Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(SoJa @ 2011 10 12, 20:02)
As tokiu peraugusio arbuzo dydzio matkeliu maciusi buvau Hales turguje, bet man jie kazkokie pernelyg prasti pasirode, tai gal cia ne apie siuos kalba.

vat kad aš aūle gyvenu,o iš kur gryžo su terbuke moteruškė-neįsivaizduoju,atrodė gražiai,sakau gal geras daiktas toks arbūziukas g.gif Gal ir pigiau išeina nei mažus kelis pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 10 12, 19:13)
vat kad aš aūle gyvenu,o iš kur gryžo su terbuke moteruškė-neįsivaizduoju,atrodė gražiai,sakau  gal geras daiktas toks arbūziukas  g.gif Gal ir pigiau išeina nei mažus kelis pirkt?

Pas mus kaime irgi tokiu yra bet pavadinimo ir sudeties neklausiau nezinau
Atsakyti
sveikos merginos,kaip tik toki arbuza,apie kuri cia kalbat ,ir as siandien apziurejau. biggrin.gif jis kainuoja apie 29 lt ir ten gryna sintetika,klausiau pardavejos,nebent arbuziukai visokiu rusiu buna. thumbup.gif
o va dabar noriu apie ALIZE kasmyra pasiklausti,ar teko skalbti mezgini gal kuriai.numezgiau vaik .kepuryte is 2 -gubo siulo ir ,kad rastukas lygesnis taptu,tai su uk muiliuku biski pamuilavau ir praskalbiau,rezultatas-tragedija,kaip kepure dvigubai didesne liko.vilna juk 100 pr,kaip ten gali taip temptis,gal sakau pradziuvus susitrausk. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 10 12, 21:44)
kaip kepure dvigubai didesne liko.vilna juk 100 pr,kaip ten gali taip temptis,gal sakau pradziuvus susitrausk. doh.gif  doh.gif  doh.gif


Mezgiau is ju liemene sau, po skalbimo gavosi suknele sesei, kuri uz mane ir stambesne siek tiek ir apie 10 cm aukstesne smile.gif Ir nesiojo, kai leliuko laukesi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 12 spalio 2011 - 21:06
QUOTE(linnucce @ 2011 10 12, 22:44)
sveikos merginos,kaip tik toki arbuza,apie kuri cia kalbat ,ir as siandien apziurejau. biggrin.gif jis kainuoja apie 29 lt ir ten gryna sintetika,

va,ir kur jie gyvai auga?kur apžiūrą galima pravest??nors sintetika nelabai domina...o kiek metrų ten kaži? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 10 12, 22:06)
Mezgiau is ju liemene sau, po skalbimo gavosi suknele sesei, kuri uz mane ir stambesne siek tiek ir apie 10 cm aukstesne smile.gif Ir nesiojo, kai leliuko laukesi  lotuliukas.gif

blink.gif as kaip tik suknele jau numezgiau is Alize kasmyro, beliko susiut. meginukas isdziuves lyg nepakeite dydzio blink.gif pasistengsiu super atsargiai skalbt, gal nebus darbas veltui g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 10 12, 19:20)
man atrodo paltukui jie perskysti.
Rinkciaus kitokius, kad ir Okilana 4u.gif

Aciu uz pastebejima, o kur tu Okilana yra, pvz. internetinese parduotuvese buna?
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 10 12, 22:06)
Mezgiau is ju liemene sau, po skalbimo gavosi suknele sesei, kuri uz mane ir stambesne siek tiek ir apie 10 cm aukstesne smile.gif Ir nesiojo, kai leliuko laukesi  lotuliukas.gif

o dieve, negzdinkit, - mezgu megztiki kaip tik is situ siulu...
Atsakyti
merginos kur perkate flamenco siūlus?
Atsakyti
Iš Alize Cashmira mezgiau ne vieną daiktą. Nei vienas neištįso. Mezgiau ir iš viengubo, ir iš dvigubo siūlo. Skalbiau skalbimo mašina programa vilnai skalbti. Apskritai šiais siūlais esu patenkinta. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 13 spalio 2011 - 10:54

o va dabar noriu apie ALIZE kasmyra pasiklausti,ar teko skalbti mezgini gal kuriai.numezgiau vaik .kepuryte is 2 -gubo siulo ir ,kad rastukas lygesnis taptu,tai su uk muiliuku biski pamuilavau ir praskalbiau,rezultatas-tragedija,kaip kepure dvigubai didesne liko.vilna juk 100 pr,kaip ten gali taip temptis,gal sakau pradziuvus susitrausk. doh.gif doh.gif doh.gif
[/quote]

Mezgiau vyrui megztinį, medalioninį šalį-skalbiau mašina programa vilnai-viskas puikiai, šalis net pasitraukė šiek tiek. Manau, kad reiktų kiečiau megzti g.gif
Atsakyti
....pratesimas pokalbio apie alize kasmyro siuliuka.tai va,ta dvigybai didesne kepuryte isdziuvusi vel i savo dydi sugryzo,o jau buvau persigandus baisiai doh.gif doh.gif .dabar pirkau elize vilna ekolana,ziuresiu kas su sita gausis. smile.gif
o tai merginos,gal kuri ziemai turit vilnos ar bent jau kokios svelnios pusvilnes varianta.sitie man biski per ploni.kepurei taip noretusi storesniuo siuliuko.patarkit prasau. smile.gif ax.gif
o kad del tu arbuzu lotuliukas.gif ,tai kaune ju pramones maximos 2 aukste siulu parduotuveje maciau,bet va metrazo tai nepasakysiu.
Atsakyti