Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

QUOTE(grazina37 @ 2008 05 09, 08:22)
,o darzelyje tikrai to nebus,nes vaiku yra maziausei 10,pagulde miegoti tikrai niekas nepaglosto ,nepalinki saldziu sapnu,o vaikui tikrai to reikia ir nuosirdumo ir svelnumo,retas atvejis kad vaikas atvestas i lopselio grupe irtiesia rankytes i aukltoja ir ramei issiskiria su teciu ar mama,ir jau einantis i mokykla pamates darzelio aukletoja tikrai nebega pasisveikinti.

ar pati patyriai tai ka rasiai, ar tai yra VBS agenturis zodziai.
Mano darzelis buvo specializuotas ( lanke vaikai su regejimo sutrikimais ir tam tikru tevu vaikai) Kitais metu laikais tai budavo iprastas darzelis,bet vasara mus visus isvesdavo i vila valakampiuose. Saugi aptvarta aplinka, uzsiemimai gryname ore, tu paciu zmoniu prieziura ( nu nesikeisdavo tos aukles sniurais, tai viena paatostogauja, tai kita)... visa tai, ka vasara nedaug kas is tevu gali pasiulyti savo vaikams. Jeigu norejo tevai galedavo pasiimti kas vakara ir ryte atvesti - to niekas nedrausdavo, tik mazai kas tai darydavo, nes susisiekimo galimybes tada buvo prastesnes.
Ir neprisimenu nei saltumo, nei apsimestinimo, nei kad aukletoja nespedavo musu suziureti - vakarais aukletoja visus suguldydavo i viena miegamaji ( siaip berniukai ir mergaites miegodavo atskirai) ir visiems pries miega skaitydavo pasaka, visiems budavo surandama laiko ir labanaktis pasakyti, ir nugriuvus paguosti - o is paciu surinktu rugstyniu isvirta sriuba budavo tik skanesne.
Atsakyti
as kalbu vaikucius iki 3 metu
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 05 09, 10:21)
as kalbu vaikucius iki 3 metu

Papasakokit apie 3 metu vaiko veikla... Kuo uzimdavote!
Man tai labai aktualu, nes mano mergaitei dar 2 metuku nera, i darza eina nuo 1.3 metu! Gal padariau labai didele klaida nesamdydama aukles (nors tai tikrai galiu leisti)!
Atsakyti
QUOTE(Nuodeminga @ 2008 05 08, 23:37)
O " katukai" siulyciau pagalvoti , kodel mieliau nori likti savaitiniame darzelyje,negu namie g.gif , o paskui stebisi tokie teveliai,kodel nesusisneka su savo atzala,o veliau kai tie " valdiski" vaikai uzauga ,tai kaip jau minejo "Grazina37 " tokiu "teveliu" laukia seneliu prieglauda,arba dar blogiau paliekami likimo valiai blush2.gif

Jūs man papasakokit, ar vaikystėj, paauglystėj neidavot nakvoti pas drauges? biggrin.gif O be to, ar pati ėjot į savaitinį darželį, ar ėjo jūsų vaikai, kad taip kalbat? biggrin.gif
Auklėtojos nuostabios, jos ir paglosto galvytę, ir pasaką prieš miegą paseka rolleyes.gif Ir iš viso, kiekvienas darželis skirtingas doh.gif su skirtingais ten dirbančiais žmonėmis, todėl aš galiu pasakoti tik apie savo darželio auklėtojas thumbup.gif O tokie pasisakymai iš serijos "vajej kaip baisu, aš turiu daug nuostatų ir su jomis gyvenu" yra iš piršto laužti ax.gif
Ne kiekvieną dieną vaikai lieka darželyje dar kartelį pasikartosiu, o ir namie jiems yra labai gerai bigsmile.gif Aš manau, kad jei vaikas nori likti nakvoti kartą per ketvirtį darželyje, tai tikrai aš jam ir netrukdysiu biggrin.gif O pas močiutes Jūs nepaliekate vaiko nakvoti?
Nuoskaudos doh.gif Apie kokias nuoskaudas kalbate, jei vaikas pasilieka PATS SAVO NORU? Papasakokite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 05 09, 08:22)
retas atvejis kad vaikas atvestas i lopselio grupe irtiesia rankytes i aukltoja ir ramei issiskiria su teciu ar mama,ir jau einantis i mokykla pamates darzelio aukletoja tikrai nebega pasisveikinti.

