Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Merisier @ 2011 08 17, 09:11)
O mano nuomone - verta. Apčiupinėsi, apžiūrėsi, kitam kartui galėsi ir internetu užsisakyti. Parkingas gariūnuose dabar nemokamas, pasirinkimas didelis - aš Vilniuj šilko neradau, o ten nusipirkau už tikrai gerą kainą ir suknutė nuostabi gavosi.
Pati dar prieš mėnesį kitą skeptiškai į gariūnus žiūrėjau, bet nuomonė pasikeitė apsilankius.
Tai va, jei nežinai, ko nori - verta, o jei tiksliai žinai - gali ir internete pasižvalgyti, bus greičiau 4u.gif

labai smalsu, kokie tie silko siulai, niekur neteko matyti...ir kokia kaina?...
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2011 08 15, 22:16)
Taip, Pylimo g. jų yra, įvairių storių, splavotų ir viensplavių. Mezginiai tikrai gražūs. Megztinio ant nuogo kūno tikrai niekada iš jų negalėčiau nešioti (man beveik viskas kanda doh.gif ), bet kurios ne tokios jautrios, tai viskas ok. Aš dabar kaip tik skarą mezgu, tai ant pliko kaklo nemanau, kad užsidėsiu, bet ant rūbo turėtų būt labai neblogai. beje, šis siūlas atrodo šiurkštus, bet išskalbus labai pašvelnėja smile.gif

aciu 4u.gif pasitaike proga Vilniuje ir man apsilankyti, butinai susiradau parduotuve, pasirinkimas tu Kauni siulu nuvyle...Gal veliau atsives daugiau...
Atsakyti
mergaites,gal kuri zinot kur issikele siulu kioskelis,kuris buvo prie Kauno autobusu stoties?Girdejau,kad i turgu,bet vakar buvau ir apejau visa turgeli,bet siuliuku neradau,gal pirmadieniais nedirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 08 24, 11:23)
Merginos gal zinot kur klp dar galima gauti Super Merino siulu? siulai.eu nebeturi:(


Jei kaune tai bandyk Vilijampoles turguj, arba urme.

QUOTE(Inetux @ 2011 08 24, 15:57)
Aš daug ką esu nėrus iš Vernito medvilnės. Super siūlas. Neblunka, nesitampo thumbup.gif Tik, kad pirkt labai sunku gaut doh.gif Dar tos plonos dar dar galima rast, bet storesnės schmoll.gif , gal jie nebegamina g.gif  unsure.gif


jo, man irgi toks apmaudas, kad LT gamintojas, gamina geros visai kokybes ir splavu gamois siukus, medvilne man ju isvis super. o gauti sunku...
esu kelių pardavėjų klausus kodėl taip, tai veina galaiusiai pasakė, kad jų nenormlaios užsakymų sąlygos: turi pikrti vienos spalvos didelę artija, tai jei spalva nebus einama kioskui bankrotas biggrin.gif arba padarius užsakymą prideda visai ne tokių siūlų kokių buvo prašyta, žodžiu patys nusprendžia ko tau reikia. Todel jų taip sunku gauti.
Atsakyti
bet jei nedidelis kioskelis negi savininkei sunku nuvaziuoti paciai i ta Vernita ir nusipirkti g.gif nes ir pas mane kaimukyje pardavejos tik per siuntas ka gauna ta... zodziu kraupi situacija pvz neriamosios medvilnes Vernitas jau pernai pavasari turejo spalvyna sioki toki o jos siemet dar net negirdejo apie toki siula..... doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal žinote kur būtų galima nusipirkti ALIZE Diva siūlų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2011 08 31, 20:28)
Mergaitės, gal žinote kur būtų galima nusipirkti ALIZE Diva siūlų g.gif

Jei klp tai ten kur "vaiku pasaulis" yra
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 08 31, 22:01)
Jei klp tai ten kur "vaiku pasaulis" yra

O jei internetu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2011 08 30, 14:57)
mergaites,gal kuri zinot kur issikele siulu kioskelis,kuris buvo prie Kauno autobusu stoties?Girdejau,kad i turgu,bet vakar buvau ir apejau visa turgeli,bet siuliuku neradau,gal pirmadieniais nedirba  g.gif

Išsikėlė į Stoties turgaus pasažą (tą kur po stogu smile.gif Jeigu žiūrėsime nuo įėjimo iš Vytauto pr., tai dešinėje pusėje, ten kur tokia a la aikštelė, pačiam kampe.
Tam pasaže yra ir dar viena siūlų parduotuvytė - gale, prie išėjimo į turgų, bet ten man pasirinkimas mažesnis ir kainos šiek tiek didesnės.
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2011 08 25, 18:31)
labai smalsu, kokie tie silko siulai, niekur neteko matyti...ir kokia kaina?...

Kainavo man atrodo 100 g. 10 lt, bet ten metražas labai neblogas. Žodžiu, iš 2 numezgiau/nunėriau 2,5 metų dukrai krikštynų suknutę. Po savaitgalio įdėsiu foto, kaip atrodo pats mezginys. Minusas - slidūs velnioniškai siūlai, neriant reikėjo pavargt, kol įpratau. Šeip mezginys gaunasi toks blizgus, bet ne kaip su liurexu, o natūraliai blizgesio turintis. Švelnaus tokio. Man gražu biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri zinot, kaip butu galima tokius "plaukus" kepurei padaryt??????? g.gif
user posted image
Atsakyti
Isardot koki jau nusibodusi pliusini meskina,atkerpat kailio gabala ir prisiuvat prie kepures mirksiukas.gif

O silko siulu yra ir Casa Lanoj,bet brangus,50g-25lt berods g.gif Grazu,vesu,bet jau megzti is ju doh.gif dvigubai ilgiau uztrukau,nes siulas is gijeliu,kabinasi,pesiojasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 01 rugsėjo 2011 - 12:38
sveikos mezgejeles,
atejau su prasymu, gal kuri patars kokius siuliukus rinktis riesinems ir kur ju galima isigyti? zinau kad turi but plonas su vilna siuliukas, bet man svarbiausia kad nekastu ax.gif busiu dekinga uz info
Atsakyti