Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Garmina @ 2011 05 20, 07:46)
neriu liemenę iš siūlų Limol LINHO/HEMP 75% linas, 25% medvilnė
Gal kuri esate juos bandžiusi? Ar nesitemps?

Norėjau iš jų nusimegzti ir megztuką, bet LABAI skersuoja (bandžiau lygiu raštu).
Gal ką patartumėte, ar verta megzt, ar kitų ieškoti

Modelis

Gali buti, kad Jus gerasias akis neteisingai mezgat.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 05 20, 09:47)
Gali buti, kad Jus gerasias akis neteisingai mezgat.

kaip suprast?
tam tikriems siūlams reikia kitaip megzti?
Nes mezgant iš vilnos, moheros, net akrilano man mezgimys neskersuoja, tik iš šių siūlų. Tarp kitko ir pardavėja perspėjo, kad gali skersuot, tad puoliau bandyti
Atsakyti
Kai mezgi gerom akim,galima akies siula dviem budais imt ,galima nugarini ir priekini imt,kai kabindavau uz nugarines akies dalies man irgi skersuodavo.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 05 20, 10:10)
Kai mezgi gerom akim,galima akies siula dviem budais imt ,galima nugarini ir priekini imt,kai kabindavau uz nugarines akies dalies man irgi skersuodavo.

ačiū, būtinai pabandysiu
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 05 20, 10:10)
Kai mezgi gerom akim,galima akies siula dviem budais imt ,galima nugarini ir priekini imt,kai kabindavau uz nugarines akies dalies man irgi skersuodavo.

Neklaidinkit zmogaus,taisyklinga geroji akis mezgasi kabinant uz akies priekinio siulo,jei kabinsite uz nugaros puses siulo,bus geroji - persukta akis.
Jeigu siulas skersuojasi,o tai vyksta mezgant gerosiomis,tai patartina deti rasteli.Arba pameginkite kaip patare megsti persuktom gerom akim gal neskersuos(paciai neteko skersuojancio siulo megsti persuktom akim). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2011 05 20, 10:24)
ačiū, būtinai pabandysiu

Dabar mezgu megztini ir pirma karta gyvenime lygioju rastu, visa laika su rombais, visokiom pynem, irgi niekaip negalejau suprast,kodel skersuoja.
Papildyta:
QUOTE(Liepa B. @ 2011 05 20, 10:31)
Neklaidinkit zmogaus,taisyklinga geroji akis mezgasi kabinant uz akies priekinio siulo,jei kabinsite uz nugaros puses siulo,bus geroji - persukta akis.
Jeigu siulas skersuojasi,o tai vyksta mezgant gerosiomis,tai patartina deti rasteli.Arba pameginkite kaip patare megsti persuktom gerom akim gal neskersuos(paciai neteko skersuojancio siulo megsti persuktom akim). ax.gif

As kai mezgiau persuktom akim man ir skersavo.
Tai ir parasiau,kad pabandytu kitaip megzt, tai kurioj vietoj as klaidinu zmogu,gal tik neparasiau,kad tai yra "persukta akis"?
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 05 20, 10:36)
Dabar mezgu megztini ir pirma karta gyvenime lygioju rastu, visa laika su rombais, visokiom pynem, irgi niekaip negalejau suprast,kodel skersuoja.
Papildyta:

As kai mezgiau persuktom akim man ir skersavo.
Tai ir parasiau,kad pabandytu kitaip megzt, tai kurioj vietoj as klaidinu zmogu,gal tik neparasiau,kad tai yra "persukta akis"?

Va tame ir gaunasi klaidinimas, kad nepasakete persukta geroji akis,nes dauguma iprate mezti gerasias persuktom akim ir stebisi ,kad nepavyksta ismegzti vieno ar kito rasto. mirksiukas.gif

P.S siulo skersavimasis yra jo sukimo klaida,jokiu budu ne mezgimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 20 gegužės 2011 - 10:21
QUOTE(Liepa B. @ 2011 05 20, 11:18)
P.S siulo skersavimasis yra jo sukimo klaida,jokiu budu ne mezgimo  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Nuo skersavimo tik raštas gali išglbėt.
Jei skersuoja vos vos, tai padeda plonesni virbalai, bent jau man. Aišku, jei dar yra kur juos plonint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE("molla" @ 2011 05 10, 08:50)
Ar man jau visai kuku maku, ar tikrai nebeliko siūlų kiosko prie autobusų stoties Kaune?  blink.gif  blink.gif  blink.gif

tikrai ne kuku maku. gaila, geroj vietoj bvo...

QUOTE(ernoja @ 2011 05 10, 20:31)
Lyg persikėlė į stoties turgaus pasažą. g.gif


o čia jie brangesni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 05 06, 00:33)
sveiki mamytes, gal kas zino kur galima nusipirkti EGIPTO medvilnes ???


Egiptietiškos medvilnės yra čia: http://mezgimozona.l...j...s-kregzdės
Papildyta:
QUOTE(l-aura @ 2011 05 04, 20:38)
merginos, kur vilniuj yra yarnart begonia pirkti?  4u.gif



Teko kažkada matyti Halės turguje smile.gif
Atsakyti
help.gif Planuoju megzti suknelę iš yarnart begonia ir noriu paklausti merginų nuomonės apie šiuos siūliukus. Su vąšeliu nelabai draugauju, tad ir nusprendžiau vasarai virbalais nusimegzti medvilninį rūbelį. Kaip nešiojasi šie siūliukai? g.gif Turiu juodą spalvą tad ar po plovimo rūbelis netaps nenusakomos spalvos nutįsusiu ir beformiu? Galvoju megzti 2,5 Nr. virbalais. Lauksiu atsiliepimų iš forumo auksarankių ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2011 05 22, 21:16)
help.gif Planuoju megzti suknelę iš yarnart begonia ir noriu paklausti merginų nuomonės apie šiuos  siūliukus. Su vąšeliu nelabai draugauju, tad ir nusprendžiau vasarai virbalais nusimegzti medvilninį rūbelį. Kaip nešiojasi šie siūliukai? g.gif  Turiu juodą spalvą tad ar po plovimo rūbelis netaps nenusakomos spalvos nutįsusiu ir beformiu? Galvoju megzti 2,5 Nr. virbalais. Lauksiu atsiliepimų iš forumo auksarankių ax.gif  blush2.gif  4u.gif


šiaip siūlas labai mielas, bet tikrai sunkus ir nuo svorio rūbas gerokai patįsta į apačią. Dėl spalvos - turiu numezgusi megztinuką iš bordo spalvos, tai ji man nenusiplovė, siūlas kaip ir buvo taip ir liko šiek tiek blizgus. (Bet daiktas sveria daug)
Atsakyti