Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

ir dar norejau paklausti o kaip yra kai suauges zmogus su visiska negalia na pirmos grupes invalidas t.y. 10 proc tik darbingas, tai kokios lengavtos autobusu su lydinciu asmeniu yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoria @ 2011 08 11, 12:14)
ir dar norejau paklausti o kaip yra kai suauges zmogus su visiska negalia na pirmos grupes invalidas t.y. 10 proc tik darbingas, tai kokios lengavtos autobusu su lydinciu asmeniu yra? 4u.gif

http://www.socmin.lt....php?1806739362
visos lengvatos neigaliems,ten ir apie viesojo transporto lengvatas parasyta.
Atsakyti
slaugau mama 79metu, jai amputuotos virs keliu abi kojos, serga cukriniu debetu. Tenka ja priziureti 24/7. Negaliu susirasti normalaus darbo, seimos gydytoja skyre (spp-2) minimalia slaugos ismoka apie 150 lt (tikslei nepamenu). Kiek zinau reikalinga spp-1 forma norint gauti pilna slauga. Seimos gydytoja net i kalbas neina. Ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(ciuvaxx @ 2011 08 18, 13:20)
slaugau mama 79metu, jai amputuotos virs keliu abi kojos, serga cukriniu debetu. Tenka  ja priziureti 24/7. Negaliu susirasti normalaus darbo, seimos gydytoja skyre (spp-2) minimalia slaugos ismoka apie 150 lt (tikslei nepamenu). Kiek  zinau reikalinga  spp-1 forma norint gauti pilna slauga.  Seimos gydytoja net i kalbas neina. Ka daryt?
as kaip tik meginu tvarkytis teciui slauga tai preitoj savaitej buvau komisijoje nuveziau reikalingus dok rugsejo pradzioj vaziuoju pasiimti ir paaiskes ar mes gausim slauga musu seimos daktare cia ne prie ko tik dokumenta surase kazki ir tiek viska sprendzia komisija
Atsakyti
QUOTE(In.and @ out,2011 04 16, 17:06)
O jei mano mama gaus 3 grupę (turi 3 išvaržas stubure, neoperuota kolkas), tai kaip su darbu? Nes darbas fizinis, keliami svoriai gana sunkūs, o mamai sakykim nustatys maximalų leistiną keliamą svorį 10kg, o darbe svoriai 15kg, tai ją turi teisę atleisti darbdavys? Ar jai priklausys išeitinė išmoka?
O jei, tarkim grupės negaus, ji grįš dirbti (nebus kitos išeities), bet aišku negalės pilnai dirbti, nes gali visiškai susižaloti, tai padirbtų kelias dienas ir vėl į biliotenį. Ar šiuo atveju darbdavys turi teisę ją atleisti, jei mama taip ištisai būtų bilioteny?


teciu penkio isvarzos ir dar kazkas ant stuburo slanksteliu - pries metus ateme invaliduma - jokie skundai nepadejo. |Vat taip. o is darbo atleido, kadangi dirbt tai kaip ir nebegali...
Atsakyti
Gal kas girdejot gydymo interferonais metu ar skiriamas invalidumas?
Del kepenu fibrozes ir taip tures buti skiriama lengva grupe,bet dar tas gydymas neaisku
Atsakyti
Noriu paklausti kas gauna pinigelius uz slauga.Mamai priskirta nuolatine slauga SPS-1.Kokia suma kas menesi mokama?
Pazyma patvirtinta nuo rugpjucio 1 d.O sio men 15 d.gavo tik 540,-lt.
Atsakyti
QUOTE(vilma @ 2011 09 16, 14:10)
Noriu paklausti kas gauna pinigelius uz slauga.Mamai priskirta nuolatine slauga SPS-1.Kokia suma kas menesi mokama?
Pazyma patvirtinta nuo rugpjucio 1 d.O sio men 15 d.gavo tik 540,-lt.

765 litai per mėn., socialinis paramos skyrius išmokas moka už praeitą mėnesį. Ar tikrai nustatė slaugą nuo 08-01?
Atsakyti
QUOTE(poison @ 2011 09 16, 15:20)
765 litai per mėn., socialinis paramos skyrius išmokas moka už praeitą mėnesį. Ar tikrai nustatė slaugą nuo 08-01?

Pazyma israsyta 2011-08-08 ar gali but taip,kad 225 lt.del 8 dienu?Nors man sake skaiciuojasi nuo tos dienos kai israso NDNT savanoriu pr.
Atsakyti
QUOTE(vilma @ 2011 09 16, 15:21)
Pazyma israsyta 2011-08-08 ar gali but taip,kad 225 lt.del 8 dienu?Nors man sake skaiciuojasi nuo tos dienos kai israso NDNT savanoriu pr.

Skaičiuojasi nuo tos datos, nuo kada yra paskirta. Jūsų atveju nuo 8 d. Viskas tvarkoje 4u.gif .
Atsakyti
mergytės, reikia konsultacijos.
Po 1,5 metų sužinojau, kad mano dukrai priklausė neįgalumas iš karto po operacijos, tačiau gydytoja tuomet pasakė, kad nepriklauso. Dabar pakeitėmė vaikų gydytoją ir sužinojome, kad priklauso unsure.gif gydytoja sako, kad turėtų atstatyti atbuline data g.gif Skaičiau įstatymą ir kitus teisės aktus ir esu įsitikinus, kad atbuline data paskirti invalidumo pirmą kartą-negali.
Gal kas susidūrėt su panašia situacija? Jeigu neskirs atbuline data (kuo aš net neabejoju), ar įmanoma tai kaip nors " išsimušti''? Turiu omeny visokiausius skundus, nes gydytoja melavo, o gal aplaidumas darbe?
Nagi mestelkit kokių minčių 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos, gal kuri galite "įmesti" nuorodą, kuriomis ligomis sergant nustatomas nepilnas darbingumas? g.gif
Tarkim jei laproskopijos metu išoperuota endometriozinė cista iš kiaušidės ir nustatyta 2 endometriozės stadija?
Dėkui 4u.gif
Atsakyti