Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

taip, ta pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2005 03 03, 13:40)
čiaiškėliau temą, nes perskaičiau šį straipsnį, apsiverkiau, nes įsivaizduoju, vaikus kurie laukia mamų, nori namo...o jos neateina, neįsivaizduoju, kaip jiems turėtų širdelę skaudėti sad.gif


O aš įsivaizduoju. Nes pati buvau toks vaikas. Nedažnai mane palikdavo nakvoti darželyje, bet kiekvienas kartas būdavo laaaabai didelė tragedija
Atsakyti
Pasisakiau, kad neturiu nuomonės, nes nežianu, kaip iš tiesų elgčiausi, jei susiklostytų tokia situacija... Aišku, valdiško gyvenimo vaikui nenorėčiau, ieškočiau kitokios išeities: prašyčiau senelių pagalbos, samdyčiau auklę... Bet tai tik prielaidos, o viską patikslina konkreti situacija.
Atsakyti
man tai būtų per daug žiauru palikti savo vaiką svetimiems savaitei. Nežinau, turbūt plyštų širdis. Kai man buvo sesija, o su 2 mažiais negalėjau jai pasiruošt, sūnų 1,5 mėn išvežiau pas mamą. Ten jis lankė paprastą darželį (mama ten dirba). Tai kažkaip nebuvo taip skaudu ir matėmės savaitgaliais.
Atsakyti
Anksčiau juos dažniausiai lankydavo prastokos reputacijos šeimų vaikai,dabar situacija keičiasi-daugėja verslininkų, daug dirbančių ir pan.tėvų vaikų...O ką manot Jūs? Gal kieno vaikai lanko tokį darželį?
Atsakyti
atgyventas reikalas, neeee schmoll.gif as pries cool.gif
Atsakyti
O aš visom keturiom UŽ! Įsivaizduok, kad abu su vyru dirbat pamaininį darbą, kuris tęsiasi iki 20 val. Tai kur vaiką dėti?

Kiek girdėjau tuose savaitiniuose darželiuose visai gerai, priežiūra gera, tik gal su maitinimu prasčiau (čia aš apie Šilainiuose esantį darželį), nes reikia atsinešti priešpiečius patiems, nes neduoda. Jei iki 21 val neatsiimi iš daržo, vaiką migdo.
Atsakyti
Užtai ir klausiu,nes važinėsiu į darbą į kitą miestą.Kol baigsiu darbą,į parduotuvę, kelionė namo,tai būsiu tik apie 20-21val.Tai kur man tą vaiką daugiau dėti????
Atsakyti
Aš tai negalėčiau be vaiko savaitę ištvert schmoll.gif
Atsakyti
Nesuprantu verslininku turtuoliu, leidzianciu i savaitini savo vaikus. Jei yra finansu, samdyciau aukle tokiu atveju. O del nuomones, kad vaikas turi socializuotis, leisciau i kokia popietine mokyklele, ju dabar apstu 4u.gif
As kalbu apie savaitinius darzelius, kur vaikai lieka miegoti ir pasiimami tik savaitgaliais. Nekalbu apie prailginta darzelio grupe, kur vaikai gali buti iki 20-21 val
Atsakyti
Auginu viena,finansai neleidžia samdyti auklę.Juk savaitiniuose nebūtinai turi būti visą savaitę,nebent extra atveju palikti nakvoti,juk galima vakarais pasiimti namo.Bet ir vėl problema-mažoji eina miegoti 19val.juk nežadinsiu kad pareitų pernakvoti g.gif Užtai ir klausiu Jūsų visų nuomonės-ką patartumėt,nes aš nesugalvoju?
P.S.o paprastuose darželiuose iki kelių yra prailgintos grupės?
Atsakyti
dažniausiai prailginta grupė dirba iki 19 val.

QUOTE(AIRRA @ 2005 04 17, 15:26)
Auginu viena,finansai neleidžia samdyti auklę.Juk savaitiniuose nebūtinai turi būti visą savaitę,nebent extra atveju palikti nakvoti,juk galima vakarais pasiimti namo.Bet ir vėl problema-mažoji eina miegoti 19val.juk nežadinsiu kad pareitų pernakvoti g.gif Užtai ir klausiu Jūsų visų nuomonės-ką patartumėt,nes aš nesugalvoju?
P.S.o paprastuose darželiuose iki kelių yra prailgintos grupės?

Atsakyti