Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

gal zinot - zmogus nuo sio menesio gauna invalidumo pasalpa, pries tai dirbo, ar jam suteiktu paskola kartu su zmona?
Atsakyti
Tai priklausys tik nuo pajamų ir banko politikos
Atsakyti
labas vakaras mamytes.turiu4men dukryte sergancia artrogripoze.siandien atsiemiau neigalumo pazymejima.jai skyre lengva lygi.bet juk ji nevaldo nei rankyciu nei kojyciu.kauno medikai perspejo kad niekada ji nebus kaip normalus zmogus. schmoll.gif kaip manot ar cia teisingas komisijos sprendimas
Atsakyti
QUOTE(aurikute @ 2013 02 04, 22:25)
labas vakaras mamytes.turiu4men dukryte sergancia artrogripoze.siandien atsiemiau neigalumo pazymejima.jai skyre lengva lygi.bet juk ji nevaldo nei rankyciu nei kojyciu.kauno medikai perspejo kad niekada ji nebus kaip normalus zmogus. schmoll.gif kaip manot ar cia teisingas komisijos sprendimas

O kokiam laikui suteike?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 05, 17:39)
O kokiam laikui suteike?

1metams,bet juk jos rankytes nevaldomos kojytes nuo gimimo gipse
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2011 08 10, 13:20)

mamytes norejau paklaust ar kas zinot igimtai artrogripozei koks neigalumas priklauso.gavom lengva.bet mano dukryte visiskai nevaldo rankyciu ir kojytes sulenktos,tiesinamos gipsais.juk si liga nepagydoma. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aurikute @ 2013 02 05, 22:27)
1metams,bet juk jos rankytes nevaldomos kojytes nuo gimimo gipse

Matot.mums kai vaikas gime irgi buvo diagnoze kad vaikas nejaus koju,mes iskart nuvaziavom daritis neigalumo,bet mums nedave,rementis tuom,kad vaikas dar mazas ir po visokiu reabilitaciju,mankstu ir t.t gali pasveikti,tai gal ir jums dave tik lengva,nes eina gidimo procesas,todel ziures po metu ar kas pasikeite,nes vaikas tada jau daug ka darit turi,o naujagimis tik guli.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 05, 21:43)
Matot.mums kai vaikas gime irgi buvo diagnoze kad vaikas nejaus koju,mes iskart nuvaziavom daritis neigalumo,bet mums nedave,rementis tuom,kad vaikas dar mazas ir po visokiu reabilitaciju,mankstu ir t.t gali pasveikti,tai gal ir jums dave tik lengva,nes eina gidimo procesas,todel ziures po metu ar kas pasikeite,nes vaikas tada jau daug ka darit turi,o naujagimis tik guli.

bet mano mergytes delniukai uzriesti alkuniu nelanksto ju kaip nera o ir per pecius tik truputi pajudina.kaunas pasake kad ranku niekada netures nes neprisiusim nauju.sunku bet skadi tiesa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurikute: 05 vasario 2013 - 21:49
QUOTE(aurikute @ 2013 02 05, 22:47)
bet mano mergytes delniukai uzriesti alkuniu nelanksto ju kaip nera o ir per pecius tik truputi pajudina.kaunas pasake kad ranku niekada netures  nes neprisiusim nauju.sunku bet skadi tiesa

Galit tada parasyti,kad nesutinkat del sprendimo,tegul komisija sudaro.
Atsakyti
sveiki..norejau paklausti. zmogus pries daug metu turejo neigaluma, ar butu galim ji atnaujinti nes kojoj visam gyvenimui ideta plokste su penkias varstas ir visam laikui slubuoja. aciu uz inf 4u.gif o
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2013 02 02, 21:57)
gal zinot - zmogus nuo sio menesio gauna invalidumo pasalpa, pries tai dirbo, ar jam suteiktu paskola kartu su zmona?


suteikia, nes jie skaiciuoja pajamas, pvz pas mane invalidumas iki pensijos (man 27 m) 3 grupe (50%) tai skaiciavo mano pasalpa kaip pastovias pajamas + alga
Atsakyti
Laba, mergaites, gal kas susidure? Mociute turejo invaliduma iki pensinio amziaus, kuris tuometu sieke 60 metu, tai vasario 1d pasibaige, nuejome tvarkyti prieslaikine pensija, ir paaiskejo, kad kadangi dabar pensija prasideda 60metu 8men, tai dar 8 men jai prates invaliduma, taciau si men negavo invalidumo pasalpos(vienintelis pragyvenimo saltinis) nes apsizioplinom, ir neprateseme anksciau...manem kad moka uz praeita menesi, o pasirodo uz einama, tai sake kita menesi gaus, o idomu, ar uz vasari jai turetu grazinti? Nes vasari jai irgi priklause, tik nezinojome, ir nepratesem laiku... AR INVALIDUMA MOKA ATBULINE TVARKA?
aCIU 4u.gif
Atsakyti