Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

QUOTE(ingulite @ 2013 06 15, 22:46)
Jus isitikinusi? IR pagal ka jie nusprendzia kuriam vaikui reikia slaugos kuriam ne?

Tikriausiai neaiškiai parašiau. Iš NDNT pristatoma tik neįgalumo lygio pažyma soc. rūpybos skyriui. Tada automatiškai vaikams pagal skirtą neįgalumo grupę soc. rūpybos skyrius mato, priklauso slauga ar ne. Kaip minėjau, suaugusiems reikalinga papildoma pažyma iš NDNT apie slaugos ar globos skyrimą.
Atsakyti
manes pasiteiravo ar is kauno NDNT negavau jokio lapo apie slauga, pasakiau kad ne viska ka gavau atsinesiau pas jus, tai pasake suma kuria gausiu uz grupe, o apie slauga nieko nesake, tad kaip socialine pasake jog man paskirta slauga uz vaika pasakiau kad gal ka sumaise , nes nieko neuzsimine soc,rupyboje. sako skirsto soc rupyba slauga. tai taip likau nieko nesupratus. maniau is kauno visvien reikia kazkokios pazymos jog vaikui ta slauga priklauso ir kokio dydzio.
Atsakyti
QUOTE(icma @ 2013 06 16, 10:00)
Tikriausiai neaiškiai parašiau. Iš NDNT pristatoma tik neįgalumo
lygio pažyma soc. rūpybos skyriui.
Tada automatiškai vaikams pagal
skirtą neįgalumo grupę soc.  rūpybos skyrius mato, priklauso slauga ar
ne. Kaip minėjau, suaugusiems reikalinga papildoma pažyma iš NDNT apie
slaugos ar globos skyrimą.

bet gi su sunke negale vaikai gauna arba prieziura arba slauga tai pagal ka jie sprendzia kam duoti slauga kam priezieziura?
Papildyta:
QUOTE(dora123 @ 2013 06 16, 10:59)
manes pasiteiravo ar is kauno NDNT negavau jokio lapo apie slauga,
pasakiau kad ne viska ka gavau atsinesiau pas jus, tai pasake suma kuria
gausiu uz grupe, o apie slauga nieko nesake, tad kaip socialine pasake
jog man paskirta slauga uz vaika pasakiau kad gal ka sumaise , nes nieko
neuzsimine soc,rupyboje. sako skirsto soc rupyba slauga. tai taip likau
nieko nesupratus. maniau is kauno visvien reikia kazkokios pazymos jog
vaikui ta slauga priklauso ir kokio dydzio.

jus pagal suma galit spresti ar gavot slauga ten su grupe bendra suma kazkur apie 1480 mes neturejom slaugos tai tikslei nepasakysiu
Atsakyti
tai man ir pasake socialine kad man paskaiciuota prieziura 316lt ir neigalumas 720lt. bet idomu, kodel man jokiu dokumentu is kauno nebuvo. ir domina ar SOC.rupyba skiria ta prieziura uz vaika. ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dora123 @ 2013 06 17, 14:29)
tai man ir pasake socialine kad man paskaiciuota prieziura 316lt ir
neigalumas 720lt. bet idomu, kodel man jokiu dokumentu is kauno nebuvo.
ir domina ar SOC.rupyba skiria ta prieziura uz vaika. ?smile.gif

tai jus gavot prieziura ne slauga Tai gal prieziura visiem skiria kas slaugos negauna?
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2013 06 17, 17:05)
tai jus gavot prieziura ne slauga Tai gal prieziura visiem skiria kas slaugos negauna?

nu va man taip sake kad prieziura gaunu
Atsakyti
Gal kas zinot kiek laiko reikia laukt atsakymo apskundus NDNT direktoriui sprendima del neigalumo?
Atsakyti
QUOTE(Alina1980 @ 2013 06 19, 16:37)
Gal kas zinot  kiek laiko reikia laukt atsakymo apskundus NDNT direktoriui sprendima del neigalumo?

apie menesi laiko.
Atsakyti
gal kas nors tvarketes dokunentelius del kompencavimo isigijant automobili? auginant neigalu vaika
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2013 06 19, 19:35)
apie menesi laiko.

Lygiai menesi laukem,siandien jau gavom atsakyma dviem metam gavo vidutini neigaluma.
Atsakyti
QUOTE(Alina1980 @ 2013 06 20, 13:07)
dviem metam gavo vidutini neigaluma.

Na va thumbup.gif , o dar abejojote ar verta.
Atsakyti
QUOTE(Alina1980 @ 2013 06 20, 12:07)
Lygiai menesi laukem,siandien jau gavom atsakyma dviem metam gavo vidutini neigaluma.

o jus lengva buvot gave? Mes ir svarstom ar skusti, nes gavom ne tai ko realiai tikiejomes
Atsakyti