Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Gal kas galėtumėt pakomentuot siulus EVA , kur yra siūlai.eu parduotuvėj. Kaip nešiojas, ar nekietas siuliukas. Kuo skiriasi nuo max siuliukų. Norėčiau nerti suknutę, ar verta vargti.
Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(močiuttė @ 2011 05 03, 21:40)
Gal kas galėtumėt pakomentuot siulus EVA , kur yra siūlai.eu parduotuvėj. Kaip nešiojas, ar nekietas siuliukas. Kuo skiriasi nuo max siuliukų. Norėčiau nerti suknutę, ar verta vargti.
Dėkoju iš anksto  4u.gif

As turiu tokiu siulu,bet dar nieko neneriau,jie yra storesni ir metrazas mazesnis uz maxius.Man atrodo kad suknutei siek tiek per stori.
Atsakyti
Pas rusaites kažkuriam forume buvau radus daugiau informacijos apie Eva siūlus- jų berdos trijų storių yra - lyg nuo 480 iki 565 metru/100 g. Bet siulai.eu, kaip matau rašo, jog metražas 565, tai bus panašūs ar identiški su maxiais.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2011 05 03, 22:36)
Pas rusaites kažkuriam forume buvau radus daugiau informacijos apie Eva siūlus- jų berdos trijų storių yra - lyg nuo 480 iki 565 metru/100 g. Bet siulai.eu, kaip matau rašo, jog metražas 565, tai bus panašūs ar identiški su maxiais.

As is siulai.eu pirkau,bet tas buvo jau senokai.Tai mano yra zymiai storesni,o dabar ziuriu tikrai prekiauja plonesniais.
Atsakyti
tikrai nuo spalvos priklauso storis drinks_cheers.gif pirkau pieno baltumo, tai dejau du siuliukus nes vienas labai labai plonytis... o vat sniego baltumo, jau storelesni
Atsakyti
Su EVA siūliukais, žinokit, yra tokia problemėlė ax.gif (na, bent jau prieš metus buvo smile.gif , šiemet jų dar nepirkau) - siūlo storis atskirų spalvų skiriasi, kartais - net tos pačios spalvos atskirų kamuoliukų. Nors nieko nerašo etiketėse, kad plonesnių ir metražas didesnis turėtų būti.. Turėjau gal 6 spalvų po kamuoliuką, tai tikrai 3-jų storių buvo, nors etiketės vienodos. Beje, pati parduotuvės savininkė mane apie tai įspėjo, ačiū jai 4u.gif
Ko nors didesnio iš EVA megzti/nerti nesiryžčiau, bet pvz. kepurytėms labai gerai, nerti man labiau iš jų patinka, nei iš MAXI.
Atsakyti
QUOTE(močiuttė @ 2011 05 03, 21:40)
Gal kas galėtumėt pakomentuot siulus EVA , kur yra siūlai.eu parduotuvėj. Kaip nešiojas, ar nekietas siuliukas. Kuo skiriasi nuo max siuliukų. Norėčiau nerti suknutę, ar verta vargti.
Dėkoju iš anksto  4u.gif


O kaip jums Filetta ?bent as is jos visada neriu suknutes http://public.fotki.com/ilamka/silai/
minksti siuliukai.Jeigu neklystu esat pirkusi jau Melyna filetta.
yra dar tokia medvilne http://public.fotki....spalva-100.html bet ji jau kazkas panasaus bus kaip MAxi kietesni
Atsakyti
Ačiū mergaitės už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jei jau storiai skiriasi tai nekas , matau bus problemų .
Ilamka, tu teisi , pirkau FILETA , labai patiko. Baigiu nunerti suknutę, tik ji visa burbuliuota, tai ilgokai čia man trunka, dargi prie kitų mezginių pripuolu.
Tiesiog sugundė EVOS kaina, daug pigesni už FILETA.
Čiupinėjau JAVA siuliukus, tik man jie storoki pasirodė, nerta suknutė manau per stora.
O šiaip labai labai mieli pasirodė.
Atsakyti
Laba, mergytės,
gal galit paskyti kur Kaune galima nusipirkti Yarnart Magic siūlų?
Atsakyti
Man pačiai kadangi Maxi - nemėgstamas siūlas, nes kietas ir nėrinys gulėdamas susitraukia, tai ieškojau kitų variantų. Pakolkas mylimiausi nėrimui- Lily - jie čiut storesni už maxius, nes metražas 50 g - 225 m, o atrodo puošniai, nes mercerizuota medvilnė.
Atsakyti
merginos, kur vilniuj yra yarnart begonia pirkti? 4u.gif
Atsakyti
yra Midaroje Savanoriu pr
Atsakyti