Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Sissta @ 2011 07 28, 10:48)
taigi ten raso visur..50g,100m,65%kašmyras,35%bambukas


Aciu, nepastebejai tikrai.
Kitaip nebuciau klausius.
Atsakyti
Sveikos visos darbštuolytės 4u.gif

Na, žinot, vakar Maximoj pamačiau akciją "Vernito verpalų", matkelis 100g/250m, 100% akrilino pluošto. kaina 2,49Lt. Nu žinokit ir neatsilaikiau doh.gif šiandien nusipirkau po tris matkelius baltų ir žalsvų siūliukų. Nežinau ar tas akrilinas geras, nes nesu patyrusi mezgėja ir dar nelabai nusimanau siūliukuose. O kokia jūsų nuomonė apie šiuos siūliukus? kaip mezgasi?neriasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2011 07 28, 13:01)
Sveikos visos darbštuolytės  4u.gif

Na, žinot, vakar Maximoj pamačiau akciją "Vernito verpalų", matkelis 100g/250m, 100% akrilino pluošto. kaina 2,49Lt. Nu žinokit ir neatsilaikiau  doh.gif  šiandien nusipirkau po tris matkelius baltų ir žalsvų siūliukų. Nežinau ar tas akrilinas geras, nes nesu patyrusi mezgėja ir dar nelabai nusimanau siūliukuose. O kokia jūsų nuomonė apie šiuos siūliukus? kaip mezgasi?neriasi? g.gif

As Vernito perku tik 100% medvilne, man jie labai malonus ir tikrai graziai neriasi ar mezgasi (yra visokiu storiu), as tik balta esu pirkus kriksto rubeliams, tai man patinka ju akinantis baltumas. O akrilano tai as kazkaip nevertinu ir neperku... schmoll.gif man gaila darbo, nes nesvarbu is kokiu siulu (pigiu ar brangiu) mezgi/neri, darbas tai tas pats, o galutinis rezultatas visai kitaip atrodo ir deveti ilgiau gali is geru siulu mezgini, nei is prastu sintetiniu.... Na, cia gal tik mano tokia nuomone.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 28 liepos 2011 - 14:48
O gal galit rekomenduoti iš kokių siūlų nusimegzti rudeniui paltuką? Noriu grynai vilnonį, bet nežinau kokius siūlus pasirinkti g.gif
Atsakyti
Kur Kaune galima nusipirkti siūlų Filetta g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pirkau Filleta, kaune prie hipermaksimos,parduotuve vadinasi ,,siulu namai; ir c.a.s.a lana(cia du pavadinimai:),kampo gatvė.labai puiki parduotuvė, pasijutau kaip rojuj:),pardavėja viską pasakė, paaiškino ir t.t.kaina ,regis 12,00lt, o gal dar su centais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 07 29, 19:40)
Šiandien pirkau Filleta, kaune prie hipermaksimos,parduotuve vadinasi ,,siulu namai; ir c.a.s.a lana(cia du pavadinimai:),kampo gatvė.labai puiki parduotuvė, pasijutau kaip rojuj:),pardavėja viską pasakė, paaiškino ir t.t.kaina ,regis 12,00lt, o gal dar su centais 4u.gif


Dėkui už informaciją mirksiukas.gif eisiu pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 07 28, 15:46)
As Vernito perku tik 100% medvilne, man jie labai malonus ir tikrai graziai neriasi ar mezgasi (yra visokiu storiu), as tik balta esu pirkus kriksto rubeliams, tai man patinka ju akinantis baltumas. O akrilano tai as kazkaip nevertinu ir neperku...  schmoll.gif  man gaila darbo, nes nesvarbu is kokiu siulu (pigiu ar brangiu) mezgi/neri, darbas tai tas pats, o galutinis rezultatas visai kitaip atrodo ir deveti ilgiau gali is geru siulu mezgini, nei is prastu sintetiniu.... Na, cia gal tik mano tokia nuomone....  ax.gif

Ir man medvilne ir pusvilne dar ju patinka 4u.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri buvote Gariūnuose siūlų? Jau antrą savaitgalį iš eilės nulekiu, bet nieko nerandu... schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 08 01, 11:12)
Merginos, gal kuri buvote Gariūnuose siūlų? Jau antrą savaitgalį iš eilės nulekiu, bet nieko nerandu...    schmoll.gif doh.gif


buvau ana savaitgali, sekmadieni berods, tai buvo 1oje eileje (priesais 0 eile), ten kur moteriskes prekiauja, dar maciau angarose kur audiniais prekiauja, bet ten nedaug visai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 08 01, 10:23)
buvau ana savaitgali, sekmadieni berods, tai buvo 1oje eileje (priesais 0 eile), ten kur moteriskes prekiauja, dar maciau angarose kur audiniais prekiauja, bet ten nedaug visai.  4u.gif


Aga, prieš savaitę aš ir mačiau tą moterėlę, bet norėjau naujame pastate, ten kur Midaros siūlai, bet praėjusį jau gal per vėlai buvo, o šį tai nesuprantu, nebuvo. Gal atostogauja žmonės... Audinių angaruose kažkaip niekada nebuvau siūlų ieškot. g.gif dar dabar berašydama prisiminiau, kad yra dar tas stiklinis kioskelis, bet šį savaitgalį kažkodėl nesusišvietė man iki jo nueit... lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Ar matete,yra nuolaidu,as pati is cia dar nesisakiau,bet jau gundausi,niekas man neatsake,ar bandet medvilne eva??
http://www.siulai.eu...siulu-katalogas
Atsakyti