Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2011 08 16, 15:18)
kur Vilniuje yra didelis siulu pasirinkimas?ar verta vaziuoti i gariunus?apvaziavau kelias parduotuves,bet neradau sau tinkamu spalvu doh.gif

O mano nuomone - verta. Apčiupinėsi, apžiūrėsi, kitam kartui galėsi ir internetu užsisakyti. Parkingas gariūnuose dabar nemokamas, pasirinkimas didelis - aš Vilniuj šilko neradau, o ten nusipirkau už tikrai gerą kainą ir suknutė nuostabi gavosi.
Pati dar prieš mėnesį kitą skeptiškai į gariūnus žiūrėjau, bet nuomonė pasikeitė apsilankius.
Tai va, jei nežinai, ko nori - verta, o jei tiksliai žinai - gali ir internete pasižvalgyti, bus greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 08 16, 13:48)
Laba smile.gif  Turiu klausimėlį - gal kuri esat mezgusi iš šitų siūlų
wool mix
Norėčiau iš jų kepurytes rudenines megzti. Ar nekanda, netįsta?  smile.gif

Esu jautri "kandantiems" siūlams, bet būtent šituos iščiupinėjusi pasirinkau aukštai megztinio apykaklei smile.gif Nekanda ir kol kas nenutįso, bet ir nešiojau dar nedaug...
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 08 17, 08:11)
O mano nuomone - verta. Apčiupinėsi, apžiūrėsi, kitam kartui galėsi ir internetu užsisakyti. Parkingas gariūnuose dabar nemokamas, pasirinkimas didelis - aš Vilniuj šilko neradau, o ten nusipirkau už tikrai gerą kainą ir suknutė nuostabi gavosi.
Pati dar prieš mėnesį kitą skeptiškai į gariūnus žiūrėjau, bet nuomonė pasikeitė apsilankius.
Tai va, jei nežinai, ko nori - verta, o jei tiksliai žinai - gali ir internete pasižvalgyti, bus greičiau 4u.gif

vat man ir norisi paciupineti ax.gif bet gariunai sudege blink.gif ir kaip tik tas pavilijonas kuriame medziagos ir siulai doh.gif na vistiek nuvaziuosiu paziureti,gal ka rasiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2011 08 17, 11:54)
vat man ir norisi paciupineti ax.gif bet gariunai sudege blink.gif ir kaip tik tas pavilijonas kuriame medziagos ir siulai doh.gif na vistiek nuvaziuosiu paziureti,gal ka rasiu g.gif



Tai, kad man atrodo, kad dege ne tas paviljonas kur siulai. Tam paviljone, kur medzigos siulu nepardavinejo. As gariunus ismaisiau beieskodama siulu, tai atradau, kad visuose Gariunuose yra tik keturios vietos, kur pardavinejami siulai.
b to Gariuuose perkant daugiau galima nusidereti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 08 17, 21:11)
Tai, kad man atrodo, kad dege ne tas paviljonas kur siulai. Tam paviljone, kur medzigos siulu nepardavinejo. As gariunus ismaisiau beieskodama siulu, tai atradau, kad visuose Gariunuose yra tik keturios vietos, kur pardavinejami  siulai.
b to Gariuuose perkant daugiau galima nusidereti ax.gif

kurioje vietoje siulai?
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2011 08 17, 11:54)
ir kaip tik tas pavilijonas kuriame medziagos ir siulai doh.gif

tuose paviljonuose geltonuose siūlų buvo šnipštas. Geriau į didįjį pastatą eiti arba į tradicinį kioskelį.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 18, 06:27)
tuose paviljonuose geltonuose siūlų buvo šnipštas. Geriau į didįjį pastatą eiti arba į tradicinį kioskelį.

i didiji pastata-tai cia i ta nauja?
Atsakyti
Atejau paklausti jusu.
(jai suprasite api eka kalbu) blush2.gif
Vakar buvau pas save mieste siulu parduotuveje, ieskojau siulu kojiniu mezgimui. Pagaliau buvo gave siulu vilna+poliamidas, bet paskui man pardaveja pasiule siulu spracialiai kojinems, sake is ju mezga kojines alpinistams, kad jos laiko 10-15m.. siulas labai ploniukas, bet sake uztenka ir is tokio kojines nusimegzti nes ilgai laiko.is vieno matkelio iseina pora vyrisku kojiniu, bet kaina matkelio 20lt blink.gif

tai noriu paklausti gal kas zino apie tokius siulus, gal yra kur pigiau ju insigyti ? koki atsiliepimai apie juos ?


