Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

Aš tai neleisčiau. Bet jei darbas naktinis, ką mamai tada daryti. Negi paliksi mažutį vieną ? verysad.gif Negali kartais gyvenime pasirinkti. Aišku jei palieka vaiką ir pamiršta, kad tokį turi tai bash.gif protest.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyra: 19 liepos 2006 - 12:57
Buvau labai kategoriskai preis juos... tai salygojo,situacija is artimos drauges, ji savo vaika nuo 2metuku leido i savaitini,nuveda pirmadieni paima kartais penktadieni vakare... mat jai yra nepatogu kai vaikas salia pastoviai,nes vieno kambario butas ir ji nori su vyru pabut doh.gif
pas mane irgi 1k.b bet man vaikas niekada netrukdys...
Suprantu tik toki dalyka- kai tikrai nera salygu,tevai dirba pamainom ar pan,bet ir tai jei yra ir tevas ir mama.. manau galima susiderinti ir vaiko nepalikinet per naktis darzuose..aisku situacija situacijai nelygi,.bet visu pinigu vis tiek neuzdirbsi o vaikui vis tik trauma yra
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2006 07 25, 09:20)
Buvau labai kategoriskai preis juos... tai salygojo,situacija is artimos drauges, ji savo vaika nuo 2metuku leido i savaitini,nuveda pirmadieni paima kartais penktadieni vakare... mat jai yra nepatogu kai vaikas salia pastoviai,nes vieno kambario butas  ir ji nori su vyru pabut  doh.gif 
pas mane irgi 1k.b bet man vaikas niekada netrukdys...
Suprantu tik toki dalyka- kai tikrai nera salygu,tevai dirba pamainom ar pan,bet ir tai jei yra ir tevas ir mama.. manau galima susiderinti ir vaiko nepalikinet per naktis darzuose..aisku situacija situacijai nelygi,.bet visu pinigu vis tiek neuzdirbsi o vaikui vis tik trauma yra


Nu jo, tokiu tai as irgi nesuprantu blink.gif Kam vaikai trugdo doh.gif
Pateisinu tik vienu atveju,kai nera kitos iseities.

Mes irgi su vyru dirbsim bele kaip(ne nuo pirm.-penk.)Bet i savaitini darzeli ne mintis nekilo vesti.Kazka organizuosim ir zinau,kad prasisuksim.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2006 07 25, 09:20)
Buvau labai kategoriskai preis juos... tai salygojo,situacija is artimos drauges, ji savo vaika nuo 2metuku leido i savaitini,nuveda pirmadieni paima kartais penktadieni vakare... mat jai yra nepatogu kai vaikas salia pastoviai,nes vieno kambario butas  ir ji nori su vyru pabut  doh.gif 



nu cia tai durnizmas..visiskai nesuprantu tokio poziurio...nebent vaikas ne nuo sito vyro,tai tada aisku mazdaug,bet kitu atveju... doh.gif ir tai,ka ten vaikas gali trukdyt?tik nebent smileysex.gif bet ir tai tai ne priezastis. mano vyras nenori net pas mociute palikinet vaikus,o apie toki varianta net kalbos,net minties negali but. as pati vaikysteje lankiau savaitini darzeli Antakalnyje,tai nezinau..iki siol,prisiminimai nekokie,tas pats kaip koks internatas man buvo,visko buvo ir asaru i pagalve naktimis,ir patyciu..manot vaikui tai labai gerai?.... Man jau 27 m,bet sito neatleisiu savo tevams doh.gif ir svarbiausia mociutes turejau ir ne viena,ir tetu daug buvo..bet ne, mus su broliu pridave i "vaiku kalejima".Ne uz ka ..tikrai ne uz ka...niekada neleisiu savo vaiku i toki darzeli schmoll.gif koks skirtumas tada ar jie is vaiku namu, ar turi tevus? schmoll.gif geriau jau keist darba,gyvenimo salygas,bet ne aukot vaikus savo patogumui schmoll.gif beje mano brolis ten ir skrandi taip sugadino,isleido i darza pupuli,sveika,o darzelio lankymas ji paverte i sakaliuka su skaudanciu skrandziu schmoll.gif ne,ne ir dar karta ne schmoll.gif PAGAILEKYT VAIKU!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 13 rugpjūčio 2006 - 19:28
QUOTE(Keberiokšt @ 2004 06 14, 14:38)
Esu pries. Gal galima suderinti savo darba taip, kad vaika matytum dazniau negu savaitgaliais? Juk yra vaiko tetis, seneliai, mociutes, dedes, tetos, draugai. Negi jie negali pagelbet sunkia valanda? Vaiku namuose auganciu vaikuciu irgi ateina aplankyti karts nuo karto kazkas. Man tai baisu ir tiek. Juk cia kalbame ne apie prailginto laiko darzelius, o savaitinius, kuomet  vaikai pasiimami savaitgaliais. Buvau vienam tokiam Naujininkuose, ten yra viena grupe savaitine, tai aukletoja, deja, sake, kad tokiu vaikuciu mamytes - moterys, kurioms ne visada rupi ju vaikai (minejo, kad yra ir cigonaiciu vaiku). Aisku, gal yra ir isimciu, kuomet savaitei savo vaikus atiduoda padoriu seimu tevai, bet tada as ju tuo labiau nesuprantu.

