Įkraunama...
Įkraunama...

"Aukso monetų" suknelė

QUOTE(Uksnė @ 2011 04 26, 13:29)
O aš ją jau nusinėriau....visai nesenai...tik negaliu rodytis, nes nenusipirkau dar 'apatinės suknelės' ax.gif 3 savaites tiesiog gyvenau rusaičių forume, bet vis vien liko nemažai neaiškumų ir vietomis 'pachalturinau' biggrin.gif

Saunuole. Kai turesite galimybe, pasirodykite wink.gif
Atsakyti
Uksne, o is kokiu siuliuku neret? kiek sunaudojot ju? ir aaisku jungiuosi prie laukianciu vaizdu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 26, 22:08)
Uksne, o is kokiu siuliuku neret? kiek sunaudojot ju? ir aaisku jungiuosi prie laukianciu vaizdu  ax.gif

nėriau iš Maxi smile.gif Sunaudojau 4 kamuoliukus (po 100 g) ir teko 5-ą pirkt, nes pritrūkau apnėrimui doh.gif Bet aš esu didelė blush2.gif Kūdesnei , manau, ir 3-jų pakaktų...arba 4-ių ir dar liktųsmile.gif

Jei planai nepasikeis, tai šią savaitę turėčiau pasirodyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2011 04 26, 23:37)
nėriau iš Maxi smile.gif Sunaudojau 4 kamuoliukus (po 100 g) ir teko 5-ą pirkt, nes pritrūkau apnėrimui doh.gif Bet aš esu didelė blush2.gif Kūdesnei , manau, ir 3-jų pakaktų...arba 4-ių ir dar liktųsmile.gif
Jei planai nepasikeis, tai šią savaitę turėčiau pasirodyt rolleyes.gif

Kadangi nusinėrėt, tai gal galit atsakyti į klausimus mano pateiktus aukščiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 21, 18:23)
kokia gera tema  thumbup.gif . Ši suknelė man jau senai patiko, bet niekaip neprisiruošiau pradėti  blush2.gif
Tai gal galit man atsakyti į kelis klausimus  ax.gif  Iš kokių siūlų ją nerti (storis, rūšis). Schmoje suknelės kair. pusėje aukštis apskritimų, o deš. pusėje kiek reikia apskritimų? Ar čia ką kitą reiškia tie skaičiukai g.gif

nu bandysiu atsakyt smile.gif

Dėl siūlų jau atsakiau - Maxi medvilniniai, nes tikslas buvo turėti vasarinę suknelę smile.gif Nėriau ne pagal šią schemą, kur įdėta, o susirinkau iš osinkos sau priimtiniausiais ir geriausiai suprantamas smile.gif Jų ten buvo keli varijantai ir kiekviena nėrėsi, kaip suprato biggrin.gif Kiekvieną monetų juostą nerdama dėjau ant savęs ir žiūrėjau, kiek dar trūksta, todėl nepatarčiau vadovautis schemoje nurodytais monetų skaičiais, ar dar kokiais tai velniais, nes taip pat nesuprantu, kas ten nurodyta biggrin.gif
Bandysiu įkelti shemutes, kuriomis naudojausi:

Mažų monetų nėrimas:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Didelė moneta:

user posted image

jungimas tarpusavyje analogiškas, kaip ir mažų monetų.

Po krūtine, kur veriasi atlasinė juosta (man ši schema nelabai buvo aiški, tai nerdama šiek tiek pakoregavau pagal save):

user posted image



Papildyta:
'Medaljonai', kuriais apneriama kaklo ir nugaros iškirptės, bei rankovytės:

user posted image

Paskutinės monetos (apačioje, kaip dekoras):


user posted image

Jų sujungimas tarpusavyje vėlgi mano fantazijos vaisius, nes čia pasirodė per daug sudėtinga biggrin.gif

Atsakyti
Tarpinės juostos mažoms monetoms:

user posted image

Tarpinės juostos didelėms monetoms:
Beveik tas pats, kaip ir mažoms monetoms, tik skiriasi akių skaičius:

1 eilė: st.su 3 užm. (arba 5 p.a. pakėlimui), 6 akys., praleisti 3 a.“monetoje“, 1 st.su užm., 6 akys., praleisti 3 a. .“monetoje“, 1 st.su užm., 6 p.a., praleisti 3 a., st.su 3 užm. (nunertas ne iki galo, paliekant ant vašelio 2 akis), st. su 3užm. į sekančią „monetą“
2 eilė: 1 akis. pakėlimui, st.be užm.
3 eilė: 3 a. pakėlimui, st.su užm.
4 eilė: grandinėlė iš 5 akių., st.be užm., kartoti iki galo.
5 eilė: į kiekvieną grandinėlę 2 st.be užm., 2 a., 2 st.be užm. (čia mano netaisyklingas vertimas) biggrin.gif
Papildyta:
O pačių monetų juostų (didelių su mažomis) sujungimo principo nesirįžtu aiškinti, nes jaučiu, kad tikrai netaisyklingai padariau blush2.gif O ir paaiškinti būtų labai sunku, geriau jau rodyti natatūroje biggrin.gif

