Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigų duoda vokelyje piršlys

Sutinku su Nersim drinks_cheers.gif Pirsliam tikrai nemazai viskas kainuoja,ir ta "stafke" 500Lt.butu visiskas ju "isgrezimas" blink.gif Kiek kas gali,tiek tas ir duoda,man uztektu ir to,kad jie pirsliauja,nes nelabai dabar kas nori pirsliais but lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2007 05 11, 16:52)
Sutinku su Nersim drinks_cheers.gif Pirsliam tikrai nemazai viskas kainuoja,ir ta "stafke" 500Lt.butu visiskas ju "isgrezimas" blink.gif Kiek kas gali,tiek tas ir duoda,man uztektu ir to,kad jie pirsliauja,nes nelabai dabar kas nori pirsliais but lithuania.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Mes turim nuostabius piršlius su genialiom idėjom ir dovanų mums iš jų tikrai nebereikia..
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 05 11, 13:56)
Piršlims  nėra  jokios "stafkės" biggrin.gif Kiek  kas  gali, tiek  tas  dovanoja biggrin.gif Vienose  vestuvėse jauniesiems  mes  nepirkome  dovanos, nedavėme  ir  pinigų  vokelyke.Buvo  sutarta, kad  mes  einame  piršliauti. T.t.  mūsų  dovana  jauniesiems -  mūsų  piršliavimas. biggrin.gif Aišku, kai  ką jauniesiems  ir  padovanojome  nuo  savęs. Tačiau  pinigų  vokelyje  jau  nebedavėme. Manau, tai  gera  dovana .Jūs  nesutinkate? Juk  prišliavimui  reikia  tiek  nemažai  pinigėlių...Jei  nori  ir  atlikti  viską  gerai  ir  nuo  širdies...Oi, nemažai... biggrin.gif

žinau žinau, kad nėra stafkės, aš čia apie jaunųjų "pageidavimus" rašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutėė @ 2007 05 11, 18:44)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Mes turim nuostabius piršlius su genialiom idėjom ir dovanų mums iš jų tikrai nebereikia..


Sveikinu 4u.gif Tada vestuvės bus geros thumbup.gif
Atsakyti
Oi, kaip įdomu man visa tai, ką čia rašot smile.gif Šią vasarą būsime piršliais, todėl renkuosi info, kas, kur ir kaip. O piniginiai reikalai tai bene svarbiausi ruošiantis vestuvėms. Ir įdomu, ir baisu man jau smile.gif
Atsakyti
Man jau baisoka darosi paskaičius šį forumą... Vasaros pabaigoje abu su vyru piršliausime dvejose vestuvėse. Planuojam vienerioms vestuvėms skirti iki 2000 litų. Kaip manote, ar užteks tokios sumos?
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 06 15, 17:05)
Man jau baisoka darosi paskaičius šį forumą... Vasaros pabaigoje abu su vyru piršliausime dvejose vestuvėse. Planuojam vienerioms vestuvėms skirti iki 2000 litų. Kaip manote, ar užteks tokios sumos?


Vestuvėms svočiaujant išleidžiu panašiai 2600lt.
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 05 11, 12:56)
Piršlims  nėra  jokios "stafkės" biggrin.gif Kiek  kas  gali, tiek  tas  dovanoja biggrin.gif Vienose  vestuvėse jauniesiems  mes  nepirkome  dovanos, nedavėme  ir  pinigų  vokelyke.Buvo  sutarta, kad  mes  einame  piršliauti. T.t.  mūsų  dovana  jauniesiems -  mūsų  piršliavimas. biggrin.gif Aišku, kai  ką jauniesiems  ir  padovanojome  nuo  savęs. Tačiau  pinigų  vokelyje  jau  nebedavėme. Manau, tai  gera  dovana .Jūs  nesutinkate? Juk  prišliavimui  reikia  tiek  nemažai  pinigėlių...Jei  nori  ir  atlikti  viską  gerai  ir  nuo  širdies...Oi, nemažai... biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tai jau tikrai,mes taip pat dovanosime dovana nuo saves ,tai nebus vokas o kaska originlalaus kad prisimintu mus ax.gif ax.gif Kad ir vienos dienos vestuves bus bet visviena islaidos nemazos doh.gif o jei dar dovanoti pagal "stafke"...na...butu pribaigimas visiskas biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 07 04, 19:57)
Vestuvėms  svočiaujant  išleidžiu  panašiai 2600lt.


Zodziu, sudie musu naujasis namo stoge blush2.gif
Atsakyti
o siaube...kur tokius pinigus palieka pirsliai as nesuprantu...kas tiek kainuoja...as stengiuos kuo dugiau padaryti kad jiems maziau butu, bet net ir tie dalykai kuriuos as padarau nekainuoja daug... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 07 23, 16:49)
Zodziu, sudie musu naujasis namo stoge blush2.gif

manau galima ir nebutinai 2600 isleisti mirksiukas.gif mirksiukas.gif aisku jei vestuves 2 dienas tuomet apie 2 kaskur doh.gif doh.gif

mes 1 diena busim vestuvese mums gaunas nuo 1300 iki 1500 mirksiukas.gif

kiekvienas juk pagal savo galimybes organizuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 23 liepos 2007 - 21:24
QUOTE(=Svaja= @ 2007 07 23, 21:22)
manau galima ir nebutinai 2600 isleisti mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  aisku jei vestuves 2 dienas tuomet apie 2 kaskur doh.gif  doh.gif

mes 1 diena busim vestuvese mums gaunas nuo 1300 iki 1500 mirksiukas.gif

kiekvienas juk  pagal savo galimybes  organizuoja  rolleyes.gif


Juk organizuoji "iš dūšios". thumbup.gif Norisi ir dovanėles už atrakcionus (žaidimus) paruošti, ir medalius ir kita atributika. O be to, puokštė, tortai, užkandžiai ir kt. blink.gif Tad, įdomumo dėlei, bandysiu paskaičiuoti.
O stoga ir kitais metais uzsidegsim. thumbup.gif
Atsakyti