Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigų duoda vokelyje piršlys

Mes piršliams sumokam už visas išlaidas. Jie tik patys savimi turui pasirupint. Ne tie laikai, kad piršlaiai vestuves iškeltų. Viską derinam kartu, paisoma mūsų norų. Ir nepriekaištaut ar pykt ant jų reikia, o nuoširdžiai padėkot kad sutinka apsiimti tokiu atsakingu darbu ir ne jie mums o mes jiems dovaną turetume pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
tai as su tuo sutinku,bet jei reikia ir zodzius surast tai jau absurdas gal.....
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2006 04 15, 13:29)
tai as su tuo sutinku,bet jei reikia ir zodzius surast tai jau absurdas gal.....



na nemanau kad piršliai pirks žodžius. Jie pas mane kūribingi, tai tikraisugalvos g.gif žodžiai manau į išlaidas neiskaičiuojmi mirksiukas.gif
Atsakyti
Į piršlius kvietėm mano brolį su žmona. Žinodami, kad vis tiek jiems išlaidų bus daugiau, iškart sakėme, kad net dovanų nereikia, nes ant tų smulkmenų susidaro doh.gif . Jau vien jų tortas koks buvo , net su fejervrverku, kurį 12 val uždegė thumbup.gif . Puokštę atsiklausiau kokios spalvos pirkt. Na jau saldainiais ir buteliais tai patys pasirūpino biggrin.gif tačiau gavau ir doavanų 2 labai gražais taures, kurių kojelės išlenktos, o jas suglaudus gaunasi širdutė thumbup.gif
Muzikantus iškart perspėjau, kad jokių rinkliavų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2006 04 15, 12:29)
tai as su tuo sutinku,bet jei reikia ir zodzius surast tai jau absurdas gal.....



Uzjauciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mmergyte @ 2006 04 15, 08:37)
niu mes is pradziu taremes taip,tiksliau jie taip pasake:pasirinkit,arba sumokam baznyciai,bet nennesam dovanos arba duoadm dovana,bet patys aukojat baznyciai,o gavos taip kad nei ti,nei to nebuvo sad.gif tik labai iskaudino,kad kai reikejo tu gelyciu i atlapus,reikejo jas rasti mums,o kai pasakiau ka radau,pasake: ne tos netinka sad.gif ir viska turejom supirkti,visas pirsliu juostas,gelytes i atlapus,pujokste,netgi saldainius...ir laikrastuka patys darem,o svarbiausia,kad planavm viska kartu,tik deja,per vestuves beveik nieko taip nepadare...kreipe demesi tik i savaja puse,tarsi ignoruodami kitus,ir toks vaizdas kad jiems buvo eilinis baliukas,tik labiau pasipuost reikejo...sad.gif tikrai pabai skaudu buvo...o vis del to vyro brolis ....ir mes su jais turim svest velykas ....brrrr kaip nenoriu...  verysad.gif



Labai skadu kai artimieji sitaip ekgiasi doh.gif
Zodzius ar laikrsti tai tikrai galejo patys kaip nors padaryt doh.gif
Atsakyti
o pas mus tai uz visas smulkmenas mokejo pirsliai ir dar dovanu pinigu gavom, gal solidzia suma ax.gif
Atsakyti
Už dviejų mėnesių eisim su vyru į piršlius lotuliukas.gif , tai
visos smulkmenos kaip ir iš mūsų kišenės, nors jaunieji pasisiūlė sumokėti už jas, bet kolkas neprašom, pažiūrėsiu kiek išeis jei netilpsiu į savo pinigėlius tai gal ir jiems reiks prisidėti...
O kad nenešti dovanos tai taip net į galvą nebuvo atėję, būtinai pirksime, ar į vokelį dėsime dar tiksliai nežinau. Mažiausiai 200Lt, gal daugiau viskas priklausys kokių ir kiek papildomų išlaidų turėsime.
Šventė tai jų ir norisi pravesti, kad būtų linksma ir įdomu, bet po tų vestuvių netik jauniesiems, bet ir piršliams iš kažko reiks gyventi.
biggrin.gif

Atsakyti
aš saviškiams pasakiau, kad dovanų man nereikia ir išlaidas apmokėsim mes 4u.gif
Atsakyti
kiekvienose vestuvėse vis kitaip
viskas priklauso nuo piršlių ir jaunųjų susitarimo. ir dar nuo piršlių kišenės tongue.gif
vienur už viską (ar už daug ką) moka piršliai, kitur jaunieji daro viską, kad tik piršliai ateitų ir atbūtų. mes kai darėm vestuves tai irgi prašėm kad tik pabūtų liudininkais, tai piršlyt tik bažnyčioje sumokėjo (nežinau net kiek, nes nesako biggrin.gif ), o dar nuo jų gavome dovanų 300Lt.

šį rudenį man pačiai nusimato svočiauti vestuvėse, kiek žinau sesuo nori pagal visas tradicijas, tai jau vien tik ant visokių niekniekučių išeis nemažai pinigų, tai net nžn kiek dar reikės į vokelį įdėti (nesinori nei apsijuokti, bet ir atliekamų nesimėto blush2.gif ), o pirkti dovaną, bile dovaną tai ir gi neišeitis schmoll.gif
Atsakyti
per savo vestuves pirsliai idejo 100 baksu smile.gif
siaip manau kad pirsliams ir tau daug islaidu per vestuves biggrin.gif
Atsakyti
Na per mano vestuves uz viska mokejo pirsliai, bet as buvau labai jauna ir net nieko nezinojau uz ka mokam mes uz ka jie, jau taip isejo ir esu labai jiems dekinga, vestuves buvo pravestos thumbup.gif ir smulkmeneliu daug buvo dovanom ir svociu pyragai ir suriai, zodziu pagal visas tradicijas, nes vestuves buvo 2 dienas su visais korimais ir testamentais doh.gif

O siemet as pati einu pirsliauti, tai net nezinau labai jau nenorejau, bet negalejom atsakyti vyro sesei schmoll.gif Nors jie mums siulosi apmoketi visas islaidas, bet kazkaip taip negaliu ir pirksiuosi viska pati ir darysiu tuos laikrastukus,zaidimukus ir viska kas priklauso doh.gif ,bet uz baznycia jie pasisiule sumoketi patys tongue.gif o i vokeli tikrai duosim kokius 300-400lt drinks_cheers.gif O islaidu tikrai nemazai gaunasi doh.gif
Atsakyti
kadangi uvau jau keliose vestuvėse svočia, tai buvo visokių variantų.Vienose vetucvėse mums supirko viską, bet tada nešėm dovaną jauniesiems. Paskutinėse vestuvėse viską pirkau pati. Smulkmenom išėjo pakankamai pinigėlių g.gif Tad jauniesiems nedovanojome didelės dovanos, tik simbolinę ir mokėjom bažnyčioje kunigėliui.
Atsakyti