Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(kristynka* @ 2011 09 26, 17:02)
nezinau kaip su tom pardemes, bet man tai ten kainos uzkeltos o siulu kokybes nekokios.
tik anadien pirkau akrilo siulus po 2.59, bet akrilas ziemai netinka.
as tai perku siulus siulu parduotuvese...

na man kaina dideles esmes labai nesudaro, bet galvoju jei siaip siulai vienodi tai galima ir sutaupyt biggrin.gif
bet svarbiausia, kad butu silta kepure, kad vaikas nesukaistu, ir kad nesikandziotu 4u.gif
Atsakyti
Ar esate kas nors siuntesi siūlus iš Turkijos? http://siulai.yarnshopping.com/ Ar nėra muito? kokia kokybė?
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2011 09 26, 18:27)
na man kaina dideles esmes labai nesudaro, bet galvoju jei siaip siulai vienodi tai galima ir sutaupyt  biggrin.gif
bet svarbiausia, kad butu silta kepure, kad vaikas nesukaistu, ir kad nesikandziotu  4u.gif

ir kad skalbent labai greitai nesusibumbuliuotu, nes bun akartai skad po skalbimo gaunasi i kepuryte nepanasu biggrin.gif
patars kita auksaranke gal, nes as dar tik pradziamoksle
Atsakyti
Reikia patarimo. Maciau lininius siulus, tiktu neriniams apie audini. Bet ar jie nesitrauks? Ar kazkuri bandet ? O gal i reiktu juos , pervijus i sruogas, isskalbt? Bet ar nepataps labai skysti? Zodziu, pasimeciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2011 09 26, 18:27)
na man kaina dideles esmes labai nesudaro, bet galvoju jei siaip siulai vienodi tai galima ir sutaupyt  biggrin.gif
bet svarbiausia, kad butu silta kepure, kad vaikas nesukaistu, ir kad nesikandziotu  4u.gif


O man siuliu kokybe turi reiksmes,kuo juokingesne (mazesne)kaina tuo kokybe prastesne.Kiek esu susiduri su siulais tai Turkiski prastos kokybes.Siaip geriausia siulo sudetis,kad nesipukuotu yra 50 x50 .Va cia yra siuliuku geros kokybes,pasirinkimas nera didelis,bet galima uzsakyti atveza

http://ilona.sytes.n...

Atsakyti
Kur kaune nusipirkti Roma siulu? Ziurejau bazeje, bet naradau niekur, ir mituvos gatveje ziurejau ten irgi nera sad.gif ir kiek jie kainuoja (internetinese pardese 10 lt) pirkti ne internetu?
Atsakyti
Atsirado alergija vilnai... Ieškau storu medvilninių siūlų, bet kiek mačiau tik ploni unsure.gif Ar yra storų ? Gal žinote kur tokių nusipirkt ? Labai noriu žiemai storos šiltos skraistės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre27 @ 2011 09 27, 09:28)
Atsirado alergija vilnai... Ieškau storu medvilninių siūlų, bet kiek mačiau tik ploni  unsure.gif  Ar yra storų ? Gal žinote kur tokių nusipirkt ? Labai noriu žiemai storos šiltos skraistės  ax.gif


Būna ir storesnių, mezgimui - 50 g apie 120 m paprastai.
Kur gaut, tai nežinau,bet tik turėk omeny, kad grynos medvilnės storų siūlų metražas trumpas, taigi skraistė bus labai sunki, todėl aš rinkčiausi maišytą pluoštą - perpus su akrilu, ar pan.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 09 27, 09:31)
Kur kaune nusipirkti Roma siulu? Ziurejau bazeje, bet naradau niekur, ir mituvos gatveje ziurejau ten irgi nera sad.gif ir kiek jie kainuoja (internetinese pardese 10 lt) pirkti ne internetu?

Ziema maciau Bazeje 10 sandeli skyrelis buvo,tan turejo,o internetinej cia turi:
http://www.auksarank.../178-roma-vilna
Atsakyti
QUOTE(Kemira @ 2011 09 26, 18:10)
Reikia patarimo. Maciau lininius siulus, tiktu neriniams apie audini. Bet ar jie nesitrauks? Ar kazkuri bandet ? O gal i reiktu juos , pervijus i sruogas, isskalbt? Bet ar nepataps labai skysti? Zodziu, pasimeciau blush2.gif



is lininiu siulu esu nerusi daug seveteliu. jas skalbiu ne rankomis o skalbimo masina drauge su drabuziais - ty jokios isskirtines programos nenaudoju. jau daug metu tai darau, taciau linas neisitampe, tiesa laikui begant jis svieseja wink.gif
gal kiek nors jums pagelbejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 09 27, 09:31)
Kur kaune nusipirkti Roma siulu? Ziurejau bazeje, bet naradau niekur, ir mituvos gatveje ziurejau ten irgi nera sad.gif ir kiek jie kainuoja (internetinese pardese 10 lt) pirkti ne internetu?


Va cia panasi vilnute merinos tik gal plonesne biski aisku ir brangesne blush2.gif

http://ilona.sytes.n...hp/Merino_Extra
Atsakyti
QUOTE(giedre27 @ 2011 09 27, 10:28)
Atsirado alergija vilnai... Ieškau storu medvilninių siūlų, bet kiek mačiau tik ploni  unsure.gif  Ar yra storų ? Gal žinote kur tokių nusipirkt ? Labai noriu žiemai storos šiltos skraistės  ax.gif


As Vilniuje apejau gal 7-8 siulu parduotuves (kiek zinojau) ieskodama butent storu medvilniniu siulu, ir neradau tokiu kokiu norejau. Teko imti dviguba siula doh.gif Vienas is normalesniu variantu buvo CUP pirmame aukste, ten medvilne su dar kazkuom (tikrai ne vilna, bet nepamenu tiksliai kas), toks tamprus siulas ir jau is storesniu. Nebent bandyti turguje, kokiuose gariunuose ieskoti, ten tai nebuvau.
Atsakyti