Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(aciai @ 2011 08 19, 17:50)
Viena tam kamputy (kur batai) naujam turguj, ir dar viena - antroj eilėj nuo batų (kai įlipi eskalatorium į viršų, po dešinę priešpaskutinė eilė pačiam gale. Bet vėl gi pasirinkimas nėra didelis).

Aciu!!! 4u.gif vadinasi, vienos vietos naujajam dar nesuradau ax.gif
Atsakyti
Ieškau labai storų siūlų, vadinamųjų makrotūris. Gal žinot kur yra nebogom kainom?
Atsakyti
Laba diena,

noriu numegzti dukrai skraistę. Gal glėtumėt patarti iš kokių siūlų geriausia megzti ir kur internetu jų nusipirkti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Noriu megzti sarafaną iš medvilnių siūlų, ir neapsisprendžiu, kokius rinktis. Iš Summerio esu mezgusi, nepatinka, kad vizkozinis siūliukas pašosi mezgant. Renkuosi tarp Begonijos ir Alminos. Gal kas yra mezgusios iš Alminos, kaip tas siūlas mezginyje atrodo? Iš anksto dėkoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiuk @ 2011 08 22, 14:19)
Noriu megzti sarafaną iš medvilnių siūlų, ir neapsisprendžiu, kokius rinktis. Iš Summerio esu mezgusi, nepatinka, kad vizkozinis siūliukas pašosi mezgant. Renkuosi tarp Begonijos ir Alminos. Gal kas yra mezgusios iš Alminos, kaip tas siūlas mezginyje atrodo? Iš anksto dėkoju atsakiusioms  4u.gif



Ir su vienais, ir su kitais turejau reikaliuku. Kad jie panasus. Nors Begonijos gal ne taip greitai pasiseria pats siulas. Is Alminos daryto svarkelio kazkaip labai greitai po pazastim pasimate tokios pasiserusios vietos, lyg pukelis listi pradejo, nors kasdien as jo nedevejau... O va Begonijos tokio lendzncio lauk pukelio nesimato, nors bliuzele is sito siulo gan mylima... Siaip tai abu siuliukai mieli...
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2011 08 22, 22:49)
Ir su vienais, ir su kitais turejau reikaliuku. Kad jie panasus. Nors Begonijos gal ne taip greitai pasiseria pats siulas. Is Alminos daryto svarkelio kazkaip labai greitai po pazastim pasimate tokios pasiserusios vietos, lyg pukelis listi pradejo, nors kasdien as jo nedevejau... O va Begonijos tokio lendzncio lauk pukelio nesimato, nors bliuzele is sito siulo gan mylima... Siaip tai abu siuliukai mieli...


Karakum, labai dėkui už atsakymą. 4u.gif Pliusas Begonijos naudai. Dar Begonija turi tokio blizgesio, tai sarafanas puošniai turėtų atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 08 22, 10:04)
Ieškau labai storų siūlų, vadinamųjų makrotūris. Gal žinot kur yra nebogom kainom?



man taip pat labai reikėtų tokių siūlų, gal yra Vilniuje kokioje parduotuvėje, nes užsisakinėti internetu jau nebeturiu laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiuk @ 2011 08 22, 14:19)
Noriu megzti sarafaną iš medvilnių siūlų, ir neapsisprendžiu, kokius rinktis. Iš Summerio esu mezgusi, nepatinka, kad vizkozinis siūliukas pašosi mezgant. Renkuosi tarp Begonijos ir Alminos. Gal kas yra mezgusios iš Alminos, kaip tas siūlas mezginyje atrodo? Iš anksto dėkoju atsakiusioms  4u.gif



Gal cia kokiu siuliukai uzklius http://ilona.sytes.n... yra medvilnes su viskoze,gerai nesiojasi siuliukas.
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 08 23, 10:14)
Gal cia kokiu siuliukai uzklius http://ilona.sytes.n...  yra medvilnes su viskoze,gerai nesiojasi siuliukas.



Ilamka, ačiū už nuorodą. Bet tame puslapyje medvilnė daugiau plona, skirta nėrimui, ne mezgimui virbalais. O Java labai blizgi, per puošni kasdien nešioti, man atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiuk @ 2011 08 23, 13:09)
Ilamka, ačiū už nuorodą. Bet tame puslapyje medvilnė daugiau plona, skirta nėrimui, ne mezgimui virbalais. O Java labai blizgi, per puošni kasdien nešioti, man atrodo  blush2.gif



Prasom,tai jeigu nori ne blizgios tai ziurekit tada Candy,ji tokio pat storio kaip ir JAVA
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 08 23, 14:17)
Prasom,tai jeigu nori ne blizgios tai ziurekit tada Candy,ji tokio pat storio kaip ir JAVA


O mane uzkabino Merino extra. ax.gif Is tikruju 1400 m. bigsmile.gif Tai kiek motkiuku reikia M dydzio moteriskaitei ale paltukui? Gal galit parodyt koki mezginuka is ju?
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 08 23, 14:45)
O mane uzkabino Merino extra.  ax.gif Is tikruju 1400 m.  bigsmile.gif Tai kiek motkiuku reikia M dydzio moteriskaitei ale paltukui? Gal galit parodyt koki mezginuka is ju?


Man labai mieli siuliukai sitie,keliate darbeliu is ju
http://public.fotki....no-rankovs.html
http://public.fotki....ji-merinos.html

Atsakyti