Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Pabrangus medvilnei ir siūlai pabrango verysad.gif
Kas žinot, kur Vilniuje šiuo metu pigiausiai galima nusipirkti MAXI siūliukų?
Praeitą vasarą pirkdavau po 8 Lt, kažkur pamenu net po 7 buvau radusi, o šiais metais be 10Lt nerandu schmoll.gif Gariūnuose net į kalbas nesileidžia, kad pigiau nei už 10Lt. Įdomu kiek dabar Halės turguj kainuoja g.gif

Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 06 29, 21:23)
Pabrangus medvilnei ir siūlai pabrango verysad.gif
Kas žinot, kur Vilniuje šiuo metu pigiausiai galima nusipirkti MAXI siūliukų?
Praeitą vasarą pirkdavau po 8 Lt, kažkur pamenu net po 7 buvau radusi, o šiais metais be 10Lt nerandu schmoll.gif Gariūnuose net į kalbas nesileidžia, kad pigiau  nei už 10Lt. Įdomu kiek dabar Halės turguj kainuoja g.gif


taip medvilne pabangusi ne tik Maxi bet ir kitu firmu
Atsakyti
Gal galit padet? Pasakyt kuom skiriasi Yarnart lily, violet ir Filleta siuliukai? g.gif Kuriuos geriau rinktis nertai suknelei, kad graziai kristu ir maziausiai bedu butu. violetas turi labai graziu atspalviu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2011 06 30, 08:43)
Gal galit padet? Pasakyt kuom skiriasi Yarnart lily, violet ir Filleta siuliukai?  g.gif Kuriuos geriau rinktis nertai suknelei, kad graziai kristu ir maziausiai bedu butu.  violetas turi labai graziu atspalviu  wub.gif


As suknelem naudoju Filetta siuliukus,man jie minkstuciai,maloniai neriasi,prieziura -skalbimo masina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilamka: 30 birželio 2011 - 08:21
QUOTE(Shoricel @ 2011 06 29, 21:23)
Pabrangus medvilnei ir siūlai pabrango verysad.gif
Kas žinot, kur Vilniuje šiuo metu pigiausiai galima nusipirkti MAXI siūliukų?
Praeitą vasarą pirkdavau po 8 Lt, kažkur pamenu net po 7 buvau radusi, o šiais metais be 10Lt nerandu schmoll.gif Gariūnuose net į kalbas nesileidžia, kad pigiau  nei už 10Lt. Įdomu kiek dabar Halės turguj kainuoja g.gif



Tikra tiesa, siulai MAXI visur pabrange, net Gariunuose cry.gif

Paskutine vietele, kur maciau po LTL 8,00 - internetine parduotuve http://www.siulai.eu/
Pabandziau, pirkau - viskas gerai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2011 06 30, 09:27)
Tikra tiesa, siulai MAXI visur pabrange, net Gariunuose cry.gif

Paskutine vietele, kur maciau po LTL 8,00 - internetine parduotuve http://www.siulai.eu/
Pabandziau, pirkau - viskas gerai.  thumbup.gif


As pavasari (geguzes pradzioj) pirkau parduotuveje GEROS AKYS, tai mokejau po 8 Lt (ji yra VCUP'e)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramu: 30 birželio 2011 - 11:43
Ar Kaune dar kur nors yra Lana siūlų, ar tik ABC? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas mate Alize "Bahar Batik" Klaipedoj arba internetinese?
Atsakyti
QUOTE(Esemesas @ 2011 06 30, 14:40)
Ar Kaune dar kur nors yra Lana siūlų, ar tik ABC?  ax.gif

Man rodos, kad tik sklepuky tam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 07 01, 18:47)
Sveikos, gal kas mate Alize "Bahar  Batik" Klaipedoj arba internetinese?

Visokių Alize mačiau Burda parduotuvėj, tik būtent Bahar ar yra, nepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2011 06 30, 12:43)
As pavasari (geguzes pradzioj) pirkau parduotuveje GEROS AKYS, tai mokejau po 8 Lt (ji yra VCUP'e)

pas mus jie po 14 lt blink.gif tik vienoj vietoj radau po 10.20 lt bet pasirinkimas labai jau mazas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 07 01, 18:22)
Visokių Alize mačiau Burda parduotuvėj, tik būtent Bahar ar yra, nepamenu  doh.gif

Aciu, bella tikrai yra tenai, o situ net neprisimenu.. reikes prasinesti

Atsakyti