Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Sakykit prasau, is kokiu siulu geriausia megzti vaikiukui silta ziemine kepure virbalais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zumba @ 2011 10 10, 22:05)
Sakykit prasau, is kokiu siulu geriausia megzti vaikiukui silta ziemine kepure virbalais? 4u.gif

Iš merino vilnelės. Būna spec. skirtos vaikams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2011 10 09, 09:41)
Kepurytes vaikui is Atlas nemegzciau. Vienas dalykas - tai nera 100 proc naturalus pluostas- yra juose sintetikos,kas reiskia,kad nepraleis taip puikiai dregmes ir oro,vadinasi,vaiko galvyte pašilus prakaituos ir kais, kitas minusas - siulas isskalbus ar panesiojus negraziai apsivelia. Kepurytei siulyciau pasiieskot 100 proc naturalios ar tai merino vilnos siulo, ar alpakos,o jei jau imt isvis prabangu varianta -  yra alpaka su silku,ar vilna su silku - aisku,kaina bus didesne,bet kiek ten tai kepurelei reikia..  Gali mamos su manim nesutikt, bet mezginiams,kurie lieciasi su kunu, rinkciausi 100 proc naturalius pluostus..



Sutinku, kad kepurytei ne itin geras siūlas, bet megztukams tai puikiai tinka. O apsivėlimus aš apkerpu žirklutėmis ir vėl gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 10 10, 22:15)
Iš merino vilnelės. Būna spec. skirtos vaikams 4u.gif

dekui 4u.gif

o suaugusiems is kokiu siulu mezgate kepures?
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2011 10 10, 22:45)
Sutinku, kad kepurytei ne itin geras siūlas, bet megztukams tai puikiai tinka. O apsivėlimus aš apkerpu žirklutėmis ir vėl gerai  bigsmile.gif

Del velimosi - pastebejau,kad Atlas maziausiai veliasi mezgant ripsu - bent jau man smile.gif..
Atsakyti
sveikos,
gal kuri mezgete is siu siulu?
http://siulai.eu/lt/...;category_id=26
ar tiks kudikiams kepurytei? norisi kad butu margi bet tokios vilneles nerandu g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noiu paklaust, kaip nešiojasi gaminiai iš "Roma" vilnos? Kanda?
Atsakyti
Gal kas zinot Nikole siulus? Turkiski pusvilniniai. Kaip jie, ar tiktu kokiam paltukui?
Atsakyti
QUOTE(merginuke @ 2011 10 12, 11:40)
sveikos,
gal kuri mezgete is siu siulu?
http://siulai.eu/lt/...;category_id=26
ar tiks kudikiams kepurytei? norisi kad butu margi bet tokios vilneles nerandu  g.gif  4u.gif

Jusu vietoje atsisakyciau to margumo, bet rinkciausi kitokius siulus..50 proc akrilo-kudikio kepurytei prasta sudetis.. Is margu vaikisku 100 proc vineles siulu dabar sugalvojau Drops alpaka - Kaune senamiesty yra siulu krautuvele,ten tie siulai apie 13 lt/50 g kainuoja, yra labai graziu margu,tik tas margumas subtilus toks, nekontrastingas, bet uztai 100 proc vilnele,svelni be galo.. Siulai sitie:

http://www.garnstudi...php?garn=Alpaca
Jei Vilniuje-jais ''mezgimo zona'' prekiauja.
Atsakyti
QUOTE(daywux @ 2011 10 12, 15:49)
Gal kas zinot Nikole siulus? Turkiski pusvilniniai. Kaip jie, ar tiktu kokiam paltukui?


man atrodo paltukui jie perskysti.
Rinkciaus kitokius, kad ir Okilana 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,iandien prasilenkiau su viena ,kaip spėju,mezgėja,ji permatomam krepšely nešėsi siūlų matkiuką.vieną,bet TOOOKĮ kad visam megztiniui jo gana,sakyčiau-diiideli labai.Kaži kas čia do stebuklas ir kur tokių būna???kažkaip nesinorėjo gatvėj stabdyt ir klaust ax.gif siūlas neplonas,sakyčiau 4nr megzt pats tas.visaip bandžiau įspangint bent pavadinimą-niekaip nepavyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 10 12, 17:39)
Laba diena,iandien prasilenkiau su viena ,kaip spėju,mezgėja,ji permatomam krepšely nešėsi siūlų matkiuką.vieną,bet  TOOOKĮ kad visam megztiniui jo gana,sakyčiau-diiideli labai.Kaži kas čia do stebuklas ir kur tokių būna???kažkaip nesinorėjo gatvėj stabdyt ir klaust  ax.gif siūlas neplonas,sakyčiau 4nr megzt pats tas.visaip bandžiau įspangint bent pavadinimą-niekaip nepavyko verysad.gif

As tokiu peraugusio arbuzo dydzio matkeliu maciusi buvau Hales turguje, bet man jie kazkokie pernelyg prasti pasirode, tai gal cia ne apie siuos kalba.
Atsakyti