Maniškiai visi trys po neilgos adaptacijos be vargo lopšelyje išsiskirdavo su manimi, tiesė rankutes į auklėtoją. Ir iki šiol ją myli, kaip ir savo darželio auklėtojas, beje. Kad auklėtojos vaikų nepaglosto ir nepalinki saldžių sapnų irgi ne tiesa. Mano darbas toks, kad kartais saviškius galiu pasiimti prieš pietų miegelį, o kartais atvažiuodavau kai jau mažieji nakčiai buvo guldomi. Ne kartą mačiau, kad auklėtoja po ranką jautriausiems padavus prieš miegą pasaką sekė. Visai kaip aš saviškiams. (O kadangi jų trys, tai rankų irgi visiems neužtenka.) Auklėtojų darželyje irgi yra visokių, kaip ir auklių. Jei vaikas ne su manimi, man nėra didelio skirtumo, ar jis darželyje, ar su aukle, ar su močiute, jei žinau, kad jis patikimose rankose.

Beje, mano pačios prisiminimai iš darželio laikų irgi patys gražiausi. Ir ne dėl to, kad namie buvo blogai. Tiesiog darželyje taip pat buvo gera: daug draugų, daug pramogų, daug kitokių žaislų, nei namuose, ten taip pat jaučiausi mylima ir vertinama. Ir pas savo darželio auklėtojas į svečius užbėgdavau tol, kol mano darželis egzistavo (kai jį panaikino, jau buvau studentė). Sutikusi mielai pasisveikinčiau ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2008 05 09, 11:17)
Maniškiai visi trys po neilgos adaptacijos be vargo lopšelyje išsiskirdavo su manimi, tiesė rankutes į auklėtoją. Ir iki šiol ją myli, kaip ir savo darželio auklėtojas, beje. Kad auklėtojos vaikų nepaglosto ir nepalinki saldžių sapnų irgi ne tiesa. Mano darbas toks, kad kartais saviškius galiu pasiimti prieš pietų miegelį, o kartais atvažiuodavau kai jau mažieji nakčiai buvo guldomi. Ne kartą mačiau, kad auklėtoja po ranką jautriausiems padavus prieš miegą pasaką sekė. Visai kaip aš saviškiams. (O kadangi jų trys, tai rankų irgi visiems neužtenka.) Auklėtojų darželyje irgi yra visokių, kaip ir auklių. Jei vaikas ne su manimi, man nėra didelio skirtumo, ar jis darželyje, ar su aukle, ar su močiute, jei žinau, kad jis patikimose rankose.

Beje, mano pačios prisiminimai iš darželio laikų irgi patys gražiausi. Ir ne dėl to, kad namie buvo blogai. Tiesiog darželyje taip pat buvo gera: daug draugų, daug pramogų, daug kitokių žaislų, nei namuose, ten taip pat jaučiausi mylima ir vertinama. Ir pas savo darželio auklėtojas į svečius užbėgdavau tol, kol mano darželis egzistavo (kai jį panaikino, jau buvau studentė). Sutikusi mielai pasisveikinčiau ir dabar.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2008 05 09, 09:00)
Jūs man papasakokit, ar vaikystėj, paauglystėj neidavot nakvoti pas drauges?  biggrin.gif O be to, ar pati ėjot į savaitinį darželį, ar ėjo jūsų vaikai, kad taip kalbat?  biggrin.gif
Auklėtojos nuostabios, jos ir paglosto galvytę, ir pasaką prieš miegą paseka  rolleyes.gif Ir iš viso, kiekvienas darželis skirtingas  doh.gif su skirtingais ten dirbančiais žmonėmis, todėl aš galiu pasakoti tik apie savo darželio auklėtojas  thumbup.gif  O tokie pasisakymai iš serijos "vajej kaip baisu, aš turiu daug nuostatų ir su jomis gyvenu" yra iš piršto laužti  ax.gif
Ne kiekvieną dieną vaikai lieka darželyje dar kartelį pasikartosiu, o ir namie jiems yra labai gerai  bigsmile.gif Aš manau, kad jei vaikas nori likti nakvoti kartą per ketvirtį darželyje, tai tikrai aš jam ir netrukdysiu  biggrin.gif O pas močiutes Jūs nepaliekate vaiko nakvoti?
Nuoskaudos doh.gif Apie kokias nuoskaudas kalbate, jei vaikas pasilieka PATS SAVO NORU? Papasakokite  doh.gif

