Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(dahlia+++ @ 2011 08 31, 22:57)
Išsikėlė į Stoties turgaus pasažą (tą kur po stogu  smile.gif Jeigu žiūrėsime nuo įėjimo iš Vytauto pr., tai dešinėje pusėje, ten kur tokia a la aikštelė, pačiam kampe.
Tam pasaže yra ir dar viena siūlų parduotuvytė - gale, prie išėjimo į turgų, bet ten man pasirinkimas mažesnis ir kainos šiek tiek didesnės.


labai labai aciu 4u.gif bandysiu ieskoti kita karta.........
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2011 08 25, 18:31)
labai smalsu, kokie tie silko siulai, niekur neteko matyti...ir kokia kaina?...
Papildyta:


Vilniuje mačiau VCUP'e, pirmam aukšte, kainos neatsimenu, bet pobrangiai, ir nelabai plonas siūlas, labiau gal tiktų virbalais megzti, o ne nert g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 09 01, 14:36)
Isardot koki jau nusibodusi pliusini meskina,atkerpat kailio gabala ir prisiuvat prie kepures mirksiukas.gif



hmmm... o as maniau cia kokiu nors specialiu siulu buna... reikes isisukt i dukros zaislu deze ax.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt patarti kokius siūlus rinktis paltui? 4u.gif
Atsakyti
spaceRenata, o as maciau ne siuliukus tokus o medziaga... kazkada uzkliuvo zvilgsnis audiniu pardavkei prie netikru kailiuku
Atsakyti
QUOTE(merginuke @ 2011 09 01, 13:45)
sveikos mezgejeles,
atejau su prasymu, gal kuri patars kokius siuliukus rinktis riesinems ir kur ju galima isigyti? zinau kad turi but plonas su vilna siuliukas, bet man svarbiausia kad nekastu  ax.gif  busiu dekinga uz info

Paskaitykit riesiniu tema ten tikrai rasite apie siuliukus parasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 09 01, 10:50)
Kainavo man atrodo 100 g. 10 lt, bet ten metražas labai neblogas. Žodžiu, iš 2 numezgiau/nunėriau 2,5 metų dukrai krikštynų suknutę. Po savaitgalio įdėsiu foto, kaip atrodo pats mezginys. Minusas - slidūs velnioniškai siūlai, neriant reikėjo pavargt, kol įpratau. Šeip mezginys gaunasi toks blizgus, bet ne kaip su liurexu, o natūraliai blizgesio turintis. Švelnaus tokio. Man gražu biggrin.gif

vat vat , esu maciusi turkų Gaasal firmos siuliukus panašia kaina, kur parašyta 100% šilkas, bet pačiupinėjus man jie į šilką nė kiek nepasirodė panašūs...Manau, kad tai viskozė g.gif ir kaina tinkama viskozei...jei liko koks galiukas, pabandykit padeginti, labai įdomu, kas vis gi tai yra cool.gif
O tikro šilko niekur nemačiau, bent jau pas mus jo nėra

Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2011 09 01, 13:36)

O silko siulu yra ir Casa Lanoj,bet brangus,50g-25lt berods g.gif Grazu,vesu,bet jau megzti is ju doh.gif dvigubai ilgiau uztrukau,nes siulas is gijeliu,kabinasi,pesiojasi rolleyes.gif

reiks įdėmiau pažiūrėti, kažkaip neužkliuvo akis
Atsakyti
Silko siulai Casa Lanoj sudeti prie pardavejos nugaros mirksiukas.gif ,bent jau Kaune.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Jus man patarkit, kur gauti geros, naturalios vilnos siulu, tokios kaip seniau namine budavo, siulai tvirti, ne vatiniai, ne kieti, nenutysta verysad.gif g.gif
Jau vilti paradau, isbandzia, gal 10 kamuoliuku visokiu firmu, nu ne tas doh.gif

Noriu leliui numegzti komplekta i ligonine ir pleduka, nu niekaip nerandu.
Turguose matyt dar ne sezonas, nera dar su siulais naminiais pardaveju, gal kas koki parduotuvini varianta kokios nors firmos pabandet ir tiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2011 09 02, 09:17)
Labas rytas 4u.gif
Jus man patarkit, kur gauti geros, naturalios vilnos siulu, tokios kaip seniau namine budavo, siulai tvirti, ne vatiniai, ne kieti, nenutysta verysad.gif  g.gif

man visai patiko rusiska vilna "Troitsk Yarn New Zealand's" 250m/100g , tik nezinau ar bus ju kur pirkti, as buvau pirkus Maximoj pries kokius metus. taciau gal yra ir kokiu geresniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2011 09 02, 08:17)
Labas rytas 4u.gif
Jus man patarkit, kur gauti geros, naturalios vilnos siulu, tokios kaip seniau namine budavo, siulai tvirti, ne vatiniai, ne kieti, nenutysta verysad.gif  g.gif
Jau vilti paradau, isbandzia, gal 10 kamuoliuku visokiu firmu, nu ne tas doh.gif



Tiesą sakant, nežinau, ar tokie pat geri, kaip anksčiau kad buvo, ir ar neįmaišyta kokio bieso, bet mačiau kalvarijų turguje babyčių stovėjo su vilna, tamsi ir šviesi buvo, 35, berods, litai už kilogramą.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Savaitgali leksiu siulu pirkti, noriu numegsti savo mergytei pleduka, silta, kad ziema vezymelyje galeciau apkloti. Maciau ivairiu siulu prie kuriu pavadinimo parasyta Baby ar tai reiskia kad jie labai svelnus? gal kokius gerus zinote is tu Baby serijos?kokia vilna geriau Merino ar Lana, ir ar geriau vien vilna ar su kazkuo pamaisyta? norisi kad pledukas nesusidevetu greitai, nenusiburbuliuotu ir pan.

Aciu labai!
Atsakyti