o vat pasakyk tu man,ka tu mano vietoj darytu?as kol kas nevedu ir tikrai nenoriu nes be jos net negaleciau,siaip tai nakciai ir nepalikciau,bet ka daryt,kai dirbi iki 9.neturi nei mamos nei tevo nei giminiu ir artimuju,tik nesakyk kad taip nebuna.ka tada daryt?keist darba?ir gaut 500 kuriais net nuomos nesumokesiu nekalbant apie visa kita?o gal visaoi nedirbt ir pasisvest vaiko auginimui?jus kartais paziurekit ne is savo pozicijos,oi cia auginciau oi keisciau,aisku protingos kalbet kai taip nera,bet kazin ar nebutu su jumis dar prasciau negu su vieniosom,jei pasatatyt i musu padeti.kalbet visi visada pirmi
Atsakyti
QUOTE(keti24 @ 2006 12 10, 00:41)
o vat pasakyk tu man,ka tu mano vietoj darytu?as kol kas nevedu ir tikrai nenoriu nes be jos net negaleciau,siaip tai nakciai ir nepalikciau,bet ka daryt,kai dirbi iki 9.neturi nei mamos nei tevo nei giminiu ir artimuju,tik nesakyk kad taip nebuna.ka tada daryt?keist darba?ir gaut 500 kuriais net nuomos nesumokesiu nekalbant apie visa kita?o gal visaoi nedirbt ir pasisvest vaiko auginimui?jus kartais paziurekit ne is savo pozicijos,oi cia auginciau oi keisciau,aisku protingos kalbet kai taip nera,bet kazin ar nebutu su jumis dar prasciau negu su vieniosom,jei pasatatyt i musu padeti.kalbet visi visada pirmi

ir dar beje pridursiu,jei ir vesciau i savaitini tai tikrai nepalikciau nakciai.o darbas mano ne iki 9 kaip parasiau o iki 21.
Atsakyti
keiti, atsakau i klausima:
jei darbas mano iki 21 valandos butu, paprasyciau vyro/ seses/brolio/pusseseres/drauges/ kaimynes (pastaruoju atveju geriau senesnes, nes pigiau kainuotu, o tai svarbu tavo atveju, ar ne?), kad paimtu tavo vaika is darzelio , prieš jam uzsidarant - nezinau, 19, 20, o gal dirba iki 21 prailginta? Pabutu pas tave namie dvi valandas su kaimyne ar pas ja, o grizusi po savo darbo rastum. Manau, iseiciu visada galima rasti, tik paieskoti reikia, o ne saukti: "Blogai gyvenu.... jus nesuprantat.... ka daryti...."
Vilniuje nuo siu metu yra du darzeliai, kurie dirba iki 22 valandos- toks eksperimentas, nes atsiranda tokiu tevu paklausa. Vienas Pagiriuose berods, kitas Vilniuje "Mazylis". Tevai i sias grupes buvo kruopsciai atrinkti, butent tokie, kuriems yra toks poreikis.
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2006 12 10, 14:08)
keiti, atsakau i klausima:
jei darbas mano iki 21 valandos butu, paprasyciau vyro/ seses/brolio/pusseseres/drauges/ kaimynes (pastaruoju atveju geriau senesnes, nes pigiau kainuotu, o tai svarbu tavo atveju, ar ne?), kad paimtu tavo vaika is darzelio , prieš jam uzsidarant - nezinau, 19, 20, o gal dirba iki 21 prailginta? Pabutu pas tave namie dvi valandas su kaimyne ar pas ja, o grizusi po savo darbo rastum. Manau, iseiciu visada galima rasti, tik paieskoti reikia, o ne saukti: "Blogai gyvenu.... jus nesuprantat.... ka daryti...."
Vilniuje nuo siu metu yra du darzeliai, kurie dirba iki 22 valandos- toks eksperimentas, nes atsiranda tokiu tevu paklausa. Vienas Pagiriuose berods, kitas Vilniuje "Mazylis". Tevai i sias grupes buvo kruopsciai atrinkti, butent tokie, kuriems yra toks poreikis.

as nesaukiu,o be to,nera nei seseru nei broliu nei mamos nei tecio,man atrodo aiskiai parasiau ar tu skaityt nemoki.kaimynu as cia nepazystu visai,o ka pazystu,tie dirba net per kelis darbus.darzeliu gal ir yra iki 22 bet reikia laukti,o man pvz.pirmadieni jau i darba,turejom aukle,bet ji mus pavede.tai kaip man per viena diena viska sutvarkyt ka?ir jei laisvu turiu tik 2d.per savaite
Atsakyti
Savaitiniame darzelyje vaika gali pasiimti iki 21val. Va cia jau pliusas. Gali kiekviena diena vaika nuvest is ryto ir pasiimt iki 21val po darbo( privalumas ilgai dirbantiems teveliams). O vaiko savaitei niekaip negaleciau palikt schmoll.gif
Atsakyti
kas gali pasakyti kokie darzeliai yra savaitiniai ir nuo kokio amziaus priima?ar sunku patekti?aciu.
Atsakyti
keiti, jei jau tavo situacija tokia tragiska, kaip sakai, siulau atiduoti vaika i savaitini darzeli savaitei. Busi rami, patenkinta, darbus nudirbsi. Vaikas pamiegos, pavalgys. Ko gi daugiau reikia siam pasauly, ar ne? Juk vaikus gimdom tam, kad jie mums netrukdytu....

is asmenines patirties: namuose pati savo vaika auginau iki treju metu. Gal ir tu gali?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keberiokšt: 10 gruodžio 2006 - 17:29
As tai patenkinta, kad musu darzeli yra savaitine grupe. Pilnai pasilieka kokie 3-4 vaikai, kai kuriom naktim nei vieno, bet uztat gali atvesti pries 8 ir jei reikia pasiimti iki 21 (jei paprasai tai neguldo ir iki 22).
Niekada nakciai nebuvau palikus ir nemanau, kad palikciau vaika. Ir kiek pakalbu su aukletojom, kad palieka ne tie, kuriems su darbais sunku, bet tie, kuriems patiems patogu. Ir laukia vaikiukai, kad jau siandien pasiims, nu rytoj tai tikrai.
Atsakyti