Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigų duoda vokelyje piršlys

Na ir mes liepos 5 diena einame pirsliais. Tai gavome is anksto toki sarasiuka uz ka turesime moketi:
jaunuju tortas
santuokos rumai
baznycia
belmonte uz leidima forografuotis 120 lt(turime isigyti 3 butelius sampano)
surengti scenariju, parengti viska konkursams
mesti pinigelius muzikantams bei i sliauztinukus ant mergytes ar berniuko
o vyras po 12 tures pirmas pirkti nuotakos soki
Tai sudejome su vyru tik sias islaidas ir jau gavome 1500 lt, tai manau, kad maksimum i vokeli diesime 500 bei puokste
Atsakyti
QUOTE(Kipse1 @ 2008 06 04, 12:48)
Na ir mes liepos 5 diena einame pirsliais. Tai gavome is anksto toki sarasiuka uz ka turesime moketi:
jaunuju tortas
santuokos rumai
baznycia
belmonte uz leidima forografuotis 120 lt(turime isigyti 3 butelius sampano)
surengti scenariju, parengti viska konkursams
mesti pinigelius muzikantams bei i sliauztinukus ant mergytes ar berniuko
o vyras po 12 tures pirmas pirkti nuotakos soki
Tai sudejome su vyru tik sias islaidas ir jau gavome 1500 lt, tai manau, kad maksimum i vokeli diesime 500 bei puokste

As pakraupus kaip taip zmones gali pasakyti ka pirkti ar uz ka moketi... schmoll.gif blink.gif Net liezuvis man nepasiverstu taip sakyti... Cia jau visai zmogai isnaglumo apnagleje... fool.gif
Mes savo pirslius tik pakvieteme pabuti pirsliais, o jie patys apsieme parasyti scenariju (o jiems net vakaro vest nereiks, nes bus vedejas).. kaip galima kviesti zmones i savo vestuves ir dar pasakyti uz ka tures moketi... doh.gif
Atsakyti
man kartais keista skaityt apie tokia sumas.
Prieš 6 metus mano pačios vestuvės kainavo 7000 lt, ir už viską nuo A iki Z mokėjome patys, liūdininkas mokėjo tik už šampaną CMB doh.gif
Ir pamergėms puokštes pirko pabroliai.
Todėl dabar man taip keista skaityt kad piršliai skiria po 1500 lt ir dar deda į vokelį kažką. Labai smagu, kad finansinės galimybės tą leidžia clap_1.gif
Mes irgi galėtume skirti iš bėdos tokią sumą, bet žinodama kad reikėtų tokiod sumos aš piršliavimo atsisakyčiau wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2008 06 04, 13:21)
As pakraupus kaip taip zmones gali pasakyti ka pirkti ar uz ka moketi... schmoll.gif  blink.gif Net liezuvis man nepasiverstu taip sakyti...

drinks_cheers.gif ir ypač įdomus punktas "jaunųjų tortas"
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 06 03, 19:49)
labai tikiuosi, kad jiems bus tikra šventė, bent kas nuo mūsųs priklauso, tai padarysiu viską. Po šventės būtinai pasidalinsiu savo idėjomis.


Labai labai lauksim įdėjų blush2.gif

O mes irgi pasakėm jauniesiems, kad eina į piršlius, bet dovanų tada jau nebesitikėtų, nes išlaidų bus tikrai nemažai.
Aišku jie patys siūlosi pafinansuoti, bet net nežadam imti, jeigu jau apsiimėm būti piršliais atbūsim garbingai iki galo, nenupirkti, tik maža smulkmena - be dovanos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2008 06 04, 13:21)
As pakraupus kaip taip zmones gali pasakyti ka pirkti ar uz ka moketi... schmoll.gif  blink.gif Net liezuvis man nepasiverstu taip sakyti... Cia jau visai zmogai isnaglumo apnagleje... fool.gif
Mes savo pirslius tik pakvieteme pabuti pirsliais, o jie patys apsieme parasyti scenariju (o jiems net vakaro vest nereiks, nes bus vedejas).. kaip galima kviesti zmones i savo vestuves ir dar pasakyti uz ka tures moketi... doh.gif

drinks_cheers.gif mes irgi savo pirsliu neprasysim labai verstis per galva. vakara praves muzikantai, o pirsliu prasem tik parasus baznycioj uzdeti ir kalba prie stalo grizus pasakyti. jie skirsis nuo visu kitu sveciu tik kad pavadinima pirsliu tures lotuliukas.gif todel ju kvietime palikome prierasa, kad laukiame dovanu vokelyje blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 03 13, 16:34)
drinks_cheers.gif mes irgi savo pirsliu neprasysim labai verstis per galva. vakara praves muzikantai, o pirsliu prasem tik parasus baznycioj uzdeti ir kalba prie stalo grizus pasakyti. jie skirsis nuo visu kitu sveciu tik kad pavadinima pirsliu tures lotuliukas.gif todel ju kvietime palikome prierasa, kad laukiame dovanu vokelyje blush2.gif
user posted image

O jūs pati rūpinates, svečių knyga, taurėm, žiedlapiais, stalo išpirkimais įvairiom staigmenom ir siurprizais?
Atsakyti
ir pas mus liudininkai,tik pades parasiukus,ir viskas ax.gif visa vakara ves profesionali vedeja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 03 13, 18:02)
O jūs pati rūpinates, svečių knyga, taurėm, žiedlapiais, stalo išpirkimais įvairiom staigmenom ir siurprizais?


