Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(bazuka @ 2011 04 19, 16:33)
Nagi, merginos, patarkit  mirksiukas.gif sumasčiau nusinerti vasarinį paltuką, gal patartumėt iš kokių siūlų, kad nebūtų labai ploni  g.gif  iš pusvilnės , manau, bus per šiltas.Norėjau iš ,,Vernito,, medvilnės ar pusiau medvilnės , buvau kažkada dukrai nėrusi, tai visai patiko, bet apėjau visas mūsų mieste parduotuves, ale nėra  doh.gif kažkada buvo net firminė parduotuvė  verysad.gif ,,auksarankėj'' irgi beveik nieko nebėra.Gal ką pasiūlytumėt  4u.gif noriu pieno spalvos.

O kokiam mieste reikia?
Dar galima ir internetinėmis parduotuvėmis pasinaudoti.
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2011 04 19, 21:56)
O kokiam mieste reikia?
Dar galima ir internetinėmis parduotuvėmis pasinaudoti.

Mažeikiai 4u.gif internetinėse "Vernito" ieškojau, žinau, kad seniau" auksarankėj" būdavo, bet dabar turbūt nebeprekiauja, o gal aš tik nemoku ieškot schmoll.gif prissiminiau dar vieną siūlų parduotuvę lotuliukas.gif kulniuosiu ten dar pasižvalgyt
Atsakyti
Plonąją Vernito medvilnę aš pirkau čia
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 04 20, 10:26)
Plonąją Vernito medvilnę aš pirkau čia

Kaip tik čia žiūrinėjau, plonosios nesu čiupinėjus, bet kaip suprantu, pagal metražą, tai ji ko gero man per plona g.gif kokiu vąšeliu nėrėt
Atsakyti
Mergaitės, gal žinote kur Lietuvoje būtų galima nusipirkti tokios rūšies siūliukų? g.gif Pavadinimas Tweed blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2011 04 20, 10:32)
Kaip tik čia žiūrinėjau, plonosios nesu čiupinėjus, bet kaip suprantu, pagal metražą, tai ji ko gero man per plona  g.gif kokiu vąšeliu nėrėt


1,5 Nr vąšeliu. Kepurytes ir skarytes neriu, visiškai nedažo net labai ryškios spalvos. Paltukui reiktų dvigubą dėt
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif

Aš ir su klausimais 4u.gif

Kaip manot kokie siūlai tiktų šiai suknelei ir kiek kamuoliukų reiktų tokiam gėriui wub.gif Aš galvoju gal tiktų yarnart pearl? niekad nenėrus suknės, tai nežinau kuri geriau nešiotūsi,ir gražiai atrodytų ax.gif

user posted image
Atsakyti
nerciau is fileta arba maksi alant basik siulu
Atsakyti
Gal kuri turi likuciuose Vernito medvilnes (storesnio siulo) tokios salotines spalvos ? g.gif Na kas turi tas supras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 20 balandžio 2011 - 21:52
QUOTE(Gelita @ 2011 04 20, 11:23)
Mergaitės, gal žinote kur Lietuvoje būtų galima nusipirkti tokios rūšies  siūliukų?  g.gif Pavadinimas Tweed blush2.gif
Gal žalios avys turėtų? g.gif

Atsakyti
Sveikos , gal kas turite savo lobynuose tokios žalios spalvos siūlų, noriu nunerti kokias garbanėles, o niekur nerandu tokių margų žalių siūlų doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2011 04 21, 11:33)


Labai ačiū už informaciją 4u.gif
Tikrai tokią rūšį turi smile.gif
http://www.zaliosavy...i-highland-aran
Atsakyti