nes man vyrui reikia i darba gerai ir ilgai laikanciu kojiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 08 18, 15:12)
Atejau paklausti jusu.
(jai suprasite api eka kalbu) blush2.gif
Vakar buvau pas save mieste siulu parduotuveje, ieskojau siulu kojiniu mezgimui. Pagaliau buvo gave siulu vilna+poliamidas, bet paskui man pardaveja pasiule siulu spracialiai kojinems, sake is ju mezga kojines alpinistams, kad jos laiko 10-15m.. siulas labai ploniukas, bet sake uztenka ir is tokio kojines nusimegzti nes ilgai laiko.is vieno matkelio iseina pora vyrisku kojiniu, bet kaina matkelio 20lt blink.gif

tai noriu paklausti gal kas zino apie tokius siulus, gal yra kur pigiau ju insigyti ? koki atsiliepimai apie juos ?
nes man vyrui reikia i darba gerai ir ilgai laikanciu kojiniu smile.gif


Tai čai ga apie Regia siūlus tau kalbėjo? Tikrai neblogi jie. Bet kad pirkau pigiau negu 20 lt už matkelį. Ir 10 m tai man vis tiek nelaikys kojinės. Ypač jeigu į darbą kasdien. Bet yra ir kitokių kojininių siūlų, pigesnių kažkiek. Kiek žinau, RIMI parduotuvėse būna, viena mezgimo draugė sakė smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2011 08 18, 17:58)
Tai čai ga apie Regia siūlus tau kalbėjo? Tikrai neblogi jie. Bet kad pirkau pigiau negu 20 lt už matkelį. Ir 10 m tai man vis tiek nelaikys kojinės. Ypač jeigu į darbą kasdien. Bet yra ir kitokių kojininių siūlų, pigesnių kažkiek. Kiek žinau, RIMI parduotuvėse būna, viena mezgimo draugė sakė smile.gif.

bet tikrai ne regia buvo uzrasyta... tos kur uz 9lt tai gal, bet sitos tipo alpinistams 10-15m laiko tai 20lt doh.gif bet sake geros jau kojines gaunasi kad ir is plono to siuliuko, nes labai plonas siulas.... o tie siulai kur po 9lt tai sako reiktu tada 2siulukus sujungti kad storesnes butu ir kad ilgiau laikytu, tai man tada 1porai kojiniu 4*9=36 doh.gif tai jau tada apsimoketu pirkti viena matkeli uz 20lt jai tikrai jau is ju pora iseina viena vyrisku kojiniu. bet siuliukas labai jau plonas
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 18, 07:27)
tuose paviljonuose geltonuose siūlų buvo šnipštas. Geriau į didįjį pastatą eiti arba į tradicinį kioskelį.

o kur didžiajam pastate yra siūlai? Radau antram aukšte kamputyje, bet nepasakyčiau, kad ten labai geras pasirinkimas.
Tradicinis kioskelis, kur prie kavinės vyrukas prekiauja? g.gif
Niekaip nerandu vieno prekiautojo po gariūnų persikraustymo, anksčiau jis prekiaudavo tuose pilkuose kioskiukuose.... gal žinot, į kur pabėgo?
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2011 08 19, 07:38)
o kur didžiajam pastate yra siūlai? Radau antram aukšte kamputyje, bet nepasakyčiau, kad ten labai geras pasirinkimas.
Tradicinis kioskelis, kur prie kavinės vyrukas prekiauja?  g.gif
Niekaip nerandu vieno prekiautojo po gariūnų persikraustymo, anksčiau jis prekiaudavo tuose pilkuose kioskiukuose.... gal žinot, į kur pabėgo?

pas tą vyrą didžiausias pasirinkimas (bent jau aš visada randu, ko man reikia), ir dar viena moteriškė stovi 0 eilėj, bet pas ją medvilninių siūlų (irisinių smile.gif ) pasiūla prastesnė.
Viena tam kamputy (kur batai) naujam turguj, ir dar viena - antroj eilėj nuo batų (kai įlipi eskalatorium į viršų, po dešinę priešpaskutinė eilė pačiam gale. Bet vėl gi pasirinkimas nėra didelis).

Sostinės turguj yra 2 vietos, kai kurių siūlų kaina mažesnė nei Gariūnuose (NE visų!!!!)
Atsakyti