Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(marka100 @ 2011 10 25, 22:01)
Laba diena mamytes,va iskilo klausimelis tainu tartis su jum  4u.gif

As kai margas siuliukas nieko labai nemandravoju biggrin.gif - galima gal kokiu pora stambesniu pyniu imegzt ,bus grazu, bet is esmes kai pats siulas margas grazus tai ir taip mezginukas bus grazus..bet cia tik mano nuomone 4u.gif

Mergaites, Andora Angora yra Vilniaus Midaroj pardavime?
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 10 25, 21:01)
...tik lygiuoju "varyt" ? biggrin.gif


Man ir melanzui ir sekcijom, nelabai tinka pynes, jokie isilgi rastai schmoll.gif Man pjaunasi, kai siulas eina skersai o rastas isilgai doh.gif Man labai negrazu.

Tavo atveju, jei jau nori kazkoki rasta, deciau stora idomia pyne ir tai ne per vidury, o gal issono wink.gif Kad eitu ties patim. Siaip sunku kalbet kai nematai koki modeli pasirinkai 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus 4u.gif ,bet jau ir as pati taip galvoju,mezgasi smagiai,siulas pats idomus ir nereikia jokiu rastu.Ju.Ju turetu gautis liemene antram mano padauzai,pirmajam vaseliu neriau vilnone,rodziausi vaikisku drabuziu temoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 10 25, 22:01)
Laba diena mamytes,va iskilo klausimelis tainu tartis su jum  4u.gif
Pirkau siula kuris suvytas is triju siulu,ta prasme skirtingu spalvu,sviesi tamsi melyna ir juoda,siulas gan tamsus bet grazus,tai va ir galvoju kaip cia dabar su tais rstais gaunasi mezgant tokiais siulais,ar ant ju matosi pynes kasos ar dar kas,ar tiesiog tokiais siulais tik lygiuoju "varyt" ? biggrin.gif

Manau, raštas dings tame margume, megzčiau lygiai ax.gif

QUOTE(diasaja @ 2011 10 26, 07:41)
iš vieno ar dviejų siūlų? Ir kokio nr virbalais? g.gif

Tik iš vieno, virbalai Nr.3 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 10 26, 08:25)
Ju.Ju turetu gautis liemene antram mano padauzai,pirmajam vaseliu neriau vilnone,rodziausi vaikisku drabuziu  temoj biggrin.gif

aj tai aisku lygiai irnesakyk.gif Nebent tai kaip as, tai koki nors kita siuliuka dar prideciau, apacioj g.gif Na as megstu, kazkoki tai isskirtinuma, kad nebutu kaip pas kitus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 10 26, 09:38)

Tik iš vieno, virbalai Nr.3  4u.gif

Dėkui
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės,
gal kartais ku užmatėtė siūlų:medvilnė su viskoze (60/40 proc) 100gr 1400m, bučiau dėkinga, jei pasidalinsite info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aipr @ 2011 10 26, 12:01)
Sveikos mezgėjėlės,
gal kartais ku užmatėtė siūlų:medvilnė su viskoze (60/40 proc) 100gr 1400m, bučiau dėkinga, jei pasidalinsite info  4u.gif

O kokiam mieste ieškot? Klaipėdoje yra parduotuvėje Verpalai. Siūlai vadinasi Vittoria, jie gijose, reikia persivynioti į kamuoliuką. Dar tokio pat metražo ir sudėties yra siūlai Martina.
Vittoria
Martina
Atsakyti
QUOTE(aipr @ 2011 10 26, 12:01)
Sveikos mezgėjėlės,
gal kartais ku užmatėtė siūlų:medvilnė su viskoze (60/40 proc) 100gr 1400m, bučiau dėkinga, jei pasidalinsite info  4u.gif

Jei Vilniuje, tai Casa Lanoje Basanavičiaus g. esu pirkusi mazose babinose-spulese po 100 g
VCUP-e 1 aukšte -gijomis. Didelis spalvų pasirinkimas

Maximoje užmačiau Nako Merino 100% Superwash. Brangoki (50 g-250 m-12.99 Lt be nuolaidos), bet labai švelnučiai. Ar verti dėmesio? Gal kas nors esate mezgusi iš jų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 26 spalio 2011 - 11:32
QUOTE(ziogelis2003 @ 2011 10 24, 21:06)
Sveiki,  gal kas žinote kur galima įsigyti šilkinių siūlų mezgimui, internetinėse parduotuvėse tai nematyti ...

Kaune, parduotuvej "Siulu krautuvėlė", senamiesty ji - turi 100 proc silkiniu mezgimo siulu. Skambtelejus telefonu,gal pavyktu susitart,kad atsiustu pastu,jei ne kauniete esat - pardaveja labai maloni, ir mano manymu, galima susitart.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 10 09, 12:43)
QUOTE(Ašva @ 2011 10 09, 12:26)

neriu is merinosu vilnos ir nors pardaveja sake kad nesitraukia, man ji gerokai pasitrauke, gal del to kad rusiski sakau g.gif ar tai neturi itakos idomu g.gif


Na matyt Grignasco Flavia Baby yra kažkuom chemiškai apdirbti, kad nesitraukia skalbiant skalbimo mašinoje 40 laipsn.temp. Čia matyt tolygu kai būna vilna "superwash". O Tavieji rusiški gal būt tuomet "tikresni", chemiškai neapdirbti. Būtų įdomu, kad kokia siūlų technologė pakomentuotų "Superwash" siūlų gamybą, kuom jie ten juos apdirba.....
O gal dar kas parašytų kokybiškus 100proc.merino siūlus, kad nebūtų "superwash" ?
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 10 25, 21:01)
Laba diena mamytes,va iskilo klausimelis tainu tartis su jum  4u.gif
Pirkau siula kuris suvytas is triju siulu,ta prasme skirtingu spalvu,sviesi tamsi melyna ir juoda,siulas gan tamsus bet grazus,tai va ir galvoju kaip cia dabar su tais rstais gaunasi mezgant tokiais siulais,ar ant ju matosi pynes kasos ar dar kas,ar tiesiog tokiais siulais tik lygiuoju "varyt" ? biggrin.gif


Štai kas man gavosi iš panašių siūlų

user posted image

Stambios pynės, rombai taip pat nepasimeta ir tokiems siūlams tinka smile.gif
Atsakyti