Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Kelinta DPO reikia daryti PRG tyrima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 10 gegužės 2011 - 10:30
QUOTE(gretusiu @ 2011 05 10, 11:26)
Kelinta DPO reikia daryti PRG tyrima?

19-21 C.D. jei ne klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 05 10, 11:26)
Kelinta DPO reikia daryti PRG tyrima?

septintą mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri žino ką reiškia estradolis 13900, o FSH 1?
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 05 07, 21:05)
Labai svarbus LH/FSH santykis. Kai >1,5 įtaria PKS. Visur rašo, kad turėtų būti apie 1. Bet pas tave, kaip beje ir pas mane, apie 0,6. Nors gyd. niekad nieko blogo nesakė, kad mažiau už 1, bet internete esu radusi tiriamąjį straipsnį, kuriame sako jog mažas santykis gali rodyti, kad blogai stimuliuojasi kiaušidės IVF atveju. Kiek čia teisybės nežinau. Nes apie tai daug info nėra.


Sveika, gal galetum patikslinti, ar tikrai reikia dalinti LH ir FSH, kad ta santyki pasiskaiciuot? Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kerzaka @ 2011 05 07, 21:05)
Labai svarbus LH/FSH santykis. Kai >1,5 įtaria PKS. Visur rašo, kad turėtų būti apie 1. Bet pas tave, kaip beje ir pas mane, apie 0,6. Nors gyd. niekad nieko blogo nesakė, kad mažiau už 1, bet internete esu radusi tiriamąjį straipsnį, kuriame sako jog mažas santykis gali rodyti, kad blogai stimuliuojasi kiaušidės IVF atveju. Kiek čia teisybės nežinau. Nes apie tai daug info nėra.


Beje, man LH/FSH buvo 0,71, tai tikrai blogai stimuliavosi, isgavo vos 2 kiausialastes. Gydytojas sake, kad praktiskai organizamas i stimuliacija nesureagavo..
Papildyta:
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 05 11, 10:46)
Sveika, gal galetum patikslinti, ar tikrai reikia dalinti LH ir FSH, kad ta santyki pasiskaiciuot? Aciu 4u.gif
Papildyta:
Beje, man LH/FSH buvo 0,71, tai tikrai blogai stimuliavosi, isgavo vos 2 kiausialastes. Gydytojas sake, kad praktiskai organizamas i stimuliacija nesureagavo..


Mergaites, gal dar kuri zinot, ka reiskia per aukstas PRL? Pas mane 769,02.
Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2011 05 10, 19:05)
Gal kuri žino ką reiškia estradolis 13900, o FSH 1?


Egk, skaiciau tavo istorija. Suprantu, kad neramu. Tikrai nezinau, kas cia pas tave su organizmu vyksta, bet tikiu, kad Treijsas pasiaiskins, ras sprendima ir viskas atsistos i savo vietas. Pasistenk per daug nesinervinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 05 11, 11:49)
Sveika, gal galetum patikslinti, ar tikrai reikia dalinti LH ir FSH, kad ta santyki pasiskaiciuot? Aciu 4u.gif
Mergaites, gal dar kuri zinot, ka reiskia per aukstas PRL? Pas mane 769,02.

*tikrai. LH rezultatą daliname iš FSH rezultato ir gaunam jų santykį
**per aukštas PRL nėra gerai norint pastot, mano gydytoja minėjo,kad kuo arčiau ~200 tuo geriau pastojimui.
Atsakyti
Laba diena, merginos,
Gal teko Jums girdeti apie anti miulerio hormono tyrima? Ar patikimas jo rezultatas? Siandien is Vaisingumo klinikos gavau rezultata 0,2, tai Usoniene pakomentavo, kad jokiu sansu stimuliacijai. Sis tyrimas parodo kiek dar gyvybingos kiausides. Puoliau i panika.
Atsakyti
labuka, noriu jusu nuomones apie skydl tyr
TTH Tirotropinis hormonas (Immulite 20000) 3,44 mIU/ml 0,4-4,0 mIU/ml

FT4 Laisvas tirotoksinas (Immulite 20000) 13,6 11.5 - 22.7 pmol/l

buvau pas daktare kita ir ji man sake kad viska daro nepastojimui skydliauke nes tyrimas nera geras, kaip jus suprantate?
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Pasiskaitinejau cia pas jus ir mane labai suneramino del LH/ FSH santykio. Pas mane jis tik 0,44, LH 2,8 FSH 6,4 I normas telpa, net gydytoja sako, kad nelabai viskas jau gerai, ypac, kad LH tik 2,8 jai mazokas pasirode, nors pagal BT ir hormonu tyrimus O vyksta. Gal kas is jusu galetu labiau pakomentuoti LH/FSH santykio reiksme, ypac jei ji maziau negu 1. g.gif Labai prasau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 05 13, 16:37)
Laba diena, merginos,
Gal teko Jums girdeti apie anti miulerio hormono tyrima? Ar patikimas jo rezultatas? Siandien is Vaisingumo klinikos gavau rezultata 0,2, tai Usoniene pakomentavo, kad jokiu sansu stimuliacijai. Sis tyrimas parodo kiek dar gyvybingos kiausides. Puoliau i panika.

Jungiuosi prie klausimo 4u.gif Kaip tik dabar skaitinėju rusiškus forumus apie jį, nes lietuviškai dar neradau nieko doh.gif
O koks FSH pas tave? Kiek laiko laukei atsakymo? Ar čia LT darė, ar kur nors siuntė? Pati dabar esu atsakymų laukime unsure.gif
Atsakyti
Norejau paklausti kur kaune kraujo tyrimus daro pigiausiau?
Atsakyti
QUOTE(olija777 @ 2011 05 16, 12:14)
Sveikos merginos 4u.gif  Pasiskaitinejau cia pas jus ir mane labai suneramino del LH/ FSH santykio. Pas mane jis tik 0,44,  LH 2,8 FSH 6,4 I normas telpa, net gydytoja sako, kad nelabai viskas jau gerai, ypac, kad LH tik 2,8 jai mazokas pasirode, nors pagal BT ir hormonu tyrimus O vyksta. Gal kas is jusu galetu labiau pakomentuoti  LH/FSH santykio reiksme, ypac jei ji maziau negu 1. g.gif Labai prasau verysad.gif


Sveika, pas mane sis santykis 0,5. Kadangi turejau 1IVF, tai man buvo, kad silpnai stimuliavosi kiausides. Mano atveju prie dideliu doziu gavosi tik 2 kiausialastes ir, deja, mums nepavyko. Bet gydytojas per daug nesigasdina, sako reikia parinkti kita schema ir gal geriau stimuliuosis. Bet cia tik mano atvejis, pas tave manau tikrai yra kitaip, nes kiekvienos organizmas skirtingas 4u.gif
Atsakyti