Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(L@imužė @ 2011 06 09, 12:20)
Gal kuri esate mezgusi iš tokių siūliukų - norėčiau atsiliepimų  g.gif

user posted image

As irgi noreciau suzinoti nuomone apie siuos siuliukus g.gif
Atsakyti
noriu paklausti apie banbuko siulus, ar tinkami skaroms megzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 05 23, 11:54)
Kad buvo išskalbtas  ax.gif  Jis suverptas buvo, išskalbiau ir susukau kelis į kamuoliukus, bet vis vien tokie stagarai kieti sad.gif

pas jus gali buti maziau apdirbtas linas, jis ir liks toks kietokas

ieskau perle5 siulu, fuschia spalvos. gal kas nors turite likuti arba zinote kur prekiauja?
Atsakyti
as galvoju sekmadieni vaziuoti i gariunus pirkti siulu,reikia moheros ir maxi.gal kuri pararumet kuriam kioskely pirkti ar ten visur kainos vienodos?gal koks prekybininkas linkes daryti nuolaidas?
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės,

Norėjau jūsų pasiteirauti. Gal kuri nors esate mezgusi su NAKO Soft Cotton siūlais? 100% medvilnė. Bandau megzti virbalais, bet tiesa pasakius baigiu prasikeikti. Kokį raštą bebandyčiau, vis nėra vaizdo, atrodo negražiai. O dar jie ir slidūs be galo. Norėjau savo mergaičiukei pleduką numegzti, bet kažkaip man nelimpa nei raštas, nei vaizdas. Sakau gal jie yra skirti tik su vąšeliu nerti. Ten nurodyta, kad reikia 3,5nr vąšelio. O aš turiu tik 3 Nr. bet siūlas pats irgi nesikabina, neįšeina net paprasto raštelio padaryti, siūlai prasiskiria, net pro vąšelį nepralenda. Gal aš tiesiog bloga mezgėja? angel_sadangel.gif
Atsakyti
Laba diena. Jungiuosi ir aš prie mezginėtojų, siūlų ieškotojų. Atsirado laisvo laiko daugiau, tai prisiminsiu seną meilę wub.gif
QUOTE(son @ 2011 06 15, 15:43)
noriu paklausti apie banbuko siulus, ar tinkami skaroms megzti g.gif

Na žinok, jie sunkoki - aš dukrytei pledą mezgiau, sunaudojau apie 800gr, gal ir daugiau. Tai man jis labai fainas - taip apkrinta sunkiai, bet yra labai švelnus. O skarai nebent ypatingai ploni sakyčiau g.gif kitaip gausis nutįsus.

beje, buvau gariūnuose savaitgalį. Pirkau bambukinius ir pirkau šilką. Tai šiandien paklausinėjau google visagalio, radau,kad yra jų jau ir internetu. Jaučiu, kitą kartą patingėsiu važiuot, pirksiu ten. Jei kam aktualu - www.mezgyklele.lt
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 06 21, 15:17)
Laba diena. Jungiuosi ir aš prie mezginėtojų, siūlų ieškotojų. Atsirado laisvo laiko daugiau, tai prisiminsiu seną meilę wub.gif

Na žinok, jie sunkoki - aš dukrytei pledą mezgiau, sunaudojau apie 800gr, gal ir daugiau. Tai man jis labai fainas - taip apkrinta sunkiai, bet yra labai švelnus. O skarai nebent ypatingai ploni sakyčiau g.gif kitaip gausis nutįsus.

beje, buvau gariūnuose savaitgalį. Pirkau bambukinius ir pirkau šilką. Tai šiandien paklausinėjau google visagalio, radau,kad yra jų jau ir internetu. Jaučiu, kitą kartą patingėsiu važiuot, pirksiu ten. Jei kam aktualu - www.mezgyklele.lt

pradejau tai teko pabaigt, dziusta, grazi bet manau kad nekris gerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 06 21, 19:01)
pradejau tai teko pabaigt, dziusta, grazi bet manau kad nekris gerai verysad.gif

Tai tu po apačia kažką pabandyk - ar siūtą pamušalą, ar iš kitų siūliukų numegzk. Kai bus kažkas apačioje, gal gražiau kris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 06 22, 09:59)
Tai tu po apačia kažką pabandyk - ar siūtą pamušalą, ar iš kitų siūliukų numegzk. Kai bus kažkas apačioje, gal gražiau kris 4u.gif

gavosi biggrin.gif , user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 06 22, 21:33)

Labai grazu thumbup.gif Man rodos, as tokius pacius vaiko megztiniui nupirkau vasariniam thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinot kur Kaune nusipirkti lininių siūlų g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2011 06 23, 15:13)
Gal žinot kur Kaune nusipirkti lininių siūlų  g.gif

Urme,raudonam ir geltonam pasazuose,Casa Lanoj.
Atsakyti