Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

sveikos mezgejeles pati sau nemezgiau gal 4 metus, tai dabar kyla klausimas turiu 1200m vidutinio storumo siulu,mezgant suknele gerosiomis akimis siek tiek su kiaurasciu,ar uztektu tiek? Nesioju 34, arba XS dydi. help.gif
Atsakyti
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 27, 18:07)
sveikos mezgejeles pati sau nemezgiau gal 4 metus, tai dabar kyla klausimas turiu 1200m vidutinio storumo siulu,mezgant suknele gerosiomis akimis siek tiek su kiaurasciu,ar uztektu tiek? Nesioju 34, arba XS dydi.  help.gif

As kai pirkau kazkada sau pacius pirmus siulus, man pardaveja pasake, visada prisimink, kad apibegti aplink save reikia 1000 m . As tik sumykiau ir isejau, jau mezgu n metu, bet taip ir nesuprantu ka ji turejo omeny g.gif Cia su rankovem ar ne...kokio ilgio? rolleyes.gif
Gal kas nors zino daugiau apie ta apibegima aplink save? hihihi.gif
Man su siulu pirkimu visada problema, nemoku apskaiciuot unsure.gif Todel amzinai arba pritruksta arba lieka doh.gif Ypac kai pradziai perku siulus, padedu juos, o poto galvoju ka is sito kiekio galima gauti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 27 spalio 2011 - 18:12
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 27, 18:07)
sveikos mezgejeles pati sau nemezgiau gal 4 metus, tai dabar kyla klausimas turiu 1200m vidutinio storumo siulu,mezgant suknele gerosiomis akimis siek tiek su kiaurasciu,ar uztektu tiek? Nesioju 34, arba XS dydi.  help.gif

Vidutiniam megstukui, 38 dydžio maždaug, mano siūlų pardavėja skaičiuoja apie 1500m.taigi manau,kad neužteks g.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2011 10 27, 20:15)
Vidutiniam megstukui, 38 dydžio maždaug, mano siūlų pardavėja skaičiuoja apie 1500m.taigi manau,kad neužteks g.gif


oj neparasiau,be rankoviu ir trumpa noreciau megztis, bet mano ugis ne is maziausiu -1,70 cm, aciu uz patarimus, manau teks is to megztis tuomet tik sijonuka... nes paemiau visus kiek tokios spalvos pardutouveje turejo... o kitos spalvos ideti nesinori,noreciau,kad butu vienspalve...
nebent kad turetu nako firmos color 6696 (vuoletine sodri)
Atsakyti
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 27, 18:19)
oj neparasiau,be rankoviu ir trumpa noreciau megztis, bet mano ugis ne is maziausiu -1,70 cm, aciu uz patarimus, manau teks is to megztis tuomet tik sijonuka... nes paemiau visus kiek tokios spalvos pardutouveje turejo... o kitos spalvos ideti nesinori,noreciau,kad butu vienspalve...
nebent kad turetu nako firmos color 6696 (vuoletine sodri)
tai trumpa liemene? g.gif Tai aisku uzteks irnesakyk.gif
Atsakyti
mano ūgis 1.56, dydis XS-S. Prigludusiai suknelei ilgomis rankovėmis šiek tiek virš kelių sumezgiau ~ 1200 m.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 27, 20:23)
tai trumpa liemene?  g.gif Tai aisku uzteks  irnesakyk.gif


ne liemene, uzpakaliuka dengia suknele,ir pasilenkt irgi dar bus imanoma biggrin.gif rytoj bandysiu pervaziuoti dar siulu parduotuves gal rasciau dar kokius 200g jei liks tai good.gif nes sijono baisiai nenoriu,jauciu jei ir negausiu surizikuosiu...
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 26, 16:46)

O kodel prie veiduko spalvas neatitaiket? vienoj pusej viena spalva, kitoj kita  tongue.gif Taip pjauna aki  rolleyes.gif

Tame visas gražumas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif
kokius siulus butu geriausia naudoti tokio tipo suknytei mergytei? Acryliniu nelabai noriu nes jie labai prastai devesi+sintetinys audinys, apsivelia mezginys nepatinka doh.gif
Galvoju kokie geriausia butu variantai? g.gif as kadangi pati nemezgeja, iduosiu savo mamai siulus tai vat ir noriu suzinoti kokius geriausia butu pirkti g.gif o suknyte kazkas tokio:
http://www.next.co.u...466s2#808547g47
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zumba: 27 spalio 2011 - 20:22
QUOTE(Zumba @ 2011 10 27, 20:18)
Acryliniu nelabai noriu nes jie labai prastai devesi+sintetinys audinys, apsivelia mezginys nepatinka doh.gif
Galvoju kokie geriausia butu variantai? g.gif

as rinkciausi pusvilne 4u.gif Ir silta ir gerai devisi ir skalbiasi (skalbiu visada skalbimo masinoj 40 lapsn.600 apsuku) mirksiukas.gif Vaikiskiem rubeliam manau tai ypac aktualu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 27 spalio 2011 - 20:28
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 27, 21:25)
as rinkciausi pusvilne  4u.gif Ir silta ir gerai devisi ir skalbiasi (skalbiu visada skalbimo masinoj 40 lapsn.600 apsuku) mirksiukas.gif Vaikiskiem rubeliam manau tai ypac aktualu  4u.gif

pusvilne? tai cia 50 vilna, o kita puse kas? ir kokia vilna? merino ar nebutinai?
Atsakyti
QUOTE(Zumba @ 2011 10 27, 21:35)
pusvilne? tai cia 50 vilna, o kita puse kas? ir kokia vilna? merino ar nebutinai?

Vilna ir akrilanas tai pusvilne

Papildyta:
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 10 27, 20:26)
ne liemene, uzpakaliuka dengia suknele,ir pasilenkt irgi dar bus imanoma biggrin.gif  rytoj bandysiu pervaziuoti dar siulu parduotuves gal rasciau dar kokius 200g jei liks tai  good.gif nes sijono baisiai nenoriu,jauciu jei ir negausiu surizikuosiu...

Dar priklauso nuo metrazo kuo daugiau metru tuo maziau siulu susinaudoja (turiu omeni 100gr kiek metru)
Atsakyti