Jeis kas neaišku, klauskit, kiek sugebėsiu, tiek atsakysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uksnė: 27 balandžio 2011 - 11:30
Šiandien pradėjau nerti ax.gif
QUOTE(Uksnė @ 2011 04 27, 13:34)
Jeis kas neaišku, klauskit, kiek sugebėsiu, tiek atsakysiu 4u.gif

o kiekvieną monetą nėrėt atskirai, ar iš vieno - nenutraukiant siūlo? g.gif nes keli variantai yra.
pirmą eilę prisinėrėte monetų, po to joms prinėrėt sujungimo juostelę, o antrą eilę neriant monetą jau kabinote iš karto prie nunerto nėrinio?

Spėju reikės pradėti iš naujo doh.gif Nes schemas tik dabar normaliai išstudijavau.
Bet jūsų atsakymo laukiu vis vien 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 27 balandžio 2011 - 12:46
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 27, 13:33)
Šiandien pradėjau nerti  ax.gif

o kiekvieną monetą nėrėt atskirai, ar iš vieno - nenutraukiant siūlo?  g.gif nes keli variantai yra.
pirmą eilę prisinėrėte monetų, po to joms prinėrėt sujungimo juostelę, o antrą eilę neriant monetą jau kabinote iš karto prie nunerto nėrinio?

nenutraukiant siūlo, būtent taip, kaip įdėjau schemutes mažų monetų, ten nuosekliai jos sudėtos, kaip reikia nert. Nunėrus reikiamą monetų skaičiaus juostą, sujungiau ratu ir nenutraukiant siūlo iš karto nėriau tarpinę juostą. Tada siūlą nutraukiu ir iš naujo pradedu kitą monetų juostą su tarpine (jungiamąja) juosta. Paskui jau jungiu tuos 2 gabalus.
Papildyta:
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 27, 13:33)
o antrą eilę neriant monetą jau kabinote iš karto prie nunerto nėrinio?

kabinau jau pilnai pabaigtas 2-jų monetų (didelių ir mažų) juostas. Jungiau tais stulpeliais, kur parodyta, su 2 ir su 3 užmetimais.
Papildyta:
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 27, 13:33)


Spėju reikės pradėti iš naujo  doh.gif  Nes schemas tik dabar normaliai išstudijavau.
Bet jūsų atsakymo laukiu vis vien  4u.gif

aš net nenoriu prisimint, kiek kartų ardžiau doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2011 04 27, 14:48)
nenutraukiant siūlo, būtent taip, kaip įdėjau schemutes mažų monetų, ten nuosekliai jos sudėtos, kaip reikia nert. Nunėrus reikiamą monetų skaičiaus juostą, sujungiau ratu ir nenutraukiant siūlo iš karto nėriau tarpinę juostą. Tada siūlą nutraukiu ir iš naujo pradedu kitą monetų juostą su tarpine (jungiamąja) juosta. Paskui jau jungiu tuos 2 gabalus.
Papildyta:

kabinau jau pilnai pabaigtas 2-jų monetų (didelių ir mažų) juostas. Jungiau tais stulpeliais, kur parodyta, su 2 ir su 3 užmetimais.
Papildyta:

aš net nenoriu prisimint, kiek kartų ardžiau doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

tai ir manęs jau tas pats laukia ax.gif
O per kiek laiko nusinėrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 27, 14:02)
tai ir manęs jau tas pats laukia  ax.gif
O per kiek laiko nusinėrėt  mirksiukas.gif

kažkur per 3 savaites...bet aš esu tik pradedandi, tad ir tempai ne tie. Čia pirmasis mano toks grandiozinis projektas biggrin.gif Bet jau nėriau ir dieną, ir naktį...net sapnuodama naktį nėriau lotuliukas.gif Dabar jaučiu ir per 2 sav susisukčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2011 04 27, 15:09)
kažkur per 3 savaites...bet aš esu tik pradedandi, tad ir tempai ne tie. Čia pirmasis mano toks grandiozinis projektas biggrin.gif Bet jau nėriau ir dieną, ir naktį...net sapnuodama naktį nėriau lotuliukas.gif Dabar jaučiu ir per 2 sav susisukčiau g.gif

o tai lekiu narplioti, tai ir aš tada per tiek laiko susisuksiu (GAL blush2.gif ) lotuliukas.gif
Dar kartą AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Uksne, didelis didelis AČIŪ už paaiškinimus 4u.gif
Atsakyti