vaikysteje ir paauglysteje nemiegojau pas drauges ir nenorejau pas jas likti,ejau i savaitini darzeli ,nes tetis mire kai mums su broliu dvynuku buvo 2,4metuku,ir mama liko nasle su 3 vaikais ,dirbo pamainini darba ,todel puikei zinau kaip vaikai jauciasi be artimuju 5 dienas ,ir zinau ar aukletojos fiziskai paiegia 20 vaiku apkabinti,ir puikei atsimenu pietu meta kai negaledavau uzmikti ,ir guledavau ant vieno sono nejudedama kad aukletoja nebartu,puikei atsimenu kaip is lauktuviu spinteles dingdavo sausainiai ir apelsinai kuriuos mama ar teta atnesdavo treciadieni ateja aplankyti ,ir dar daug visko kas islieka visam gyvenimui ir vien pagalvojus apie tai kad ir mano mazius gali ta patirti pasisiausia visi plaukai ,todel iki rugsejo dar jis i joki darzeli neis ,o rudeni eis tik tada kai dirbsiu
Atsakyti
Gražina, ne Jums buvo skirtas mano postas 4u.gif
Bet mes kalbam ne apie tuos pačius dalykus 4u.gif Kaip suprantu pas Jus darželyje savaitiniame būdavo daug vaikų, kurie miegodavo naktimis, tuo tarpu pas mus darželyje nakčiai pasilieka max. 5-7 vaikai, o dažniausia iki 5, ir, kaip ir minėjau anksčiau, nėra nei vieno vaiko, kuris liktų visas 5 dienas darželyje.
Tuo labiau, kad gal ir laikai kitokie buvo, kai Jūs lankėte darželį, ir vėlgi, gaila, kad Jūsų atsiliepimai apie Jūsų darželį yra nekokie 4u.gif Manieji atsiliepimai apie darželį yra patys geriausi, turiu tokią nuojautą, kad maniškės merginos jie taip pat bus puikūs, nes su didžiausiu džiaugsmu žygiuoja į darželį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 05 09, 06:44)
vaikysteje ir paauglysteje nemiegojau pas drauges ir nenorejau pas jas likti,ejau i savaitini darzeli ,nes tetis mire kai mums su broliu dvynuku buvo 2,4metuku,ir mama liko nasle su 3 vaikais ,dirbo pamainini darba ,todel puikei zinau kaip vaikai jauciasi be artimuju 5 dienas ,ir zinau ar aukletojos fiziskai paiegia 20 vaiku apkabinti,ir puikei atsimenu pietu meta kai negaledavau uzmikti ,ir guledavau ant vieno sono nejudedama kad aukletoja nebartu,puikei atsimenu kaip is lauktuviu spinteles dingdavo sausainiai ir apelsinai kuriuos mama ar teta atnesdavo treciadieni ateja aplankyti ,ir dar daug visko kas islieka visam gyvenimui ir vien pagalvojus apie tai kad ir mano mazius gali ta patirti pasisiausia visi plaukai ,todel iki rugsejo dar jis i joki darzeli neis ,o rudeni eis tik tada kai dirbsiu


Tikiuosi neuzpyksi, kad tavo posta panaudosiu smile.gif
Visi sutinkam, kad vaikam namie gerai, bet va situacija....ka beliko daryti moteriai su 3 vaikais. Aukles samdyti nepajege, dirbo pamainini darba (nors kazkas anksciau rase, kad tevam su mazais vaikais tas neskiriama). Negi dabar smerksite mama palikusi vaikus darzelyje? Manau, kad tokiu situaciju yra ne viena.....
Ir tikrai nepritariu, kai tevai palieka vaika savaitiniam darzely vien todel, kad jiems jis netrukdytu .
Atsakyti
Siandien vienos mamos pasiklausiusi,net pasiurpau doh.gif
Situacija tokia:ji dirbanti,vyras taip pat (abu kazkur iki 17 h),sunus lanko savaitini darzeli.
Tai va,Toji ir sako,:-eik tu,kaip fainai tas savaitinis darzelis,norim kur islekt vieni,paliekam nakciai vaika...tingiu eit parsivesti,paliekam nakciai...o ir Jis(berniukas) labai patenkintas...
Toks vaizdas,kad pasidarom vaika,o darzelis augina doh.gif
Pasibaisejau,ne tas zodis blink.gif
Atsakyti
bigsmile.gif [quote=katuka,2008 05 09, 10:00]
Jūs man papasakokit, ar vaikystėj, paauglystėj neidavot nakvoti pas drauges? biggrin.gif O be to, ar pati ėjot į savaitinį darželį, ar ėjo jūsų vaikai, kad taip kalbat? biggrin.gif
O tokie pasisakymai iš serijos "vajej kaip baisu, aš turiu daug nuostatų ir su jomis gyvenu" yra iš piršto laužti ax.gif
biggrin.gif O pas močiutes Jūs nepaliekate vaiko nakvoti?


