Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Ju.Ju @ 2011 04 13, 14:47)
sveikos  4u.gif Kur Kaune galima Teksterna siulus isigyti  g.gif Bet kad butu platus pasirinkimas  ax.gif

Vargiai ar rasit dideli pasirinkima realioj parduotuvej.Didziausias pasirinkimas cia:
http://www.auksarank...?categoryID=177
Papildyta:
QUOTE(Restar @ 2011 04 13, 16:12)
Oki perla pusvilnė skaitosi, teoriškai ir sudėtis nebloga, bet praktiškai, tai aš be galo nusivyliau šiais siūlais (gal tik man nepasisekė, spalva - žalia), nes tik berniukui apsivilkus liemenę žiauriai nusiburbuliavo, sunku žiūrėt man į tą rūbą doh.gif . Atradau būdą kaip bent kokią apypadorę išvaizdą suteikt - nušukuot katino šukom doh.gif , šiandien ryte pilnas prišukavau doh.gif . NIEKADA nepirksiu šitų siūlų.

Tikesimes,kad gal nuo spalvos priklauso g.gif , visgi gal geriau nesiosis nei Nako pusvilne?
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 13, 15:30)
Vargiai ar rasit dideli pasirinkima realioj parduotuvej.Didziausias pasirinkimas cia:
http://www.auksarank...?categoryID=177


aciuks.gif Bet kaip tik tokios spalvos kokios man reik nera mad.gif

P.S.
radau darbeliu manijoj clap.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 13 balandžio 2011 - 16:21
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 04 13, 17:06)
aciuks.gif Bet kaip tik tokios spalvos kokios man reik nera mad.gif

Cia dazniausias desnis ieskant visko.Randi tinkanti daikta,bet spalvu nera doh.gif
O jeigu parasytumet i auksaranke.net uzklausima.Gal jie uzsakytu reikiama jums spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 13 balandžio 2011 - 16:29
Teksrenos siulu labai didelis pasirinkimas Kaune Raudondvario pl. esancioj siulu parduotuvej,prie pat ''VILKO''.Adreso nepasakysiu,bet prie pat gatves ir uzrasas ryskus ''SIULAI''.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 04 13, 18:11)
Teksrenos siulu labai didelis pasirinkimas Kaune Raudondvario pl. esancioj siulu parduotuvej,prie pat ''VILKO''.Adreso nepasakysiu,bet prie pat gatves ir uzrasas ryskus ''SIULAI''.

Bet darbo laikas ten doh.gif Vis nepataikau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 04 13, 17:11)
Teksrenos siulu labai didelis pasirinkimas Kaune Raudondvario pl. esancioj siulu parduotuvej,prie pat ''VILKO''.Adreso nepasakysiu,bet prie pat gatves ir uzrasas ryskus ''SIULAI''.

Aciu thumbup.gif Kaip tik man ten reikia i ta rajona vaziuot bigsmile.gif Aciu kad pasakete, buvau toj parduotuvej paskubom... atrodo daug ten siulu g.gif
Atsakyti
laba smile.gif

sakykit, o kaip Eva cotonex siuliukai? kaina ziuriu ju mazesne nei Maxi, kiekis tas pats... g.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2011 04 13, 23:10)
laba  smile.gif

sakykit, o kaip Eva cotonex siuliukai? kaina ziuriu ju mazesne nei Maxi, kiekis tas pats... g.gif

Jeigu kokiam mažesniam darbeliui (pvz. kepurei smile.gif ) tai viskas gerai, tinkami siūliukai, bet jų problema ta, kad net tos pačios spalvos būna skirtingas siūlų storis atskiruose kamuoliukuose.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 04 13, 14:47)
sveikos  4u.gif Kur Kaune galima Teksterna siulus isigyti  g.gif Bet kad butu platus pasirinkimas  ax.gif

Buvusioj Redoj, siūlų - sagų parduotuvėj 4u.gif
Atsakyti
žinau puikią internetinę parduotuvę kurioje apsipirkinėju ir visai patinka,ten viskas mezgimui,siuvinėjimui www.namufeja.lt smile.gif
Atsakyti
kad labai menkas pasirinkimas ten...
Atsakyti
Nagi, merginos, patarkit mirksiukas.gif sumasčiau nusinerti vasarinį paltuką, gal patartumėt iš kokių siūlų, kad nebūtų labai ploni g.gif iš pusvilnės , manau, bus per šiltas.Norėjau iš ,,Vernito,, medvilnės ar pusiau medvilnės , buvau kažkada dukrai nėrusi, tai visai patiko, bet apėjau visas mūsų mieste parduotuves, ale nėra doh.gif kažkada buvo net firminė parduotuvė verysad.gif ,,auksarankėj'' irgi beveik nieko nebėra.Gal ką pasiūlytumėt 4u.gif noriu pieno spalvos.
Atsakyti