Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(naiste777 @ 2011 04 11, 14:52)
Merginos, ar kas nors gali pasakyt apie Vernito plonąją medvilnę, ar ji nedažo? Sutaupyčiau laiko bandymams  tongue.gif

man nenudažė biggrin.gif Pas mane šitas margumas iš plonosios vernito medvilnės
user posted image
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymą. O kaži kaip juoda spalva? Galvoju apie futbolo kamuolio kepurytę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 09, 18:51)
dekoju uz atsiliepima ir patarima. 4u.gif
O gal Vernito akrilanas geriau nesiojasi sis:


arba YarnArt Baby:
http://www.yarnall.r...a...y&id=107095


Vernito akrilanas puikiai nešiojasi, Baby kiek pasivelia, bet minimaliai. Vernitas kietokas, šiurkštokas, bet puikiai laiko formą, Baby bedieviškai minkštas ir švelnus smile.gif Iš Vernito geriau medvilnę imti, man rodos, spalvų nemažesnis pasirinkimas 4u.gif
QUOTE(Eveliūkštė @ 2011 04 10, 15:09)
prašau patarimo, nesu didelė žinovė apie siūlus. Kaip nešiojasi Angora Ram, tiek gražių spalvų yra tik nežinau, kaip jų kokybė, ta prasme ar stipriai veliasi, tysta, ar tinka tik skarai, šaliui ar ir megztukui,


Gera kokybė, gerai nešiojasi, minimaliai tamposi, nesivelia. Minkšti, švelnūs siūlai, bet šiek tiek vatiniai ir be plaukelio 4u.gif
QUOTE(naiste777 @ 2011 04 11, 14:52)
Merginos, ar kas nors gali pasakyt apie Vernito plonąją medvilnę, ar ji nedažo? Sutaupyčiau laiko bandymams  tongue.gif

Turkio spalvos gan ryški man nedažė thumbup.gif
Atsakyti
netikėtai,koks grozis, gal schemute turit, kaip megzt, mane zigzagai domina, kazkaip niekad nemezgiau zigzagais, bet vasarai labai grazu.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 12 balandžio 2011 - 10:02
QUOTE(dontstop @ 2011 04 12, 07:36)
Vernitas kietokas, šiurkštokas, bet puikiai laiko formą,


drinks_cheers.gif prisiminiau save turėjus liemenę iš Vernito medvilnės (turėjo būti megztukas, pritrūkau siūlų, o spalvos nebeturėjo doh.gif). kadangi mezgu kietokai, tai ir nepamėgau to drabužio būtent dėl kietumo ir šiurkštumo, nors galiu ant nuogo kūno naminės vilnos megztinius nešioti - nekanda man. bet būtent tas kietumas nebuvo malonus.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 04 12, 08:48)
netikėtai,koks grozis, gal schemute turit, kaip megzt, mane zigzagai  domina, kazkaip niekad nemezgiau zigzagais, bet vasarai labai grazu.

Čia visa tema apie margumus mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=689046
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 04 12, 12:09)
drinks_cheers.gif prisiminiau save turėjus liemenę iš Vernito medvilnės (turėjo būti megztukas, pritrūkau siūlų, o spalvos nebeturėjo doh.gif). kadangi mezgu kietokai, tai ir nepamėgau to drabužio būtent dėl kietumo ir šiurkštumo, nors galiu ant nuogo kūno naminės vilnos megztinius nešioti - nekanda man. bet būtent tas kietumas nebuvo malonus.

Labai gerai,kad pasisakete apie savo mezgimo buda.Nes,manau,jog daugiau kaip 50% pasisakymu ,kad siulas tysta arba mezginys istyso,priklauso nuo mezgimo budo ar rasto.Kietas ar skystas mezgimas,tai tik neteisingai pasirinktas virbalu storis ax.gif


Tuo paciu DIDELIS ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,uz patarimus del siulu.
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 04 12, 12:43)

netikėtai, aciu, radau ir nertu ir megztu. 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif Kur Kaune galima Teksterna siulus isigyti g.gif Bet kad butu platus pasirinkimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 04 13, 13:47)
sveikos  4u.gif Kur Kaune galima Teksterna siulus isigyti  g.gif Bet kad butu platus pasirinkimas  ax.gif


duoti telefonai, pasiskambinkit mirksiukas.gif gal pavyks susitarti tiesiai iš gamintojo.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 10, 15:25)
Renkuosi del reikiamos spalvos,vat ir tenka rinktis sintetika: Oki perla


Oki perla pusvilnė skaitosi, teoriškai ir sudėtis nebloga, bet praktiškai, tai aš be galo nusivyliau šiais siūlais (gal tik man nepasisekė, spalva - žalia), nes tik berniukui apsivilkus liemenę žiauriai nusiburbuliavo, sunku žiūrėt man į tą rūbą doh.gif . Atradau būdą kaip bent kokią apypadorę išvaizdą suteikt - nušukuot katino šukom doh.gif , šiandien ryte pilnas prišukavau doh.gif . NIEKADA nepirksiu šitų siūlų.
Atsakyti