bigsmile.gif Ne,as neidavau,nei vaikysteje,nei paauglysteje nakvoti pas drauges g.gif O kodel toki kvaila klausima uzduodi g.gif ,kazkaip nesirisa ,savaitinio darzelio taip,aciu dievui nelankiau,na turejau ir turiu nuostabius tevus,kurie pasikeisdami,ir galvodami apie mano "normalia" vaikyste,skubedavo paimti is darzelio,kuri beja pradejau lankyti beveik 4 metu.Mano vaikai,taip pat nelanke ir nelankys tokio darzelio,nes ne tam as juos gimdziau,kad "numesciau" kaip nereikalingus daiktus blush2.gif Turiu gera drauge,kuri yra tas"gyvas"pavyzdys,kuri ir papasakojo visokiu baisybiu,nes jos tevai maste butent taip ,kaip kai kurios mamytes masto,kad juk jam gerai,jis nori g.gif ,nesamone,kad vaikas geriau nores buti su kitom tetom,net ir vaikais,negu su savo tevais,tai toks absurdas
gun_bandana.gif na ,kad sava mociute prilyginama su savaitiniu darzeliu,na cia visai virsune,nusisnekejimas auksciausiam lygyje g.gif zmogus yra savo laimes kalvis,galima dar pridurti,kad ir savo vaiku gyvenimo kalvis, mirksiukas.gif kaip dar sakoma:" kaip pasiklosi,taip ir issimiegosi" mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Nuodeminga,2008 05 10, 01:27]
bigsmile.gif [quote=katuka,2008 05 09, 10:00]
Jūs man papasakokit, ar vaikystėj, paauglystėj neidavot nakvoti pas drauges? biggrin.gif O be to, ar pati ėjot į savaitinį darželį, ar ėjo jūsų vaikai, kad taip kalbat? biggrin.gif
O tokie pasisakymai iš serijos "vajej kaip baisu, aš turiu daug nuostatų ir su jomis gyvenu" yra iš piršto laužti ax.gif
biggrin.gif O pas močiutes Jūs nepaliekate vaiko nakvoti?
bigsmile.gif Ne,as neidavau,nei vaikysteje,nei paauglysteje nakvoti pas drauges g.gif O kodel toki kvaila klausima uzduodi g.gif ,kazkaip nesirisa ,savaitinio darzelio taip,aciu dievui nelankiau,na turejau ir turiu nuostabius tevus,kurie pasikeisdami,ir galvodami apie mano "normalia" vaikyste,skubedavo paimti is darzelio,kuri beja pradejau lankyti beveik 4 metu.Mano vaikai,taip pat nelanke ir nelankys tokio darzelio,nes ne tam as juos gimdziau,kad "numesciau" kaip nereikalingus daiktus blush2.gif Turiu gera drauge,kuri yra tas"gyvas"pavyzdys,kuri ir papasakojo visokiu baisybiu,nes jos tevai maste butent taip ,kaip kai kurios mamytes masto,kad juk jam gerai,jis nori g.gif ,nesamone,kad vaikas geriau nores buti su kitom tetom,net ir vaikais,negu su savo tevais,tai toks absurdas
gun_bandana.gif na ,kad sava mociute prilyginama su savaitiniu darzeliu,na cia visai virsune,nusisnekejimas auksciausiam lygyje g.gif zmogus yra savo laimes kalvis,galima dar pridurti,kad ir savo vaiku gyvenimo kalvis, mirksiukas.gif kaip dar sakoma:" kaip pasiklosi,taip ir issimiegosi" mirksiukas.gif
[/quote]
Labai jau arsiai kimbam i atlapus fear.gif
Na su mano savaitinio darzelio lankymu buvo taip, kad mama ir tevas dirbo nuo 09.00, o po darbo sededavo abu paskaitose iki 22.00.
Maniske irgi tokio darzelio nelanko ir nelankys, nes mano situacija gerokai skiriasi nuo mano tevu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandruliukas @ 2008 05 09, 23:14)
Siandien vienos mamos pasiklausiusi,net pasiurpau  doh.gif
Situacija tokia:ji dirbanti,vyras taip pat (abu kazkur iki 17 h),sunus lanko savaitini darzeli.
Tai va,Toji ir sako,:-eik tu,kaip fainai tas savaitinis darzelis,norim kur islekt vieni,paliekam nakciai vaika...tingiu eit parsivesti,paliekam nakciai...o ir Jis(berniukas) labai patenkintas...
Toks vaizdas,kad pasidarom vaika,o darzelis augina  doh.gif
Pasibaisejau,ne tas zodis  blink.gif

Cia jau virsune!
Pazistu ir as viena seima, kurie panasiai elgiasi.. Na vaikas ne i savaitini eina darza, bet dienini. Penktadieni vakare vaikas paimamas ir iskart vezamas mociutem, nes savaitgalis jau buna suplanuotas sad.gif
Atsakyti