Įkraunama...
Įkraunama...

"Aukso monetų" suknelė

QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 01, 16:42)
pagaliau ir manoji baigta.As neriau is atskiru ratuku,o jungiau juos paskutine eile nerdama.as taip ipratausi smile.gif

user posted image

Labai graži suknelė ir spalva mano:)
Atsakyti
Oi, mergaites, kaip gundausi... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 12 05, 13:07)
Oi, mergaites, kaip gundausi... biggrin.gif  4u.gif


Na ir kaip,gal jau ir pradėjai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 12 11, 13:50)
Na ir kaip,gal jau ir pradėjai? ax.gif

nepradejau nei sios, nei kitos... Baigineju senus darbelius. Viena tuoj idesiu i pagyru puoda... Dar tris darbeliai negaogti... Bet gundausi, jei cia tikrai neria sukneles ir sulaulksiu pagalbos, tai pradesiu.
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 12 11, 15:10)
nepradejau nei sios, nei kitos... Baigineju senus darbelius. Viena tuoj idesiu i pagyru puoda... Dar tris darbeliai negaogti... Bet gundausi, jei cia tikrai neria sukneles ir sulaulksiu pagalbos, tai pradesiu.


Tai gal baigiam visus pradėtus darbelius ir kooperuojamės? ax.gif Pvz po švenčių?... ax.gif Aš dar vasarą siūlus nusipirkus buvau,pradėjau nert(ne šitą),bet kažko nepatiko,tai išardžiau ir padėjau siūlus ateičiai blush2.gif .Vis neišsirenku kokios noriu.O gal gero spyrio į šikną laukiu lotuliukas.gif (tai būtų tas atvejis,jei vyras nebeleistų siūlų pirkt rolleyes.gif ).Šita suknutė visai graži man,ir jei nerčiau ne viena,negalėčiau numest blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 12 14, 15:21)
Tai gal baigiam visus pradėtus darbelius ir kooperuojamės? ax.gif Pvz po švenčių?... ax.gif  Aš dar vasarą siūlus nusipirkus buvau,pradėjau nert(ne šitą),bet kažko nepatiko,tai išardžiau ir padėjau siūlus ateičiai blush2.gif .Vis neišsirenku kokios noriu.O gal gero spyrio į šikną laukiu lotuliukas.gif (tai būtų tas atvejis,jei vyras nebeleistų siūlų pirkt rolleyes.gif ).Šita suknutė visai graži man,ir jei nerčiau ne viena,negalėčiau numest blush2.gif

Oi, butu faina! 4u.gif Po svenciu kooperuojames! As cia ir vienos suknios noriu ir kitos. metausi, bet jei kooperuojames, bus lengviau nusinerti suknele!
Kokius siuliukus turi? ar pirksi siai suknelei? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 12 14, 14:36)
Oi, butu faina!  4u.gif Po svenciu kooperuojames! As cia ir vienos suknios noriu ir kitos. metausi, bet jei kooperuojames, bus lengviau nusinerti suknele!
Kokius siuliukus turi? ar pirksi siai suknelei? 4u.gif  smile.gif


Turiu maxi,nežinau ar tiks,čia būtų mano pirmoji nerta suknelė ax.gif .Bet kiek skaitinėjau SM,tai lyg ir nepeikia šitų siūlų labai blush2.gif .O apie kokią suknę dar galvojai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 12 14, 17:18)
Turiu maxi,nežinau ar tiks,čia būtų mano pirmoji nerta suknelė ax.gif .Bet kiek skaitinėjau SM,tai lyg ir nepeikia šitų siūlų labai blush2.gif .

As is maxiu neriau,man jie visai nieko.Tik biski man susitrauke si suknute,net nesupratau kodel.Ne viena suknele is ju esu padarius.
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 12 14, 17:18)
Turiu maxi,nežinau ar tiks,čia būtų mano pirmoji nerta suknelė ax.gif .Bet kiek skaitinėjau SM,tai lyg ir nepeikia šitų siūlų labai blush2.gif .O apie kokią suknę dar galvojai? rolleyes.gif

Ryt ikelsiu... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(norwa @ 2012 12 14, 20:19)
As is maxiu neriau,man jie visai nieko.Tik biski man susitrauke si suknute,net nesupratau kodel.Ne viena suknele is ju esu padarius.

Pasirodyk! 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2012 12 14, 19:19)
As is maxiu neriau,man jie visai nieko.Tik biski man susitrauke si suknute,net nesupratau kodel.Ne viena suknele is ju esu padarius.


O kitos suknelės iš maxiu irgi traukėsi ar tik ši? Ir prašom nuotraukytės 4u.gif kad padrąsintumėt besiruošiančias nert 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 12 14, 14:36)


O tu iš kokių siūlų planuoji nert?Gal irgi jau turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, ši suknutė tikrai verta pastangų thumbup.gif
Aš nėriau iš OnLine Javos wub.gif
http://www.facebook....3...e=3

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vincis: 14 gruodžio 2012 - 21:43
QUOTE(vincis @ 2012 12 14, 21:41)
Sveikos, ši suknutė tikrai verta pastangų  thumbup.gif
Aš nėriau iš OnLine Javos  wub.gif   


thumbup.gif .O per kiek laiko nunėrėt?Kantrybės tikiuosi nepritrūksiu lotuliukas.gif
Atsakyti