Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

Naujas straipsnis apie savaitinius darželius iš žurnalo "Veidas":

http://www.veidas.lt...l/427600cb91507

Atsakyti
kažkada mano mama dirbo auklėtoja savaitiniame darželyje, tai vaikai, kurie dažnai likdavo savaitei , tokių būdavo apie 3-5 grupėje, mano mamą vadindavo mama. o kai ateidavo pasiimti tikrieji tėveliai, vaikai verkdavo sad.gif

Gal dabar kitaip g.gif
Atsakyti
Mamytes, gal zinote, ar savaitiniai darzeliai vasarai uzsidaro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 21 birželio 2005 - 17:05
neseniai buvau nuejus i viena pasiteiraut del vietu tai ten tikrai minejo,kad vasarai uzsidarys.as cia apie Kauno darzeli "Sadute"
Atsakyti
Aciu, Kika. Idomu, kaip kiti savaitiniai vasara dirba? Gal mamyciu tarpe yra dirbanciu savaitiniuose darzeliuose? rolleyes.gif
Atsakyti
manau turi eiti i konkretu darzeli ir dometis kaip jie dirbs,nes kaikuriuos tikrai uzdarys,o kiti tikrai dirbs...
Atsakyti
kazkas cia minejo, kad reikia vadovautis patirtim tu, kam teko eit i savaitini darzeli ar ten vest savo vaikucius, o ne mamos sesers pusbrolio zmonos zodziais... schmoll.gif
tai va... mano labai labai geras draugas vaikysteje lanke si darzeli (savaitini).
Maciau jo dabartinius santykius su mama... jis ja iki siol kaltina kad ten vede. O zinot kodel???
Jis ten, budamas 6 metu, svelniai sakant, dare oralini vyresniam vaikui, ir kitiems vadeivoms, kurie atimindavo maista ir taip prigrasindavo vaikus, kad jie tyledavo kaip vandens i burna prisiseme. Tai vat. Pasakysiu dar graziau. Jis dabar yra gejus. O kas nors kiek domejosi psichologija zino, kad seksualines orientacijos sutrikimai labiausiai salygojami vaikysteje patirtos prievartos ir isnaudojimo.
Tai yra vienas atvejis, nezinau kaip yra kitur. Bet tai ivyko ne kokioj provincijoj o kaune. zodziu, i istaiga, apie kuria girdejau tokius pasakojimus is zmogaus, kuris niekad man nemelavo, savo vaiko nevesiu ir niekad gyvenime net nepagalvosiu apie tai...
Skaiciau sia tema, ir tikrai eme kilt mintys "o gal?" nes ir dabar sedziu ant zariju laukiu kol ismus 5 kad kuo greiciau begciau pas savo pipira. Prailgintos grupes yra gerai - as speju pasiimt maziuka tik 17.30 anksciausiai.. kai vyrui laisva pamaina-tada jis pasiima anksti.
Bet i savaitini NIEKADA nevesiu. kad mano vaikas nebuta tas vienas kad ir is 10 ar 1000, kuriam nutiks taip kaip tam protingam ir sauniam zmogui, kuris dabar tri daur psichologiniu problemu.
mamos,darykim VISKA,kad apsaugotume savo vaikus.sekmes jums rolleyes.gif
Atsakyti
skaiciau ir siurpuliukai bega.... sunku ir baisu verysad.gif dziaugiuosi,kad as savo mazute turiu galimybe vest i prailginta grupe,bet i savaitini ir as labai labai bijociau ir darysiu viska,kad tik nereiktu atiduot verysad.gif musu darzelyje yra savaitiniu grupiu,bet mes einam i paprasta prailginta.
Atsakyti
Taigi, kartais gal ir nera kitos iseties nei vest vaikiuka i savaitini darza, na bet kai pasakojama, kaip ten viaikai patenkinti ir jiems vos ne tevu nereikia (pasilieka noriai nakciai, nenori namo), tai galit nepasakot - reiskia jau vaikui psichologija kitaip rodo, kad jis namo nebenori, ir as jokiu budu nesutiksiu, kad tai gerai.
Kaip ir sakiau - jei ten yra nors vienas toks atvejis, as padarysiu viska, kad jis nepasikartotu ant mano vaiko cry.gif
jau ir taip uztenka, kad darze visa diena prabuna.
Kaip bebutu, panasiu atveju kitose vaiku ugdymo istaigose isskyrus savaitinius darzelius (neskaiciuojant internatu,kur apskritai baisios vietos), nesigirdi.
Brrr... sad.gif
Atsakyti
Viespatie, man dar neskaicius visu pasisakymu, vien nuo temos pavadinimo klaiku buvo....Man ilgesys savaitinuku akyse tapatus pamestinuku skausmui.....Baisu, kai tevai neturi kitos iseities......
O gal visdelto turi?????
Atsakyti
Mano vyras irgi didziule nuoskauda jaucia,nes ir i savaitini ejo ir nekaip ten jam buvo.
Atsakyti
As pati lankiau savaitini darzeli, gal todel, kad jis buvo arciausiai namu, gal todel, kad ten dirbo mano teta... Bet tikrai niekada nepajutau, kad kazkaip neigiamai mane jis paveike g.gif Tiesa, paminesiu, kad nakciai miegoti niekada nebuvau palikta. Ziurint i tuos vaikucius, kuriuos savaitem tevai palikdavo: vaikuciai issilge teveliu, drabuzeliais tais paciais kasdien... cry.gif nedaug ten ju nakvodavo per nakti, 5-6 per visa darzeli... bet vis tiek nesmagu, kad vaikai tarsi ismetami is seimos ir gyvena darzelyje. Siaip pati is paskutiniuju stengciausi nepalikti vaiko nakciai niekur, bet jei kitaip nesigauna - ka padarysi.
As pati savaitiniame darzelyje, nesijutau, kad ten toks yra, buvau mylima ir lepinama thumbup.gif
Veiksmas vyko mazdaug pries 20 metu Kaune.
Atsakyti