Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Darbštuolytės, gal pasakytumėt kaip ši mohera ,atrodo labai pukuota,ar ir mezginys toks gauruotas, ar nesišeria. Noriu gobtuvo žiemai, ar tiktų. Gal yra bandžiusių iš jos megzti
http://www.siulai.eu...;category_id=31
Ačiū.
Atsakyti
As turiu gal kokius 5 gaminius is NAKO, vienas sau o kiti visi vaikui. Tai ka... kur vaikui tai aisku nugara svari, o priekis pasiburbuliaves kaip turi but, mano irgi burbuliuojasi proto ribose, po pazastim. Bet nesuku sau del to galvos, nes turiu burbulu surinkeja thumbup.gif O siaip man NAKO nepatinka visai del kitos priezasties, pas juos ishsimusa is spalvos akrilas matyt, bespalvis pukelis unsure.gif Taip blukina spalva verysad.gif nzn ar supratot biggrin.gif Butent del sito, na jie schmoll.gif Nebent jei spalva neryskia imti, arba pilka thumbup.gif priekabi esu irnesakyk.gif na mazai laiko galiu skirti mezgimui, tai kad dar megzti is nelabai kokiu siulu, kad rezultatas netenkintu, tai man prabanga schmoll.gif
O kas del tysimo, tikrai NAKO netysta man. Drasiai skalbiu skalbimo masinoj thumbup.gif ir 600 aps. dar prasuku blush2.gif Forma puikiai laiko thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pasiulyti vaikiskai kepurei siulus?kokius pirkt? noreciau kad silta butu, storesne ir swarbiausia nesikandziotu siuliukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 16, 10:26)
blush2.gif o kokia siulu parduotuve maximoj atsidare blink.gif senai ten buvau, tai nzn. Kokie ten siulai? Na pvz tokie kaip bazej ar kaip Lanoj  g.gif

Man ten labai patinka.BBB,ONline siulai,dar kazkokie.Brangesni,negu turkiski,bet geri,esu is keliu rusiu BBB mezgus,labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 10 13, 12:14)
Mano Alize kašmyras vieni mėgstamiausiu rudeniniams kepuriukams. Niekas netysta...  schmoll.gif Gal mezgėt labai laisvai...  g.gif

Labai geri ir kokybiški siūlai, pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 16, 09:26)
blush2.gif o kokia siulu parduotuve maximoj atsidare blink.gif senai ten buvau, tai nzn. Kokie ten siulai? Na pvz tokie kaip bazej ar kaip Lanoj  g.gif


Toje parduotuvėje prekiauja BBB siūlais, kainos aukštokos 4u.gif
QUOTE(Kvaki @ 2011 10 20, 09:09)
Sveikos, siūlų profesionalės.

Norėjau paklausti, gal kuri žinot kokios kokybės yra NAKO siūlai? Tie, kur dabar maximoj su nuolaida parduodami... Noriu mažąjai kelnytes numegzti, bet bijau, kad nusiburbuliuos po pirmųjų pasišliaužiojimų  g.gif


Mezgiau pernai būtent iš tokių vyrišką ir moterišką megztinius, siūlai labai patiko, po sezono abu megztiniai kaip nauji smile.gif
QUOTE(Alacka @ 2011 10 20, 12:30)
Sveikos,
reikia jusu patarimo. Noriu sijono,tik nezinau kokius geriau siulus pirkti.



QUOTE(aiwita @ 2011 10 20, 14:27)
Labai nepykit ant manės, mergaitės. Žinau, kad kartojuosi (reikėtų bandyt su Vernitu dėl nuolaidos tartis  tongue.gif ), bet turiu Vernito vilnos sijoną. Ir kaina gera, ir nešiojasi gerai, ir šilta.

Pritariu, Vernito labai tinka sijonams, nesitampo, nesivelia smile.gif

QUOTE(močiuttė @ 2011 10 21, 09:20)
Darbštuolytės, gal pasakytumėt kaip ši mohera ,atrodo labai pukuota,ar ir mezginys toks gauruotas, ar nesišeria. Noriu gobtuvo žiemai, ar tiktų. Gal yra bandžiusių iš jos megzti
http://www.siulai.eu...;category_id=31
Ačiū.

Labai plona ir pagal mane tinka tik kokiems šaliams. Šiek tiek kandoka, labai plona, nesiardo, nešiojasi gerai.

QUOTE(camellija @ 2011 10 21, 12:01)
gal galit pasiulyti vaikiskai kepurei siulus?kokius pirkt? noreciau kad silta butu, storesne ir swarbiausia nesikandziotu siuliukai 4u.gif  4u.gif  4u.gif aciu

Pagal mane geriausia - Yarn art Merino de lux, super merino, merino tweed, merino special 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras noriu nusimegsti tunika sau,ir reikia patarimo kokius siulus geriau pasirinkt,nes esu zalia dar neteko megsti tuniku moterisku ax.gif
tai patrarkit kokius siulus geriau pasirinkt vilna ir pilimiadas,ar gerai skalbiasi ar brangus sie siulai,taip pat drauge rekomendavo vilna su kasmyru,kurie geresni?
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 16, 10:26)
blush2.gif o kokia siulu parduotuve maximoj atsidare blink.gif senai ten buvau, tai nzn. Kokie ten siulai? Na pvz tokie kaip bazej ar kaip Lanoj  g.gif

bazės ir kitų panašių prekybos siūlais vietų tipo. Bet man pigiau pirkt bazėj arba paieškot prie Kovo 11 turgaus ar Mituvos stotelės. Ten pigiau, o ir pasirinkimas daug didesnis.
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 10 13, 13:14)
Mano Alize kašmyras vieni mėgstamiausiu rudeniniams kepuriukams. Niekas netysta...  schmoll.gif Gal mezgėt labai laisvai...  g.gif



o tiktu tokie siulai vyriskam megztiniui?..nebutu per "skystas" mezginys:)? ar geriau kokius kt rekomenduotumet?...rastas paprastas-trikotazo.
Atsakyti
Nuo rytdienos Maximose siūlams 40% nuolaida smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 10 24, 18:28)
Nuo rytdienos Maximose siūlams 40% nuolaida smile.gif

doh.gif doh.gif papildomi kg garantuoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinote kur galima įsigyti šilkinių siūlų mezgimui, internetinėse parduotuvėse tai nematyti ...
Atsakyti
sveikos, prireike vel pagalbos ieskau tokio siuliuko color 215 LOT 126829
user posted image
Atsakyti