Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Tic-Tac @ 2011 05 30, 18:45)
Man rodos ViaMedica ir pigiau visi tyrimai, pigiau dar niekur neradau


Aš mokėjua:
FSH - 20 Lt,
LH - 20 Lt,
E2 - 30 Lt,
PRG - 20 Lt,
HCG - 30 Lt.
Plius kraujo paėmimas 5 Lt. Jei per vieną kartą darote kelis tyrimus, tai ir kraujo ėmimas bus vienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2011 05 29, 23:44)
Viskas labai grazu, O ivykus  4u.gif


Aciu aciu aciu clap.gif


O dar teko skaityti apie toki dalyka kaip nepilnaverte O. Gal galite paaiskinti ka reiskia? Kaip tai buna? blush2.gif
Papildyta:
Beje kam reikejo CHLAMIDIJU tai as dariausi Ausros g., zaliakalny, Visuomenes sveikatos prieziuros centras ten berods. 29lt su kapeikom sumokejau, savaite laukiau. Tai viskas ten ok, isskyrus tai kad sesele gruboka pasitaike g.gif Kiek zinau, cia chlamidiju tyrimai pigiausiai.
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2011 05 31, 19:51)

Su vyru metus laiko patys bandem vaikelio sulaukt , na o dabar jau puse metu su gydytoju pagalba:( bet vis tiek nieko:(
Gal kuri zinot siauliuose spec., kuris truputi daugiau nusimanytu sioje srityje, nes su mano gine, tai manau nieko nebus:( Ji net nemoka man paaiskinti hormonu ats. Jei ne JUS BRANGIOSIOS, turbut sedeciau ir nieko isvis nesuprasciau.
Aciu merginos. Labai prasau pakomentuokit jei galit. ACIU lauksiu Jusu komentaru.

O dabar, kai gydytoja priziuri, ar nemato ties kiausidem daug mazu folikulu ir nei vieno dominuojancio? Ar nepakito ciklai- neissitese? Vertetu ir dabar padaryti PRG tyrima ir paziureti, ar LH/FSH santykis itakoja O.

Siaip gali pakisti rodikliai, jei PKS progresuoja.

QUOTE(rausvas_debeselis @ 2011 06 01, 11:48)
Aciu aciu aciu  clap.gif
O dar teko skaityti apie toki dalyka kaip nepilnaverte O. Gal galite paaiskinti ka reiskia? Kaip tai buna?  blush2.gif

kartais sprogsta nepilnai subrendes folikulas, ko pasekoje geltonkunis nepakankamai gamina PRG- reikalingo nestumui issaugoti, o kiausialaste yra nekokybiska, kad butu apvaisinta. Bet tavo atveju PRG daugiau nei puikus. Sakyciau, as su nekantrumu laukciau NT darymo dienos ax.gif
Atsakyti
[quote=Selva,2011 06 01, 17:54]
O dabar, kai gydytoja priziuri, ar nemato ties kiausidem daug mazu folikulu ir nei vieno dominuojancio? Ar nepakito ciklai- neissitese? Vertetu ir dabar padaryti PRG tyrima ir paziureti, ar LH/FSH santykis itakoja O.

Siaip gali pakisti rodikliai, jei PKS progresuoja.




sveikute,
aciu uz komentara. Na ji kaip ir nieko neziuri tiesiog visus tyrimus pasidarem. pamate kad prolaktino per daug israse vaistu ir tiek. sake jei po 3 men nepastosi darysim laparoskopiją, o as kiekviena men darausi hormonu tyrimus ziuriu ar kas keiciasi, o ji net neliepe:(.
ciklai nepakito kaip buvo apie 26 - 29 dienos. Na o del PKS progresavimo tai neduok dieve:(, taciau mano gine net nebuvo apie tai uzsiminus.
man atrodo ji tiesiog su tokiomis kaip as mazai dirbusi ir neturi patirties:(. o as bandau ieskotis naujos supratingesnes gines, kad galetu padeti, na o jei neiseis, tada reiks kreiptis i spec vilniuj.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Vis paskaitau nevaisingumo temeles, o pati neparasau ax.gif Dariausi hormonu tyrimus jau antra karta, gal galit pakomentuoti?
Pries 3men
DHEA-S 5.76 umol/l
FT3 5.17 pmol/l
FT4 13.8 pmol/l
SHBG 19.88 nmol/l
TESTO 0.8 nmol/l
TSH 4.25 mIU/l
LA1 4.02
Dabar(pries mmm)
DHEA-S 7.28 umol/l
FT3 5.39 pmol/l
FT4 8.95 pmol/l
SHBG 25.69 nmol/l
TESTO 0.671 nmol/l
TSH 6.02 mIU/l
LA1 2.61
Atsakyti
22CD

SHBG -168 nmol/l (26.1-110)
Testosteronas- 3,21 nmol/l (0.5-2.6)
PRG-50,26 nmol/l (10.62-81.28 )

laukiu komentaru, mano nuomone SHBH ir testosteronas gerokai per dideli verysad.gif
Atsakyti
Atbegu ir as merginos pasikonsultuoti: siandien 8 diena po ovuliacijos, vakar tiesiog neturejau galimybes priduoti kraujuka.
Pasiemusi atsakyma PRG - 173 nmol/l. Man niekad toks nebuvo PRG. Zinoma si cikla buvo kokie 3 vyraujantys folikulai, tad gal kai visi ovuliavo, tai ir to PRG daugiaunei reikia? Gal kazkam taip buvo?
Atsakyti

22CD

SHBG -168 nmol/l (26.1-110)
Testosteronas- 3,21 nmol/l (0.5-2.6)
PRG-50,26 nmol/l (10.62-81.28 )
Prolaktinas 511.04mIU/I (59-619 )

dar gavau ir prolaktino atsakymus. Gal kas galit pakomentuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 06 07, 15:22)
mano nuomone SHBH ir testosteronas gerokai per dideli  verysad.gif

manau kad tikrai didoki 4u.gif
Bet PRG labai geras

QUOTE(Itrea @ 2011 06 08, 17:43)
Prolaktinas 511.04mIU/I (59-619 )

irgi didokas pastojimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 06 08, 17:56)
manau kad tikrai didoki  4u.gif
Bet PRG labai geras
irgi didokas pastojimui  g.gif


bet kaip idomiai tos normos, nes kur atsiunte PRL atsakyma su norma lyg ir telpa i normas,
o va medicina practica puslapyje raso kitaip tas normas g.gif
-moterys 72-511 mU/l

Nėštumas:
I trimestras 190-4050 mU/l

Kiek suprantu O pagaliau tikrai pas mane ivyko ( Man nustatytas PKS), bet matyt nestuke.gif vistiek nepavyko g.gif Mane gasdina testosteronas doh.gif nesuprantu, ko jis vis dideja ir dideja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Itrea: 08 birželio 2011 - 17:12
QUOTE(Itrea @ 2011 06 08, 18:03)
bet kaip idomiai tos normos, nes kur atsiunte PRL atsakyma su norma lyg ir telpa i normas

Na į normas ir mano tilpo, bet pastojimui ta "norma" per didelė buvo
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri galit padet:

jei 22 c.d. PRG 35.3 nmol/l tai vadinasi O nebuvo? sad.gif

bei gal galit ka nors pakomentuot:
Prolaktinas 12 c.d. 138 mIU/l, o 22 c.d. 797 mIU/l

tikrai nenormalu manau sad.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti