Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 27, 19:07)
sveikos mezgejeles pati sau nemezgiau gal 4 metus, tai dabar kyla klausimas turiu 1200m vidutinio storumo siulu,mezgant suknele gerosiomis akimis siek tiek su kiaurasciu,ar uztektu tiek? Nesioju 34, arba XS dydi.  help.gif

as mezgiau aptemta,trumpa suknute su neilgom rankovytem ir dar siek tiek pyniu buvo, ir 38 dydziui sunaudojau apie 1350m (siulai 100g/300m) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zumba @ 2011 10 27, 20:35)
merino ar nebutinai?

man nebutinai rolleyes.gif as ziuriu spalvyciu kokiu reikia, ir kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 10 28, 00:56)
Vilna ir akrilanas tai pusvilne

Papildyta:

Dar priklauso nuo metrazo kuo daugiau metru tuo maziau siulu susinaudoja (turiu omeni 100gr kiek metru)


pas mane po 50g tai 50g 120 metru
Atsakyti
Ant Vernito pusvilnės popieriuko radau parašyta, kad galima skalbti 30 laipsnių temp. ar bandėt kas kišt į skalbianką? baisoka ko tais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 10 28, 10:47)
Ant Vernito pusvilnės popieriuko radau parašyta, kad galima skalbti 30 laipsnių temp. ar bandėt kas kišt į skalbianką? baisoka ko tais  biggrin.gif

Skalbiu drąsiai su vilnos programa smile.gif Ir gręžimą po to iki 1000 apsukų padidinu, nes vilnos programa labai šlapius palieka.. Nei išsitampė, nei susitraukė - viskas kaip buvę.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 10 28, 10:01)
Skalbiu drąsiai su vilnos programa  smile.gif Ir gręžimą po to iki 1000 apsukų padidinu, nes vilnos programa labai šlapius palieka.. Nei išsitampė, nei susitraukė - viskas kaip buvę.

valioooo thumbup.gif nes aš amžius amžinuosius rankom skalbiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 10 28, 09:47)
Ant Vernito pusvilnės popieriuko radau parašyta, kad galima skalbti 30 laipsnių temp. ar bandėt kas kišt į skalbianką? baisoka ko tais  biggrin.gif

as skalbiu ant 40 , su paprasta programa, nes man atrodo, kad ant tos vilnos programos skalbianka tik suslapina o ne skalbia unsure.gif Nes jau taip retai suka bugna cool.gif O vaiko megztukai buna ir su dememis ir t.t.... Niekas nenutinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 28, 12:29)
as skalbiu ant 40 , su paprasta programa, nes man atrodo, kad ant tos vilnos programos skalbianka tik suslapina o ne skalbia  unsure.gif Nes jau taip retai suka bugna  cool.gif O vaiko megztukai buna ir su dememis ir t.t.... Niekas nenutinka  schmoll.gif


o va sito geriau nebandykit biggrin.gif siandien isbandziau ant vyro megztuko su angora, buvo parasyta,jog galima skalbti 40 laipsniu ant vilnos programos,taip ir darydavau,bet sikart jis buvo pakankamai nesvarus,tad surizikavau - ikisau paprasta programa 40 laipsniu 1000 apsuku - rezultatas - megztinis bambos nebedengia doh.gif
Atsakyti
Kiek turiu mezginių iš Vernito pusvilnės, visus skalbiu mašinoj su normalia programa ir 40 laipsnių temp. Ir viskas čiki piki. Tik kur jau vilnos daugiau nei 60 proc. skalbiu rankomis tik gręžiu mašinoj su 1000 apsukų
Atsakyti
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 28, 11:16)
o va sito geriau nebandykit biggrin.gif  siandien isbandziau ant vyro megztuko su angora, ...

tai gi angora 4u.gif o as kalbejau apie pusvilne 50/50 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 28 spalio 2011 - 12:01
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 28, 10:12)
pas mane po 50g tai 50g 120 metru

2-iem postais auksciau jau panasei atsake jum dar turbut ir daugiau reiks nes metrazas mazesnis ir jus aukstesne 4u.gif galvociau su kokia 1500 galetumet pradet megzti, jau geriau tegul lieka o ne truksta jei liks tai gal kepure iseis, as taip mastau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fever Ray @ 2011 10 28, 11:03)
valioooo  thumbup.gif  nes aš amžius amžinuosius rankom skalbiu biggrin.gif

Kai ant popieriuko buna nupiesta ranka "bliude" tai reikia skalbti tik rankom vesiam vandeni, o jei uzrasyta temperatura tai skalbiu su masina ir ne visada su vilnos programa ir dar ne vieno nesutrauke. Tik vienus man sutrauke bet neziurejau kaip juos skalbti tai maximoj parduodamus angoros siulus rusiskus su raudona etikete. O viena dekuti kur gavau dovanu darbe tai bendradarbe viena sake skalbe su vilnos programa ir sutrauke o as rizikavau ir man nesutrauke liko koks buves. 4u.gif Prirasiau patirciu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 28, 12:16)
o va sito geriau nebandykit biggrin.gif  siandien isbandziau ant vyro megztuko su angora, buvo parasyta,jog galima skalbti 40 laipsniu ant vilnos programos,taip ir darydavau,bet sikart jis buvo pakankamai nesvarus,tad surizikavau - ikisau paprasta programa 40 laipsniu 1000 apsuku - rezultatas - megztinis bambos nebedengia doh.gif

Tai dabar teks jum nesioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 10 28, 10:47)
Ant Vernito pusvilnės popieriuko radau parašyta, kad galima skalbti 30 laipsnių temp. ar bandėt kas kišt į skalbianką? baisoka ko tais  biggrin.gif

Laisvai.

As VISUS siulus,isskyrus ta plonaja Kid mohera,skalbiu masinoj su vilnos programa 30laipsniu temperaturoj,po to dar uzdedu grezima 1200aps ir visada rezultatas puikus,niekada niekas nesusitrauke,neistiso ir pan.
Rankom skalbiu nebent kpkius labai mazus daiktus,kad nejungti masinos,bet tada vis tiek imetu isgrezti.
Rankomis skalbti yra daug rizikingiau negu masina,ypac didelius ,sunkius mezginius,nes juk mezginys visaip maigomas,skalaujamas,tampomas rolleyes.gif ,taip gali daug greiciau issitampyti.O rankomis grezti ir 3dienas toki slapia dziovint,tai man atrodo visiska nesamone.
Atsakyti