Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

O ta "'Siulu krautuvele"' dar yra?kai ejau pro sali tai ten kazkoks remontas vyko tusciose patalpose...
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2011 10 26, 17:16)
O ta "'Siulu krautuvele"' dar yra?kai ejau pro sali tai ten kazkoks remontas vyko tusciose patalpose...

Ji dabar Nemuno g, kur seniau Casa Lana buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2011 10 26, 12:14)
Kaune, parduotuvej "Siulu krautuvėlė", senamiesty ji - turi 100 proc silkiniu mezgimo siulu. Skambtelejus telefonu,gal pavyktu susitart,kad atsiustu pastu,jei ne kauniete esat - pardaveja labai maloni, ir mano manymu, galima susitart.

Oj aciu , buvau pamirsus apie sia parduotuvyte 4u.gif

QUOTE(MezguVisiems @ 2011 10 26, 14:30)
Štai kas man gavosi iš panašių siūlų

O kodel prie veiduko spalvas neatitaiket? vienoj pusej viena spalva, kitoj kita tongue.gif Taip pjauna aki rolleyes.gif
Atsakyti
laisveja, vikse,
ačiū už informaciją,
esu iš Raseinių,
katrą gavau martina siūlų, Raseiniuose kartą gavau ir išleistuvėms vienai dukrai nuneriau suknele, o dabar reikia kitai dukrai suknelės ir siūlų negaunu, o taip man jie patiko nerti
teks i vilnių važiuoti
pasiskaitysiu kaip įkelti nuotrauką ir parodysiu nertą suknelę
Atsakyti
Kad as jau lyg ir apsiprendziau megzt lygiuoju g.a. taip fainiai gaunasi,iog atrodo nieko nereikia,ir nieko netruksta,nebent kur krastus apykakle ar rankoviu krastus kokiu juodu siulu,kazi tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 10 26, 20:38)
...nebent kur krastus apykakle ar rankoviu krastus kokiu juodu siulu,kazi tiktu  g.gif

vaikiui juoda g.gif As kaip tik palinksminciau kaip nors... kokia oranzine deciau, arba tinkamo atspalvio zalia rolleyes.gif jei turi aisku daug likuciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 27, 07:12)
vaikiui juoda  g.gif As kaip tik palinksminciau kaip nors... kokia oranzine deciau, arba tinkamo atspalvio zalia  rolleyes.gif jei turi aisku daug likuciu  rolleyes.gif

Nu jinai tokia sodri,juoda su melynu pats siulas,ar kokia balta,ar su oranzine kokia nesipjautu spalvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 10 27, 12:04)
Nu jinai tokia sodri,juoda su melynu pats siulas,ar kokia balta,ar su oranzine kokia nesipjautu spalvos  g.gif

nzn , reik matyt realiai siula, ir oranzine, oranzinei ne lygu wink.gif Siaip melyna su oranzine, jei imti tokio pat sodrumo spalva, visai tinka. Nzn man nepatinka niurius ir nuobodzios spalvos ir gaminiai. Pati mezgiau dukryte oranzine tunika ir idejau zydros ir geltonos thumbup.gif + gelytes siuvinetos ir visa kita 4u.gif Berniukui irgi mezgu tik graziu spalvu, juk vaikas rolleyes.gif
Matai pas mane pilna likuciu, visokiu wacko.gif Man bepigu kalbet, kai lengva daug ka pritaikyt wink.gif Ypac vaikui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 27 spalio 2011 - 13:06
HELP!!! blush2.gif
Pritrukau siulu, daug kas mezgat skaras is Angora2, gal kam atliko raudonos-bordines spalvos? Tokiu:

user posted image

Truxta kokiom 4 paskutinem eilem... :verysad
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilgakojuke: 27 spalio 2011 - 13:45
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 10 27, 13:45)
Truxta kokiom 4 paskutinem eilem... :verysad

doh.gif man buvo taip viena karta... pritruko rankove uzbaigt antra verysad.gif Tai teko ardyt rankoves ir daryt jas 3/4 cool.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 27 spalio 2011 - 14:02
Auksarankes kokiu siulu reiktu rudeniskam/pavasariskam paltukui, kad jis butu storokas... gal galiti tiksliai ivardinti pavadinimais siulu, nes bijau kad netokius, perplonus siulus galiu insigyt g.gif
nu kad butu stai tokiu storumu smile.gif
siltas paltukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 27 spalio 2011 - 17:50
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 10 27, 13:45)
HELP!!! blush2.gif
Pritrukau siulu, daug kas mezgat skaras is Angora2, gal kam atliko raudonos-bordines spalvos? Tokiu:

user posted image

Truxta kokiom 4 paskutinem eilem... :verysad

Turiu kaip tik tokių ax.gif
Atsakyti