Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Mano Alize kašmyras vieni mėgstamiausiu rudeniniams kepuriukams. Niekas netysta... schmoll.gif Gal mezgėt labai laisvai... g.gif
Atsakyti
ka manot apie siuos siulus?
http://www.gazzal.ne...d...d=206&dil=2
Gal kuri esate ka nors mezgusi is ju? idomu, jei numezgus skara, ir ja istampius ar liakytu forma?
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 10 13, 11:56)
tai kaune ju pramones maximos 2 aukste siulu parduotuveje maciau,bet va metrazo tai nepasakysiu.

blush2.gif o kokia siulu parduotuve maximoj atsidare blink.gif senai ten buvau, tai nzn. Kokie ten siulai? Na pvz tokie kaip bazej ar kaip Lanoj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 16 spalio 2011 - 09:26
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 10 16, 11:26)
blush2.gif o kokia siulu parduotuve maximoj atsidare blink.gif senai ten buvau, tai nzn. Kokie ten siulai? Na pvz tokie kaip bazej ar kaip Lanoj  g.gif

nediduke siulu parduotuve,kaip lanoj tai nelabai,daugiau bazes tipo.siulu yra ivairiu ir merino ,ir sintetikos ir vilnos ir pusvilnes.kainos ,kad butu labai pigios tai nepasakyciau,nors pardaveja sakosi,kad pigiai jau labai pas juos.ieskojausi alize,kad i baze nereiktu kulniuoti,tai pas juos nera,tai kaip ir kainu neturiu su kuom palyginti.susidomejau pusvilne tokia stora,tai 100 gr po 10 lt,bet pirkima dar atidejau,nes tikiuosi,gal kuri mezgeja patars ka is svelnios storos vilnos zieminei kepurei pabandyti. smile.gif uzsukit,pasidalinsit ir jus tada sava patirtim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 10 16, 13:03)
uzsukit,pasidalinsit ir jus tada sava patirtim. smile.gif

Aiskumelis ax.gif
As tai jau senai pasirinkau - jei reikia spalvu ir kokybes ir kazko idomesnio tai i LANA . Tai perku tik kokiai detalei arba siaip paivairinimui. Bet stengiuosiu kuo reciau ten lankytis, nes jau pardavejos ten doh.gif
Jei reikia pigiai ir siltai tai i ABC i vernito siulu. Tik ten tokios niurios spalvos unsure.gif Nu bet uz tat pigu, ir kojinem thumbup.gif O bazej tai is bedos perku. Ir tik prie VB bankomato kur yra. Patinka man ta pardaveja.Va paskutiniu metu pirkau Nako mocheros, tai ka as zn, nesu 100 proc patenkinta, bet uz tokia kaina visai nieko (10 lt 400 m)... sali numezgiau sau, ir mergaitei tunikele, tai visai nieko jai gavosi. Sau dar irgi tu paciu turiu NAKO tik kitos gamos. Nesugalvojau dar kas is ju bus tongue.gif Mano beda, kad nusiperku siulu ir poto ziuriu i juos ir galvoju kas gi jiems tiktu biggrin.gif Tik taip pas mane.

Dabar mezgu is BBB sau ant saguciu 1.5 virbalais reglana doh.gif doh.gif doh.gif Nusibodo nerealiai...bet reik pabaigti cool.gif Ilgai mezgu, nes per ta laika jau 100 ka kito numezgiau, tai patenkinta siuliuku, gerai atlaiko laiko isbandyma biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, siūlų profesionalės.

Norėjau paklausti, gal kuri žinot kokios kokybės yra NAKO siūlai? Tie, kur dabar maximoj su nuolaida parduodami... Noriu mažąjai kelnytes numegzti, bet bijau, kad nusiburbuliuos po pirmųjų pasišliaužiojimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 10 20, 10:09)
Sveikos, siūlų profesionalės.

Norėjau paklausti, gal kuri žinot kokios kokybės yra NAKO siūlai? Tie, kur dabar maximoj su nuolaida parduodami... Noriu mažąjai kelnytes numegzti, bet bijau, kad nusiburbuliuos po pirmųjų pasišliaužiojimų  g.gif

jeigu sie,tai nusiburbuliuos ir norint ,kad netystu reikia tvirciau megzti.
http://www.mezgyklel...ai/nakolen.html
Atsakyti
Aš labiausiai vertinu vilną. Vernito 100 proc vilna pas mus turguje 6lt. Ir mezgasi gerai, ir nešiojasi gerai, išskalbus tokia minkštutė pasidaro. Turiu NAKO siūlais tuniką numegztą. buvau gavusi dovanų kelis matkiukus siūlų. Sudėty atrodo buvo 30 proc. vilnos. Išskalbus nutyso ji man gerokai. iki kelių suknelė gavosi tongue.gif Bet šiaip nešiojasi gerai
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 10 20, 09:41)
jeigu sie,tai nusiburbuliuos ir norint ,kad netystu reikia tvirciau megzti.
http://www.mezgyklel...ai/nakolen.html


o man kaip tik pardaveja patare megzti is tokiu, atseit gerai nesiojasi, nesitampo. o cia va kokios nuomones doh.gif net pardavejom negalima pasitiketi, aisku, joms aktualu parduoti tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,
reikia jusu patarimo. Noriu sijono,tik nezinau kokius geriau siulus pirkti. Zurnale raso Gedifra Higland Alpaca. Ar geri siulai,o gal galite ir kokius kitokius pasiulyti,kad nesiotusi gerai. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2011 10 20, 13:30)
Sveikos,
reikia jusu patarimo. Noriu sijono,tik nezinau kokius geriau siulus pirkti. Zurnale raso Gedifra Higland Alpaca. Ar geri siulai,o gal galite ir kokius kitokius pasiulyti,kad nesiotusi gerai. Aciu.  4u.gif


Labai nepykit ant manės, mergaitės. Žinau, kad kartojuosi (reikėtų bandyt su Vernitu dėl nuolaidos tartis tongue.gif ), bet turiu Vernito vilnos sijoną. Ir kaina gera, ir nešiojasi gerai, ir šilta. Dukra sarafaną kasdien dėvi, tai net nepastebėjau, kad išsisėdėtų g.gif Man labai patinka
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2011 10 20, 12:58)
o man kaip tik pardaveja patare megzti is tokiu, atseit gerai nesiojasi, nesitampo. o cia va kokios nuomones  doh.gif  net pardavejom negalima pasitiketi, aisku, joms aktualu parduoti  tongue.gif

Šiuos siūlus žinau jau ne pirmi metai, nes pati siūlais prekiauju 4u.gif Ir tikrai drąsiai rekomenduoju. Daug kas yra iš jų mezgusios ir ne po vieną gaminį. Manau, kad jei būtų prasti siūlai pirkėjos tikrai pasakytų ax.gif
Atsakyti