Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(ilamka @ 2011 08 23, 15:46)

Nėrėte iš vieno siuliuko ar dėjot kelis? Tįstą/traukiasi išskalbus? Metražas tai laabai patrauklus bigsmile.gif

P.S Labai gražūs jūsų darbai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 23 rugpjūčio 2011 - 17:40
QUOTE(Inetux @ 2011 08 23, 18:39)
laabai patrauklus bigsmile.gif



drinks_cheers.gif įdomu su kokio nr. virbalais rekomenduoja?
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 08 23, 18:39)
Nėrėte iš vieno siuliuko ar dėjot kelis? Tįstą/traukiasi išskalbus? Metražas tai laabai patrauklus bigsmile.gif

P.S Labai gražūs jūsų darbai wub.gif



Ačiū ax.gif nėriau iš dviejų siūliukų,išskalbus kol šlapias šiek tiek patysta,bet nereikia kabinti tiesiog padėti ant lygaus paviršiaus džiūti.Šiaip megztukas beproto lengvas ir mielas prie kūno. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 23, 18:47)
drinks_cheers.gif įdomu su kokio nr. virbalais rekomenduoja?



ant etiketes nera parasyta kokiais virbalais g.gif

va cia galima pasiziureti i ju spalvyna http://www.dzijasvei...ow:merino_extra
Atsakyti
Sakykit o Vernito medvilnė kaip, po plovimo neišsitampo?
Atsakyti
kristinalm, neriau tik kepuriukus is jos, mano zirniai visa vasara pratampe tokius ir tokius.. nu gal biski ir pasitampe, bet tikrai nezymiai ir "oro" nesugadino:) uz tat spalvytes po keliu skalbimu liko tokios pat ryskios:)
Atsakyti
Gal truputį ne į temą, gal kuriai mezgėjai liko ar tiesiog turi vieną matkelę šių siūlų (nupirkčiau) ar matė kur pirkti (internetinėje parduotuvėj), tiesiog pritrūko
user posted image
spalvos kodas 856, rašyti į AŽ
Atsakyti
Merginos gal zinot kur klp dar galima gauti Super Merino siulu? siulai.eu nebeturi:(
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 08 23, 21:02)
Sakykit o Vernito medvilnė kaip, po plovimo neišsitampo?

Aš daug ką esu nėrus iš Vernito medvilnės. Super siūlas. Neblunka, nesitampo thumbup.gif Tik, kad pirkt labai sunku gaut doh.gif Dar tos plonos dar dar galima rast, bet storesnės schmoll.gif , gal jie nebegamina g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 08 24, 14:57)
Aš daug ką esu nėrus iš Vernito medvilnės. Super siūlas. Neblunka, nesitampo thumbup.gif Tik, kad pirkt labai sunku gaut doh.gif Dar tos plonos dar dar galima rast, bet storesnės schmoll.gif , gal jie nebegamina g.gif  unsure.gif

Kad pirkau nesenai, kartu ir plonesnių mačiau, bet jau per ploni man, ir spalvyčių neblogų buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 08 25, 12:46)
Kad pirkau nesenai, kartu ir plonesnių mačiau, bet jau per ploni man, ir spalvyčių neblogų buvo 4u.gif

Na, Vilniuj gal yra, man iki jo laabai toli. doh.gif DAžniausiai siūlus perku internetu. Plonosios medvilnės radau internete pirkt, spalvos tikrai labai jų gražios, ryškios, o storosios neužmačiau kol kas niekur. Kažin Klaipėdoj gal kur yra?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
Nežinau ar čia pataikiau g.gif , bet gal žinote kur Vilniuje galima būtų gauti kiliminių siūlų (vilnonių ar pusvilnonių, medvilninių)?
Atsakyti