Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Parduodu tris matkelius NAKO Angoramatik siuliukus pereinanciu spalvu.
Sudėtis: 35% mohair 65% acrylic
Svoris: 100g Metražas 400m (1VNT.)

Kaina-30lt/beveik 3 vnt,vieno koki 20cm nuimta tik..Galiu siusti savo saskaita.
Liko ir nebeturiu kur sunaudot.
Realiai truputi storesni nei nuotraukoj.
user posted image

jei ka sudomins i az
Atsakyti
Merginos, patarkit, kokiais siuliukais vilnoniais geriau kepuryte sunui numegzt, kad nesikandziotu? Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2011 08 08, 09:33)
Merginos, patarkit, kokiais siuliukais vilnoniais geriau kepuryte sunui numegzt, kad nesikandziotu? Dekui  4u.gif

Merino arba pusiau arba grynais thumbup.gif wub.gif Tik įvertinkit, kad jie pasitampyt mėgsta.... ypač jei laisvai mezgat 4u.gif
Atsakyti
Pagaliaaau daejo rankos iki suknes is Alize Bamboo fine 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2011 08 04, 10:41)


Taip, Pylimo g. jų yra, įvairių storių, splavotų ir viensplavių. Mezginiai tikrai gražūs. Megztinio ant nuogo kūno tikrai niekada iš jų negalėčiau nešioti (man beveik viskas kanda doh.gif ), bet kurios ne tokios jautrios, tai viskas ok. Aš dabar kaip tik skarą mezgu, tai ant pliko kaklo nemanau, kad užsidėsiu, bet ant rūbo turėtų būt labai neblogai. beje, šis siūlas atrodo šiurkštus, bet išskalbus labai pašvelnėja smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,nusipirkau Midaros ANGORA2 ir tik dabar prisiskaičiau,kd nelabai kokie daugelio jūsu atsiliepimai apie ją.Skaičiau,kad kanda,bet man atrodo,kad ji visi švelni jau aš tai labai jautri esu ''kandantiem''.Sudėtis 50mohera,30akrilanas,20virginijos vilna.Ar apie šį siūliuką kalbate?O gal kitas yra tokiu pat pavadinimu?
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2011 08 15, 22:50)
Sudėtis 50mohera,30akrilanas,20virginijos vilna.Ar apie šį siūliuką kalbate?O gal kitas yra tokiu pat pavadinimu?

kai pirkau man taip pat atrodė ji švelnutė, bet kai pradėjau megzti-nepatiko. Aš šituos pirkau:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2011 08 15, 22:50)
Sveikutės,nusipirkau Midaros  ANGORA2 ir tik dabar prisiskaičiau,kd nelabai kokie daugelio jūsu atsiliepimai apie ją.Skaičiau,kad kanda,bet man atrodo,kad ji visi švelni jau aš tai labai jautri esu ''kandantiem''.Sudėtis 50mohera,30akrilanas,20virginijos vilna.Ar apie šį siūliuką kalbate?O gal kitas yra tokiu pat pavadinimu?



QUOTE(diasaja @ 2011 08 16, 00:16)
kai pirkau man taip pat atrodė ji švelnutė, bet kai pradėjau megzti-nepatiko. Aš šituos pirkau:



Kaip tik dabar is ju mezgu.Siek tiek bado,bet labai siltas mezginys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 16 rugpjūčio 2011 - 11:32
QUOTE(barboryte1971 @ 2011 08 15, 22:50)
Sveikutės,nusipirkau Midaros  ANGORA2 ir tik dabar prisiskaičiau,kd nelabai kokie daugelio jūsu atsiliepimai apie ją.Skaičiau,kad kanda,bet man atrodo,kad ji visi švelni jau aš tai labai jautri esu ''kandantiem''.Sudėtis 50mohera,30akrilanas,20virginijos vilna.Ar apie šį siūliuką kalbate?O gal kitas yra tokiu pat pavadinimu?

O aš neturiu jokių priekaištų tiems siūlams. Turiu ir megztuką ir suknelę iš jų. Labai šilti. Kadangi aš ir naminę vilną ant nuogo kūno galiu nešioti, tai negaliu pasakyti ar jautrioms ji kąs g.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Turiu klausimėlį - gal kuri esat mezgusi iš šitų siūlų
wool mix
Norėčiau iš jų kepurytes rudenines megzti. Ar nekanda, netįsta? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 16 rugpjūčio 2011 - 12:48
kur Vilniuje yra didelis siulu pasirinkimas?ar verta vaziuoti i gariunus?apvaziavau kelias parduotuves,bet neradau sau tinkamu spalvu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2011 08 16, 15:18)
ar verta vaziuoti i gariunus?

Mano nuomone-neverta. Internetu pigiau galima parsisiųsti ir siūlų kokybę pasirinkti.
Atsakyti