Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

O jūs manote, kad jūsų darbingumas sumažėjo dėl endometriozės? O kokios komplikacijos be cistos atsirado?
Man rodos, ieškotės ko nepametę. Sakyčiau, dar 4 stadija būtų. Kad pvz per sąaugas žarnų nesimatytų, tada suprantu, gyventi būtų tikrai sudėtinga.
Žmonės akių rankų netenka ir turi iš darbo išeiti, nes nebegali dirbti pagal specialybę. Ir tai dar turi per komisijas įrodinėti, kad gautų tas varganas pašalpas.
Atsakyti
[quote=Gytutė,2011 11 02, 21:59]
O jūs manote, kad jūsų darbingumas sumažėjo dėl endometriozės? O kokios komplikacijos be cistos atsirado?

Viena iš jų - anemija, kai hemoglobinas vos 90, geri geležies preparatus, leidiesi į veną, o jis nekyla. Galva svaigsta nuolat, tyrimai jokios kitos priežasties nerodo verysad.gif
Taip kad neskubėkit teisti, žinoma kiekvienas turi teisę į savo nuomonę ax.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal man kas nors gali pasakyti. Ar pinigeliu suma kiekviena menesi ta pati turi buti gaunant uz slauga ir vidutini neigaluma?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2011 10 03, 22:49)
ar įmanoma tai kaip nors " išsimušti''?
Nagi mestelkit kokių minčių  4u.gif

Atgaline niekas neįgalumo neskirs, pinigus "išsimušti" galimybė yra teismo keliu. Bet ar suma būtų tokia, kad būtų verta gaišti laiką ir nervus?
QUOTE(Liniuxf @ 2011 11 02, 15:35)
Labas, merginos, gal kuri galite "įmesti" nuorodą, kuriomis ligomis sergant nustatomas nepilnas darbingumas?  g.gif

Nėra tokių sąrašų, kiekvienas atvejis individualus. Jūsų aprašytu - abejoju, kad bus nustatytas nepilnas darbingumas.
QUOTE(kid's @ 2011 11 09, 17:14)
Ar pinigeliu suma kiekviena menesi ta pati  turi buti gaunant uz slauga ir vidutini neigaluma?

Taip, ta pati.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 11 09, 17:24)
Taip, ta pati.

Paziurejau mokejimus.Tai si men pervesta 693Lt. Pagal mano skaiciavimus turetu buti 720Lt. Ar as ka ne taip skaiciuoju? g.gif doh.gif
Neigalumas 1,5 bazines pensijos-540Lt.
Slauga 0,5 bazines pensijos - 180Lt.


Atsakyti
Sveikutės. Norėjau paklausti, jei man nustatytas 80 proc. darbingumas, tai aš jokių pinigų negausiu? Kad aš ne ivalidė ir invalidumo pažymėjimo negausiu tai aišku, bet ką man gero duoda tas 80 proc. darbingumas? Ir dar - ar galima ir ar veiksminga apskųsti tokį spendimą? Ar kuri nors apskundinėjo? Atsakykit prašau kas žinot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Meg*: 10 lapkričio 2011 - 15:42
QUOTE(kid's @ 2011 11 10, 15:39)
Paziurejau mokejimus.Tai si men pervesta 693Lt. Pagal mano skaiciavimus turetu buti 720Lt. Ar as ka ne taip skaiciuoju? g.gif  doh.gif
Neigalumas 1,5 bazines pensijos-540Lt.
Slauga 0,5 bazines pensijos - 180Lt.

gal neigalumo pazymejima gavot ne nuo menesio pradzios,tai ir pinigeliai mazesni.

QUOTE(*Meg* @ 2011 11 10, 16:40)
Sveikutės. Norėjau paklausti, jei man nustatytas 80 proc. darbingumas, tai aš jokių pinigų negausiu? Kad aš ne ivalidė ir invalidumo pažymėjimo negausiu tai aišku, bet ką man gero duoda tas 80 proc. darbingumas? Ir dar - ar galima ir ar veiksminga apskųsti tokį spendimą? Ar kuri nors apskundinėjo? Atsakykit prašau kas žinot 4u.gif

nieko neduoda,tik tiek ,kad esat 80% darbinga ir galit dirbti kaip eilinis zmogus.nes darbinguma nustato,kai zmogus ilgai turi bilioteni,turbut ir jums taip buvo.
Atsakyti
merginos, gal kas zinote, jei yra AAL, po operacijos priklauso invalidumas?
Atsakyti
QUOTE(reims @ 2011 11 11, 17:55)
merginos, gal kas zinote, jei yra AAL, po operacijos priklauso invalidumas?

Kaip ten bebutu jums vistiek buvo atlikta operacija. O pirmus metus po sirdies operacijos neigalumas priklauso mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(lod @ 2011 11 11, 17:02)
gal neigalumo pazymejima gavot ne nuo menesio pradzios,tai ir pinigeliai mazesni.

Gavom rugpjucio 17d. Rugseji nieko negavom, spali gavom uz pilna rugsejo menesi ir rugpjucio dali. O dabar kiek suprantu turejo buti uz pilna spali g.gif Vadinasi reikes pradet teisybes ieskot, o taip nemegstu tokiu dalyku doh.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasakyt kaip skaiciuojami neigalumo pinigeliai? Ar yra kazkokia konkreti suma pagal skirtinga darbingumo procenta ar suma priklauso nuo algos iki neigalumo? Aciu
Atsakyti
QUOTE(*Meg* @ 2011 11 10, 17:40)
Sveikutės. Norėjau paklausti, jei man nustatytas 80 proc. darbingumas, tai aš jokių pinigų negausiu? Kad aš ne ivalidė ir invalidumo pažymėjimo negausiu tai aišku, bet ką man gero duoda tas 80 proc. darbingumas? Ir dar - ar galima ir ar veiksminga apskųsti tokį spendimą? Ar kuri nors apskundinėjo? Atsakykit prašau kas žinot 4u.gif


O kaip dėl apskundimo? Ar kam pavyko?
Atsakyti
QUOTE(kid's @ 2011 11 11, 18:23)
O pirmus metus po sirdies neigalumas priklauso mirksiukas.gif

Nebūtinai, kiekvienas atvejis individualus.
QUOTE(kid's @ 2011 11 11, 18:23)
reikes pradet teisybes ieskot, o taip nemegstu tokiu dalyku doh.gif

Kokios dar teisybės, nusiraminkit pagaliau. Juk dar tik 11 mėnesio diena doh.gif Jei paskirta, tai ir gausit.
QUOTE(Gytė @ 2011 11 11, 18:25)
Gal kas gali pasakyt kaip skaiciuojami neigalumo pinigeliai?

Neįgalumo pensijos dydis priklauso nuo iki neįgalumo nustatymo dienos turėto darbo stažo, draudžiamųjų pajamų ir nustatytų nedarbingumo procentų.
Atsakyti