Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

Sveiki.Ar galima gauti neįgalumą su 4stadijos vėžiu? žmogus dar vaikštantis
Atsakyti
QUOTE(juste0527 @ 2013 09 04, 10:50)
Sveiki.Ar galima gauti neįgalumą su 4stadijos vėžiu? žmogus dar vaikštantis

ne tik galima, bet patys medikai turejo pasiulyti i, o sutvarkyti si reikala seimos gyd, pasiuntusi zmogu i neigalumo nustatymo komisija
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2013 09 04, 12:29)
ne tik galima, bet patys medikai turejo pasiulyti i, o sutvarkyti si reikala seimos gyd, pasiuntusi zmogu  i neigalumo nustatymo komisija

ačiū už greitą atsakymą. O ar atvažiuotų į namus nustatyti neįgalumą? jau būtų per sudėtinga išvažiuot
Atsakyti
QUOTE(juste0527 @ 2013 09 04, 10:49)
ačiū už greitą atsakymą. O ar atvažiuotų į namus nustatyti neįgalumą? jau būtų per sudėtinga išvažiuot

Seimos narys gali priduoti dokumentus i tarnyba. Jeigu reikes - komisija atvaziuos.
Atsakyti
QUOTE(juste0527 @ 2013 09 04, 11:49)
ačiū už greitą atsakymą. O ar atvažiuotų į namus nustatyti neįgalumą? jau būtų per sudėtinga išvažiuot

kiek zinau, reikia kad ir seimos narys turetu asmens dokumenta, priduodant ligonio israsus
beje, labai daug kas priklasuo nuo seimos gyd, kaip isamiai, tvarkingai ir konkreciai viska apraso ir pateikia visus popierius
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kantri4 @ 2013 07 10, 14:59)
Na gal ir kvailai paklausiu dabar, bet tada kas gali ta sunkia negalia gauti, as suprantu tada vaikas  ligonineje turi buta ar kaip? nes mano dukra gavo vidutine negalia, ji pati nevaiksto, sedi vos vos, nekalba, nevalgo, nemoka maisto nuryti, maitinu is buteliuko, nes man tas zondas kosmaras , pastovus nerviniai priepuoliai, bet mes namuose,  ir ta negalia ejau tvarkytis, nes Vilniuje mum pasake, kad ja turedami gausime visas proceduras nepertraukiamai, o gavosi taip ,kad dabar susitvarkiau jau patvirtino ja ir mum rebilitaciniame pasake, kad viska nutraukia nes jau isnaudojom savo vizitu skaiciu siais metais. Tai kam tada ta negalia isvis skiria? Nes Vilniuje mum sake, kad mes gausime sanatorijas, mes gausime mankstas , masazus.lokopeda , nes reikia nepetraukiamo gydymo, bet kadangi turim ne sunkia negalia tai viska nutrauke. Tai man jau ir idomu tai kokios bukles vaikas turi but,kad gautu ta sunkia negalia?es maniske nevaiksto, nekalba, nevalgo, neryna maisto reikalinga prieziura 24 valandas per para, ir man jau tai atrodo tikrai baisu, tai kokios situacijos tas vaikas turi but ,kad gautu ta sunkia, prie gydymo aparatu prijungtas?


Tikrai sunki bukle jusu dukrytes,jai priklauso neribotam laikui negalia.Spauskit gydytoja,reikalaukit grieztai,kas jums priklauso.Stiprybes jums. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Nezinau ar i tinkama tema pataikiau,bet gal kas gales pakonsultuoti.
Mano mociute turi II grupes invaliduma,del kaulu kazkokios ligos.Pries men. jai pakeite kelio sanari (pries 10m buvo keistas i kitas kelio sanarys).Dabar vyksta gyjimo procesas,kuris tesis mazdaug puse metu.Mociutei virs 70 metu,ji gyvena viena.
Gal kas zinot,ar ji galetu gauti slauga,bent jau tuos puse metu kol galutinai sugis kelis? g.gif Nes dabar vaiksto su ramentais,sunku jai vienai apsitarnauti.
Atsakyti
Noriu paklausti,ar už artimą žmogų( vyrą) ,turintį mišrų sutrikimą,40 proc darbingumą( be termino)priklauso ,man,kaip žmonai kokios lengvatos- pvz,vadinamas biuletenis slaugant ligos atveju( ligoninėje,pan),vykimas kartu į sanatoriją,taip pat- socialinis būstas,didesnės sumos vaiko pinigai?Mes susituokę tik bažnyčioje,kol kas - metrikacijos neturime,nes skaitosi vienišas ,turi kol kas daugiau lengvatų.
Atsakyti
sveiki, buvau darbinga 40 proc, dabar 30, gavau ta pacia pinigu suma,
paskambinus i sodra, man pasake, kad tai antra grupe ir pinigine israiska niekas nesikeicia, o neigalumo komisijoje pasake, kad grupiu nera ir viskas priklauso nuo netekto darbingumo,
zinokite , nieko nesuprantu,
gal kas susidure su panasia situacija?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2013 11 18, 15:49)
sveiki, buvau darbinga 40 proc, dabar 30, gavau ta pacia pinigu suma,
paskambinus i sodra, man pasake, kad tai antra grupe ir pinigine israiska niekas nesikeicia, o neigalumo komisijoje pasake, kad grupiu nera ir viskas priklauso nuo netekto darbingumo,
zinokite , nieko nesuprantu,
gal kas susidure su panasia situacija?

Laba, taip grupių dabar nėra, bet kad būtų aiškiau: darbingumas ar 30, ar 40 proc. atitinka tą pačią antrą grupę ir pinigine išraiška niekas nesikeičia tame intervale.
Gal bus čia aiškiau
Nedarbingu laikomas asmuo, kurį NDNT pripažįsta netekusiu 75-100 procentų darbingumo (t.y. jam nustatoma 0 – 25 procentų darbingumo).

Iš dalies darbingu laikomas asmuo, kurį NDNT pripažįsta netekusiu 45-55 arba 60-70 procentų darbingumo (t.y. jam nustatoma 45-55 arba 30-40 procentų darbingumo).

Jei NDNT asmenį pripažįsta netekusiu 0-40 procentų darbingumo (t.y. jam nustatoma 60-100 procentų darbingumo), asmuo laikomas darbingu ir teisės gauti netekto darbingumo pensiją jis neturi.
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 11 18, 16:10)
Laba, taip grupių dabar nėra, bet kad būtų aiškiau: darbingumas ar 30, ar 40 proc. atitinka tą pačią antrą grupę ir pinigine išraiška niekas nesikeičia tame intervale.
Gal bus čia aiškiau
Nedarbingu laikomas asmuo, kurį NDNT pripažįsta netekusiu 75-100 procentų darbingumo (t.y. jam nustatoma 0 – 25 procentų darbingumo).

Iš dalies darbingu laikomas asmuo, kurį NDNT pripažįsta netekusiu 45-55 arba 60-70 procentų darbingumo (t.y. jam nustatoma 45-55 arba 30-40 procentų darbingumo).

Jei NDNT asmenį pripažįsta netekusiu 0-40 procentų darbingumo (t.y. jam nustatoma 60-100 procentų darbingumo), asmuo laikomas darbingu ir teisės gauti netekto darbingumo pensiją jis neturi.


aciu,
dekui,

Atsakyti
O kokia piniginė išraiška yra 35% (vadinama II gr.)? Ar skaičiuojama kievienam atskirai?

Laba diena, ax.gif
Atsakyti