Pas mane analogiska situacija kaip pas Eglieska! ax.gif
O sveciu sveciu knyga, taurem, ziedlapiais ir t.t. rupinuosi pati! 4u.gif Tik jokiu stalu ispirkimu pas mus nebus! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 06 04, 14:54)
drinks_cheers.gif ir ypač įdomus punktas "jaunųjų tortas"

drinks_cheers.gif Pritariu, cia tai ziauru
Mus su vyru irgi kviete eit pirsliais (tolimi giminaiciai).. vestuves kovo pabaigoj.. Atsisakem. Kadangi butu reikeje moket oho kiek blink.gif ir uz santuokos ceremonija, ir uz svocios tortus pyragus, ir uz stalo ispirkima, ir saldainiai bei degtine, ir zaidimams smulkmeneles, ir jauniesiems smulkios dovaneles (vestuves grieztai tradicines), ir aisku i vokeli tikrai jau tektu kokius 400-500 det... (mat jaunieji "tikisi, kad sveciai bent po 200 nuo zmogaus des, nes juk tiek viskas kainuoja"...) O kur dar pasiruosimas patiems.. as nedirbu, o pinigu ir taip truksta... Tai atsisakem, motyvuodami, kodel blush2.gif bet uztat nebegavom kvietimo visai lotuliukas.gif
Musu liudininkai dovanojo mums ceki uz 300 plius visokiu smulkiu be galo mielu dovaneliu. Mums to - pilnos akys, juolab kad tai buvo artimiausi zmones, is kuriu tikrai ne dovanu, o vien jau ju dalyvavimo norejos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2009 03 17, 12:14)
drinks_cheers.gif  Pritariu, cia tai ziauru
Mus su vyru irgi kviete eit pirsliais (tolimi giminaiciai).. vestuves kovo pabaigoj.. Atsisakem. Kadangi butu reikeje moket oho kiek  blink.gif  ir uz santuokos ceremonija, ir uz svocios tortus pyragus, ir uz stalo ispirkima, ir saldainiai bei degtine, ir zaidimams smulkmeneles, ir jauniesiems smulkios dovaneles (vestuves grieztai tradicines), ir aisku i vokeli tikrai jau tektu kokius 400-500 det... (mat jaunieji "tikisi, kad sveciai bent po 200 nuo zmogaus des, nes juk tiek viskas kainuoja"...) O kur dar pasiruosimas patiems.. as nedirbu, o pinigu ir taip truksta... Tai atsisakem, motyvuodami, kodel  blush2.gif  bet uztat nebegavom kvietimo visai  lotuliukas.gif

Tiek panašiai piršliams ir išeina. Tik jei einama piršlaiuti, į vokelį jau kaip ir nebededama pinigėlių, nes piršlių dovana - pats piršliavimas biggrin.gif Na bet čia vėl susitarimo reikalas ir pingų. smile.gif Jei turi daug, kodėl neįdėjus. Bet kai šiais laikais reikia visur taupyti, tai sunkoka, oi, sunkoka piršliams.
Papildyta:
QUOTE(Kipse1 @ 2008 06 04, 11:48)
Na ir mes liepos 5 diena einame pirsliais. Tai sudejome su vyru tik sias islaidas ir jau gavome 1500 lt, tai manau, kad maksimum i vokeli diesime 500 bei puokste

Tai labai daug dedate jauniesiems.O dėl kai kurių rinkliavų per vestuves, esu ne kartą pasisaskiusi ir per savo jų visai atsisakiau. Koks čia dar gali būti pirkimas jaunosios šokiui ar pinigų rinkimas į šlaiužtinukus? Taigi žmonės ir tauip į vokelį atneša pinigų. Ko dar norėti? Nors vėlgi: jei daug susirenka pasiturinčių žmonių, tada galima ir daugiau rinkliavų sugalvoti. Kodėl gi ne?

Papildyta:
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 03 14, 20:53)
Pas mane analogiska situacija kaip pas Eglieska! ax.gif
O sveciu sveciu knyga, taurem, ziedlapiais ir t.t. rupinuosi pati! 4u.gif Tik jokiu stalu ispirkimu pas mus nebus! schmoll.gif

O iš kur garantuota, kad neatsiras iš svečių, kas užsės stalą?Kaip tada? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 03 13, 19:02)
O jūs pati rūpinates, svečių knyga, taurėm, žiedlapiais, stalo išpirkimais įvairiom staigmenom ir siurprizais?

taip, rupinuosi pati. niekas geriau to nepadarys uz mane pacia biggrin.gif stalo ispirkimo nedarysim, o visai kitais reikaliukais pasirupinsiu pati, man malonu tai daryti ir busiu rami, kai pasidarysiu viska pati thumbup.gif
Atsakyti