Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Virbalai @ 2011 10 07, 13:38)
ingapoc, man irgi patinka Altas, daug esu is jo mezgusi, perku Casa lanoje  rolleyes.gif

sakykit o jie man tiktu vaikiskai kepurytei blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 10 07, 13:17)
http://www.kasiulai....lka-p-6683.html
Gal kuri išbandėt šituos siūliukus? Reikia atsiliepimų ax.gif Ačiū 4u.gif

Pati nemezgiau, bet Osinkos projekte, [Violet_$ žinutė] mezgė iš šių siūlų. Sudėtis siūlų gera. Viskozė suminkština liną, tai pliusas.

Nutrauka iš Osinkos - Violet_$
user posted image
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Reikia siūliukų suknelei, ieškau tokių sunkesnių,krintančių. Linas lyg šiurkštokas, tai gal šitie kaip tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 10 08, 15:51)
Ačiū 4u.gif Reikia siūliukų suknelei, ieškau tokių sunkesnių,krintančių. Linas lyg šiurkštokas, tai gal šitie kaip tik g.gif

Suknelei pats tas mirksiukas.gif Grynas linas kietas ir šiurkštus, bet su viskoze nelieka šiurkštumo. Išplovus dar turėtų suminkštėti, o formos neprarasti.
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2011 10 08, 00:01)
Gal galit parašyti kur ieškoti Gariūnuose siūlų parduotuvės? Esu ne vilnietė ir pirksiu vnt. ne urmu. Ačiū už info. g.gif


Viena yra gal 2 eileje, tiksliai nepamenu. Zodziu, pirmose (tarp 1-3). Kitas kioskas yra mazdaug 5-6 eiles paciame gale, kur jau eiles pasibaigia ir kioskai atskirai stovi. Atsiprasau, labai tiksliai pasakyti negaliu, nes pati zinau, kur yra, o kelintose eilese-tiksliai niekada neziurejau. Bet gal nors tokios apytiksles koordinates pades
Atsakyti
[quote=Viksė,2011 10 08, 17:17]
Ačiū.Bandysiu ieškoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 10 08, 17:17)
Viena yra gal 2 eileje, tiksliai nepamenu. Zodziu, pirmose (tarp 1-3). Kitas kioskas yra mazdaug 5-6 eiles paciame gale, kur jau eiles pasibaigia ir kioskai atskirai stovi. Atsiprasau, labai tiksliai pasakyti negaliu, nes pati zinau, kur yra, o kelintose eilese-tiksliai niekada neziurejau. Bet gal nors tokios apytiksles koordinates pades


0-1 eileje 4u.gif ir geltonose kaip ir saket kaip atskiri stovi, prie kavines.
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 10 08, 14:00)
Pati nemezgiau, bet Osinkos projekte, [Violet_$ žinutė] mezgė iš šių siūlų. Sudėtis siūlų gera. Viskozė suminkština liną, tai pliusas.

Nutrauka iš Osinkos - Violet_$
user posted image

nemezgiau iš jų, tik pačiupinėjau...sudėtis sudomino .man jie nelabai patiko, kažkaip pasirodė, tie du siulai tarp savęs nelabai susukti, būtų nepatogu megzti. ir toks kietas (dėl lino ), bet slidokas (dėl viskozės) siūlas...numezgus ir išskalbus gal ir liuks būtų, bet megzti man pasirodė būtų kebloka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 09 spalio 2011 - 06:33
QUOTE(ingauk @ 2011 10 08, 13:33)
sakykit o jie man tiktu vaikiskai kepurytei  blush2.gif  g.gif

Kepurytes vaikui is Atlas nemegzciau. Vienas dalykas - tai nera 100 proc naturalus pluostas- yra juose sintetikos,kas reiskia,kad nepraleis taip puikiai dregmes ir oro,vadinasi,vaiko galvyte pašilus prakaituos ir kais, kitas minusas - siulas isskalbus ar panesiojus negraziai apsivelia. Kepurytei siulyciau pasiieskot 100 proc naturalios ar tai merino vilnos siulo, ar alpakos,o jei jau imt isvis prabangu varianta - yra alpaka su silku,ar vilna su silku - aisku,kaina bus didesne,bet kiek ten tai kepurelei reikia.. Gali mamos su manim nesutikt, bet mezginiams,kurie lieciasi su kunu, rinkciausi 100 proc naturalius pluostus..
Atsakyti
Ir aš sutinku, kad kas liečiasi su kūnu turi būti natūralu, o dar vaikui....

Nežinau kurioje dabar temoje skaičiau apie Grignasco merino Flavia Baby siūlus. Tikra tiesa, kad jie po skalbimo suminkštėja ir patįsta kai skalbi rankomis, tad gal kokią beretę ir neapsimoka iš jų megzti. Kadangi buvau nusipirkus tokių siūlų, pradžioj susinerrvinau, nuo tokių pasisakymų apie juos, na bet ar gi išmesi - sunaudojau. Numezgiau megstinuką dukrai, pradžioj bijojau skalbt, bet po to atydžiai pasižiūrėjau į skalbimo nuorodas. O ten skalbimas 40 laipsnių ir skalbimo mašinoje. Taip ir padariau. Mezginys suminkštėjo, bet negaliu pasakyti, kad labai ištįso, dar padžiovinau gražiai ant rankšluoščio, kad formos neprarastų. Ai ir dar mezgiau šiek tiek į mažąją pusę.
Taigi dar nusipirkau ir numezgiau kepurę, pirštines ir šaliką. O labiausiai patiko tai jog šie siūlai yra "lana vergine" -100proc. Turi wool mark sertifikatą ir kad nėra kenksmingų medžiagų siūluose sertifiatą. Žodžiu aš čia norėjau tik reabilituot šiuos siūlus savo pastebėjimu. 4u.gif
Tik šiaip būtų įdomu sužinoti, kaip apdirba merinų vilną, kad ji nesitraukia, o minkštėja ir tįsta g.gif Kaip suprantu vilnai būdinga trauktis.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašva: 09 spalio 2011 - 11:27
QUOTE(Ašva @ 2011 10 09, 12:26)

neriu is merinosu vilnos ir nors pardaveja sake kad nesitraukia, man ji gerokai pasitrauke, gal del to kad rusiski sakau g.gif ar tai neturi itakos idomu g.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Noriu Jūsų patarimo, noriu nusimegzti rudeninį paltuką sau, tačiau kokie siūlai labiausiai tiktų, kad nesiveltų, neišsitampytų..
Galvoju Vernito pusvilnę g.gif , patarkit ax.gif

O jei Teksrenos siūlai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daywux: 10 spalio 2011 - 20:02