Įkraunama...
Įkraunama...

"Aukso monetų" suknelė

Labai noriu tooookios suknytės, bet niekaip neįkertu tokio nėrimo su nenutraukiamu siūlu verysad.gif , o daryt kiekvieną atskirai doh.gif turbūt siūlų kaišiojimas užknistų negyvai doh.gif. Gal kas bent žodžiu paaiškintų 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lupita 77: 01 liepos 2011 - 14:18
pagaliau ir manoji baigta.As neriau is atskiru ratuku,o jungiau juos paskutine eile nerdama.as taip ipratausi smile.gif

user posted image
Atsakyti
Jooooooo, va čia tai dar viena ant žaizdos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalva man tiktų bigsmile.gif Kiek čia darbelio doh.gif . Aš iš atskirų nesiryšiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lupita 77 @ 2011 07 01, 15:17)
Labai noriu tooookios suknytės, bet niekaip neįkertu tokio nėrimo su nenutraukiamu siūlu verysad.gif , o daryt kiekvieną atskirai doh.gif  turbūt siūlų kaišiojimas užknistų negyvai doh.gif. Gal kas bent žodžiu paaiškintų 4u.gif  mirksiukas.gif

na, nežinau, kas konkrečiai yra neaišku, bet 2-ame psl sudėjau schemas, mažųjų monetų nėrimo eiliškumą, pagal kurias nėriau...su didelėmis monetomis viskas analogiškai...
o vat nėrimas iš atskirų monetų ir jų jungimas.... tai jaučiu nebaigčiau per kelis metus unsure.gif
Atsakyti
Uksne, o kur apatinę suknelę pirkot? smile.gif

Aš internetu vieną tokią siunčiausi, bet ji visa matinė, o petnešėlės atlaso žvilgesio, nei šis nei tas, o ir krūtinė ten nevisai gerai su ja atrodo, reikia dairytis kitos pasuknutės.

Aš irgi labai kapeikinės suknelės užsinorėjau, juolab kad turiu koljė prie kaklo na gyn iš tokių blyniukų kaip suknelė, turėtų visai gražiai atrodyti smile.gif

Beja, o kaip į ją įlysti?.. jei liemenį prigludusį padaryti tai paskui neis jos apsirengti. Ar laisvas tokias darėt?..
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 07 14, 14:25)
Uksne, o kur apatinę suknelę pirkot? smile.gif

Aš internetu vieną tokią siunčiausi, bet ji visa matinė, o petnešėlės atlaso žvilgesio, nei šis nei tas, o ir krūtinė ten nevisai gerai su ja atrodo, reikia dairytis kitos pasuknutės.

Aš irgi labai kapeikinės suknelės užsinorėjau, juolab kad turiu koljė prie kaklo na gyn iš tokių blyniukų kaip suknelė, turėtų visai gražiai atrodyti smile.gif

Beja, o kaip į ją įlysti?.. jei liemenį prigludusį padaryti tai paskui neis jos apsirengti. Ar laisvas tokias darėt?..

pas mane yra 2 pasuknelės, tos, kur biške aptraukia šonus biggrin.gif Viena iš triumpho , kita iš sepalla. Ta iš sepalos labiau patinka, nes yra šviesesnio atspalvio ir labiau išryškėja tada pačios monetos. O įlyst įlendu...nežinau, man kažkaip tie siūlai pasitempia kiek reikia g.gif
Va, kaip tik nusifotkinau naujai, su sepalos apatiniu ir , beje, truputį pataisiau - patrumpinau rankoves, nes smuko nuo pečių rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
išties labai gražiai atrodo thumbup.gif

savaitgalį reikės braukti siūlų pirkti smile.gif
Atsakyti
o šios suknelės dalys atskirai neriamos ar kaip ?
Atsakyti
Labai gražūs darbai. thumbup.gif
Kiek maždaug siūlų reikia tokiai suknelei? Ugdau mintį ką nors panašaus nusinerti...
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2012 02 25, 19:35)
Labai gražūs darbai. thumbup.gif
Kiek maždaug siūlų reikia tokiai suknelei? Ugdau mintį ką nors panašaus nusinerti...

atsakymas pries 2 puslapius
QUOTE(Uksnė @ 2011 04 26, 21:37)
nėriau iš Maxi smile.gif Sunaudojau 4 kamuoliukus (po 100 g) ir teko 5-ą pirkt, nes pritrūkau apnėrimui doh.gif Bet aš esu didelė blush2.gif Kūdesnei , manau, ir 3-jų pakaktų...arba 4-ių ir dar liktųsmile.gif

Jei planai nepasikeis, tai šią savaitę turėčiau pasirodyt rolleyes.gif




Atsakyti
truputi kitaip ...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Truksta po krutine juosteles smile.gif
user posted image
Atsakyti