darbdavius, turint pažymą, kad žmogus dar serga jo nesiuntinės. Dirbančiam su neįgalumo grupe, nedarbingumas yra apmokamas papildomai prie gaunamų už grupę pinigų, registruotam darbo biržoj jis neapmokamas bet kokiu atveju.

Ji šito juk ir klausė. Aš tai ir parašiau. Rašė, kad darbo biržoj registruota ir nedirba. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2014 06 16, 21:18)
Aš supratau, kad žmogus negali dirbti dėl sveikatos, bet jei turi tik III gr. (45-55 proc.) Turi registruotis darbo biržoj ir birža gali siųsti pas darbdavius, turint pažymą, kad žmogus dar serga jo nesiuntinės. Dirbančiam su neįgalumo grupe, nedarbingumas yra apmokamas papildomai prie gaunamų už grupę pinigų, registruotam darbo biržoj jis neapmokamas bet kokiu atveju.

Tai ta pažyma man atstos nedarbingumo lapeli?Nes man greitai i birža reikes važiuoti ,o aš vos vos pavaikštau...Užskaitys birža man ta pažyma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2014 06 16, 21:18)
Aš supratau, kad žmogus negali dirbti dėl sveikatos, bet jei turi tik III gr. (45-55 proc.) Turi registruotis darbo biržoj ir birža gali siųsti pas darbdavius, turint pažymą, kad žmogus dar serga jo nesiuntinės. Dirbančiam su neįgalumo grupe, nedarbingumas yra apmokamas papildomai prie gaunamų už grupę pinigų, registruotam darbo biržoj jis neapmokamas bet kokiu atveju.

Skaitau ir nesuprantu. Turite omenyje, kad gaunanciam bedarbio ismoka bedarbiui is jos bus atminusuoti neigaliajam mokami pinigai, taip?

Ar kad dirbanciam su neigalumo grupe ir gaunanciam biuleteni jis kazkaip kitaip apmokamas g.gif Sito negirdejau g.gif
Papildyta:
QUOTE(uoga 3 @ 2014 06 17, 11:43)
Tai ta pažyma man atstos nedarbingumo lapeli?Nes man greitai i birža reikes važiuoti ,o aš vos vos pavaikštau...Užskaitys birža man ta pažyma? g.gif

Jus norite pazymos tam atvejui, jei birza jums pasiulytu darba? Kad nesiulytu, o dar palauktu? Manau kad tikrai gali daktaras israsyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 17 birželio 2014 - 11:57
QUOTE(mėnulis @ 2014 06 17, 12:56)
Skaitau ir nesuprantu. Turite omenyje, kad gaunanciam bedarbio ismoka bedarbiui is jos bus atminusuoti neigaliajam mokami pinigai, taip?

Ar kad dirbanciam su neigalumo grupe ir gaunanciam biuleteni jis kazkaip kitaip apmokamas  g.gif Sito negirdejau g.gif
Papildyta:

Jus norite pazymos tam atvejui, jei birza jums pasiulytu darba? Kad nesiulytu, o dar palauktu? Manau kad tikrai gali daktaras israsyti

Taip,nes aš iki biržos neaišku ,kaip nueisiu,o jei pasiulys darba,tai iš viso.Noriu apsidrausti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2014 06 17, 13:09)
Linkiu jums sėkmės ir sveikatos. Manau viskas bus gerai  mirksiukas.gif Ir gydytojas tikrai pagelbės.

Dekui labai,svarbiausia už sveikatos palinkejima,nes oi ,kaip jos man šiuo metu reikia. rolleyes.gif Kai kiekviena žingsni ,ašaros kaupiasi akyse. verysad.gif
Atsakyti