Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

Labai patogu, kai dirbi ilgiau ir negali pasiimti vaiko 17 h., todėl gali ateiti ir pasiimti 19 h. Kartais būna tokių situacijų, kad neturi kur palikti vaikelio, auklės neturi, tėvai nepadeda, tai paliekame pernakvoti. Vaikas nesitraumuoja, nes myli auklėtają ir jos padėjėją, mes jas pažįstame. Gal susidaro nuomonė, kad palieka tik alkoholikai, bet tai netiesa. Mūsų darželyje jokių alkoholikų nemačiau, tik yra kelios nepasiturinčios šeimos, bet vaikus mamos myli ir prižiūri.
Atsakyti
Silvute, man atrodo, kad mes ta pati darzeli lankem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Maniskis buvo netoli "Planetos" kinoteatro wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Makarska @ 2004 06 15, 08:00)
Silvute, man atrodo, kad mes ta pati darzeli lankem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Maniskis buvo netoli "Planetos" kinoteatro wink.gif

aha, tenai
Atsakyti
Musu darzas iki siol veikia. Yra paciame centre ir visai neuzgrustas. Ten mano viena giminiete dirba, tai sake, kad kartais grupej buna tik kokie 4-6 vaikai.
Atsakyti
Silvute,
nei 1 metuku, nei 2 metuku, nei 3 metuku, nei 4 metuku, nei 5 metuku, nei 6 metuku neatiduociau savo vaiko i savaitini darzeli savaitei. Kam tada gimdyt vaikus, kad juos tik savaitgali matyti? Nesergu paralyziumi, turiu sveikas kojas ir rankas, manau, kad galima vaika ismaitinti kazkaip ir auganti namuose, o ne valdiskuose namuose.
Atsakyti
Nu niekas ir netrukdo KASDIEN vaika pasiiminet is savaitinio darzelio huh.gif
Atsakyti
As ir lankiau savaitini darzeli,na ir nieko,lygtai juk nedegravau,o ir lanke siaip ne narkomanu, ir ne bomzu vaikai ji rolleyes.gif Ar saviske leisciau i toki?NE cool.gif
Man dukra yra viskas gyvenime.Ne tam gimdziau ja,kad nematyciau jos sad.gif As geriau nedirbsiu,bet dukra bus su manim.Jei jau tikrai bus taip,kad teks ilgai dirbt,bus ivairiu reikalu svarbiu,tai galima susitart su seneliais,draugais,broliais,seserimis,galu gale ir aukle samdyt,bet vaikui miegot ne savo namuose visa nakti as neleisiu ne uz ka cool.gif
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 06 14, 19:08)
Tarnus laugh.gif , oi, negaliu hah.gif

gal dar tuos tarnus is kokios zimbabves laivais parsiplukdo laugh.gif
Atsakyti
mano vyras lanke savaitini darzeli. jo tevai tikrai ne degradai, o tiesiog tuo metu buvo jauna, daug dirbanti seima unsure.gif neseniai vyras pasakojo apie savo gyvenima tame darze, sake buvo nuolatos kova uz buvi ir maista blink.gif sake aukletojos vogdavo tevu atnestus vaikuciams vaisius ir tt. blink.gif bet jis patenkintas, kad ji lanke. sake tai buvo didziule gyvenimo mokykla. tiesa pasakius matau kaip jis skiriasi nuo savo brolio kuriam to darzelio lankyti neteko. mano vyras isaugo thumbup.gif zmogum wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Nedurna @ 2004 06 15, 16:33)
Silvute,
nei 1 metuku, nei 2 metuku, nei 3 metuku, nei 4 metuku, nei 5 metuku, nei 6 metuku neatiduociau savo vaiko i savaitini darzeli savaitei. Kam tada gimdyt vaikus, kad juos tik savaitgali matyti? Nesergu paralyziumi, turiu sveikas kojas ir rankas, manau, kad galima vaika ismaitinti kazkaip ir auganti namuose, o ne valdiskuose namuose.

o ka darytumei tuo atveju, jei sakykim vaikui reikia specializuoto darzelio. Pvz geriausias VLN logopedinis darzelis yra savaitinis ir i ji yra didziausios eiles.

Savaitinis darzelis yra patogus tuo, kad tu gali vaiko ateiti pasiimti ir 19, ir 20h.
O ne atejus 17.30 jau rasti viena vaika grupeje ir susiraukusia aukletoja.

Savo atveju tikrai buvau patenkinta savaitiniu darzeliu. Su mielu noru ir vaikus i toki leisciau, tik deju tokiu jau nebera.

Ir jei pastebejai, dauguma mamu uz savaitini darzeli argumentuoja kitu darzeliu trumpu darbo laiku. Abu darzeliai, kuriuos lanko mano vaikai dirba tik iki 18.30. Bet ir tai ne visos grupes. Sunui tai dar nieko, bet va dukra pabandytu i kita grupe pas nepazistama aukletoja nuvesti g.gif
Atsakyti
Norieciau paklaust, o kiek dabar vilniuje yra savaitiniu darzeliu ir kur jie randasi( buvo minietas logopedinis).Jei kas lanko tai koki, koks menesinis mokestis? smile.gif
Atsakyti
simtas litu ir tuos 93 litus nuima
Atsakyti