Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 10 30, 14:02)
Sveikos mezgėjėlės.Reikia patarimo dėl siūlų kiekio mezgimui.Gal kuri galit padėt apskaičiuoti, noriu sūstis siūlus ir bijau dėl kiekio kiek reikia užsisakyti.Megziu skandinaviškų raštų suknelę 1,64 ūgio nešiojančiai 38 dydį panelei iš šitų siūlųhttp://www.mezginiuparduotuve.lt/produktai/1/328/atlas-spalvos-kodas-001  gal galit patarti kiek riekėtų pirkti.Domintų ir atsiliepimai apie šiuos sūlus, gal kas mezgėt?Tiesa mezgu kietokai.Ačiū kas rasit laiko parašyti.
Papildyta:
http://www.mezginiup...alvos-kodas-001

nesuprantu kodėl nuoroda neaktyvi, gal dabar pavyks.

Is situ siulu esu mezgus tik mezgimo masina. Ju metrazas tai labai neblogas, bet kiek reiketu suknelei tai nepasakysiu sad.gif
sitais siulais prekiauja Casa Lana parduotuves, jei yra galimybe tai as pirkciau is parduotuves ir dasipirkciau pritrukusi. Beje man jie siek tiek kandantys doh.gif
Atsakyti
O aš dar pridursiu, kad jie šiek tiek tempiasi ir burbuliuojasi.... bet man nekanda smile.gif
As irgi siūlau parduotuvėje pirkti - ten visada gali palikti keletą matkelių savaitei-kitai, jei pritrūktum. Ten tiksliau turėtų ir dėl kiekio patarti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 30 spalio 2011 - 21:35
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 10 30, 15:02)
Sveikos mezgėjėlės.

As pries savaite mezgiau megztuka is situ siuliuku mazdaug 38 dydzio tai sunaudojau 5 kamuoliukus..suknutei gal tada kokiu 7 reiktu?
Po skalbimo mezginys siek tiek padidejo..
Atsakyti
Ačiūūūūūūūūūūū dideliausias visoms nepatingėjusioms parašyti.Bėda ta kad gyvenu Lietuvos pakrašty ir be siuntimo čia neapseisiu, todėl ir labai rūpi jūsų nuomonės.Bėje dabar visai pasimečiau ir nebežinau ar verta iš jų megzti jei bumbuliuojasi.O gal kas dar turit idėjų iš pusvilnės siūlų mezgimui kad būtų ploniems 2.5-3 dydžio virbalams megzti.
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 10 31, 12:08)
O gal kas dar turit idėjų iš pusvilnės siūlų mezgimui kad būtų ploniems 2.5-3 dydžio virbalams megzti.

Pati nemezgiau, bet merginos cia gyre YarnArt Merino de lux lyg vadinasi ar kazkaip panasiai..YarnArto yra keliu rusiu pusvilniu tai issirinkit sau tinkamus pagal stori..as mezgiau is Charisma pusvilnes gal trys megztukus, man labai patiko..tik tiek kad jie jums bus per stori, nes ten metrazas 100 gr-200 m
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie siulus''erica''-50%superwash wool,50%acrylic
ka mezgete?kaip nesiojasi?
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2011 11 01, 21:21)
kokie atsiliepimai apie siulus''erica''-50%superwash wool,50%acrylic
ka mezgete?kaip nesiojasi?


Truputi burbuliukai lenda. Turiu liemene. Va kam man tas siulas tiko, tai kepurems ir salikams, nes juos daznai keiciu, nespeja nusibumbuluoti. O ir spalvu nemazas pasirinkimas. Geriau tokios pat sudeties ir kainos Eroica patiko.
Atsakyti
Mielos mezgėjos, kažin kiek tokių siūliukų reiktų ir arpskritai verta iš jų megzt 44-46 dydžio liemenę, o gal kokius kitus parekomenduotumėt.
Siūliukai
ačiū
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2011 11 02, 15:12)
Truputi burbuliukai lenda. Turiu liemene. Va kam man tas siulas tiko, tai kepurems ir salikams, nes juos daznai keiciu, nespeja nusibumbuluoti. O ir spalvu nemazas pasirinkimas. Geriau tokios pat sudeties ir kainos Eroica patiko.

aciu uz atsakyma,o kepurem ir salikam nekanda,priglaudus prie veido buvau,tai toks kutenantis pasirode,gal isplovus pasikeicia g.gif
Atsakyti
Klausykit, mergytės. Susiruošiau megzt iš Andora angora siūlų (650m-100g). Man jie tokie švelnučiai, tokie mieli, bet viena moteris pasakė, kad jie lyg ir tįsta. Kokia jūsų patirtis su jais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 10 31, 12:08)
Ačiūūūūūūūūūūū dideliausias visoms nepatingėjusioms parašyti.Bėda ta kad gyvenu Lietuvos pakrašty ir be siuntimo čia neapseisiu, todėl ir labai rūpi jūsų nuomonės.Bėje dabar visai pasimečiau ir nebežinau ar verta iš jų megzti jei bumbuliuojasi.O gal kas dar turit idėjų iš pusvilnės siūlų mezgimui kad būtų ploniems 2.5-3 dydžio virbalams megzti.

Jei norit plonu,tai labai rekomenduoju BBB Atlas,sudetis tokia pati,kaip Atlas,bet sitos firmos jie visai kitokie,labai svelnus,minksti,tikrai labai gerai nesiojasi,nesiburbuliuoja,ir mezginys nesideformuoja.
Mezgiau kaimynei sijona ir mezgtini,skalbiau masina,niekas neissitampe ir visa saltaji sezona pranesiojus mezginys atrode kaip naujas.Is dvigubo siulo iseina puikios kepures ir salikai.

QUOTE(2jolitka @ 2011 11 01, 21:21)
kokie atsiliepimai apie siulus''erica''-50%superwash wool,50%acrylic
ka mezgete?kaip nesiojasi?

Labai prasti,greit nusiburbuliuoja.
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2011 11 02, 17:11)
aciu uz atsakyma,o kepurem ir salikam nekanda,priglaudus prie veido buvau,tai toks kutenantis pasirode,gal isplovus pasikeicia g.gif


Isskalbus jis siek tiek pasvelneja. Bet kanda-nekanda, cia jau jautrumo reikalas. As namines vilnos turiu golfa, ir man jis nekanda:)
Atsakyti