Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)


aciu,GARPE,kaip tu ,kaip tavo pilvuko gyventojas? ax.gif wub.gif
[/quote]

Aciu. 4u.gif Mes laikomes neblogai. Penktadieni dare echo, tai patvirtino, kad laukiuosi, yra puslyte jau. wub.gif Uz dvieju sav. sake pasikartoti echo, turetu sirdeles tonusai jaustis jau.. Tada jau ramiau butu siek tiek
unsure.gif
Atsakyti
[quote=garpe,2011 04 05, 18:06]
aciu,GARPE,kaip tu ,kaip tavo pilvuko gyventojas? ax.gif wub.gif
[/quote]

Aciu. 4u.gif Mes laikomes neblogai. Penktadieni dare echo, tai patvirtino, kad laukiuosi, yra puslyte jau. wub.gif Uz dvieju sav. sake pasikartoti echo, turetu sirdeles tonusai jaustis jau.. Tada jau ramiau butu siek tiek
unsure.gif
[/quote]
nepyk,kad praleidau,o kiek jau savaiteliu tau? ax.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=FRIGE,2011 04 05, 18:32]
Aciu. 4u.gif Mes laikomes neblogai. Penktadieni dare echo, tai patvirtino, kad laukiuosi, yra puslyte jau. wub.gif Uz dvieju sav. sake pasikartoti echo, turetu sirdeles tonusai jaustis jau.. Tada jau ramiau butu siek tiek
unsure.gif
[/quote]
nepyk,kad praleidau,o kiek jau savaiteliu tau? ax.gif ax.gif
[/quote]


Man 03 14 isodinimas buvo
Atsakyti
Nu ka mergaites, labas vakaras, issiblioviau issirekiau, grizus is darbo susitvarkiau visus namus, dar ir saldytuva atleidau (vakar saldiklis siandien saldytuvas), na man kazkaip kai nervinuosi patinka issiliet namu tvarkyme smile.gif zodziu iskopiau senas dulkes smile.gif juk laukia nauja pradzia thumbup.gif liudna aisku dar bet stengiuos susitvardyt...
Siandiena laukia karsta vonia, skanus vynas ir zinoma mylimas vyras blush2.gif meginsim memes prisisaukt, kad jau mano mazyliai nepasiliko... sia savaite dar ruosiuos i masaza ir kitokias malonias proceduras (moraline ir fizine reabilitacija) Tikiuos greitai galesiu ir vel stot i naujai meginanciu bureli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 17:54)
Citas tau ryt skanas,jei nemaisau g.gif ?lauksim labai o as testuka pagaliau nusipirkau..tik paaiskinkit man blondinei,ar galiu ji daryt vakare ar tik butinai ryte,gi reikia kazkoki irodyma vyrui duot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
aciu,GARPE,kaip tu ,kaip tavo pilvuko gyventojas? ax.gif  wub.gif

Kai tokie skaiciukai, gali daryt ir vakare ! Beje, as vyro paklausiau, ka jis galvotu, jei savaite nutyleciau, na, sake, jog romantika tikrai nekvepetu, o saltumu ir nesupratingumu, taigi, pasidarykit sventine vakariene ir smagiai atsveskit su pieniskais kokteiliais!
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 04 05, 17:54)
Nu ka mergaites, labas vakaras, issiblioviau issirekiau, grizus is darbo susitvarkiau visus namus, dar ir saldytuva atleidau (vakar saldiklis siandien saldytuvas), na man kazkaip kai nervinuosi patinka issiliet namu tvarkyme smile.gif zodziu iskopiau senas dulkes  smile.gif juk laukia nauja pradzia thumbup.gif liudna aisku dar bet stengiuos susitvardyt...
Siandiena laukia karsta vonia, skanus vynas ir zinoma mylimas vyras blush2.gif meginsim memes prisisaukt, kad jau mano mazyliai nepasiliko... sia savaite dar ruosiuos i masaza ir kitokias malonias proceduras (moraline ir fizine reabilitacija) Tikiuos greitai galesiu ir vel stot i naujai meginanciu bureli 4u.gif


saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif svarbiausia nenuleist ranku ir but geros nuotaikos,kitas kartas bus sekmingas,nusipelnei:*
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2011 04 05, 16:03)
Kai tokie skaiciukai, gali daryt ir vakare ! Beje, as vyro paklausiau, ka jis galvotu, jei savaite nutyleciau, na, sake, jog romantika tikrai nekvepetu, o saltumu ir nesupratingumu, taigi, pasidarykit sventine vakariene ir smagiai atsveskit su pieniskais kokteiliais!

drinks_cheers.gif Maniškis baisiai supyktų, jei jam nepasakyčiau doh.gif Kai laukdavau HCG atsakymo skambindavo visą dieną, klausdavo, ar dar nieko, nors kelis kartus atsakymas buvo puikiai žinomas iš anksto, o jei nuslėpčiau šitaip... doh.gif Aš jam jokių romantikų neįrodyčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 17:54)
Citas tau ryt skanas,jei nemaisau g.gif ?lauksim labai o as testuka pagaliau nusipirkau..tik paaiskinkit man blondinei,ar galiu ji daryt vakare ar tik butinai ryte,gi reikia kazkoki irodyma vyrui duot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
aciu,GARPE,kaip tu ,kaip tavo pilvuko gyventojas? ax.gif  wub.gif


Nu jau tikrai ir vakare rodys smile.gif

FRIGE primink kiek tau scanu buvo pries punkcija? Man rytoj 2-as scanas. Zinau kad BaltijaL turejo berods 3 ar 4 scanus net blink.gif Jau negaliu sulaukti punkcijos ir kad greiciau leliukus man atgal idetu tongue.gif

Rute - laukiam laukiam mes nestukes laukiam 4u.gif

Warwara, Zubriuka - megaujates adatomis ? tongue.gif Man atrodo kad net truk kazkokio veiksmo vakarais kai jau nebereikes lotuliukas.gif


QUOTE(zaliuze @ 2011 04 05, 18:54)
Nu ka mergaites, labas vakaras, issiblioviau issirekiau, grizus is darbo susitvarkiau visus namus, dar ir saldytuva atleidau (vakar saldiklis siandien saldytuvas), na man kazkaip kai nervinuosi patinka issiliet namu tvarkyme smile.gif zodziu iskopiau senas dulkes  smile.gif juk laukia nauja pradzia thumbup.gif liudna aisku dar bet stengiuos susitvardyt...
Siandiena laukia karsta vonia, skanus vynas ir zinoma mylimas vyras blush2.gif meginsim memes prisisaukt, kad jau mano mazyliai nepasiliko... sia savaite dar ruosiuos i masaza ir kitokias malonias proceduras (moraline ir fizine reabilitacija) Tikiuos greitai galesiu ir vel stot i naujai meginanciu bureli 4u.gif



Nu saunuole tu musu sekantis kartas tavo thumbup.gif
Atsakyti
mergytes,jau viskas padaryta,ir testukas,nu pagaliau su II ax.gif ir vyrui sypsena ant veido uzdeta garantuotai likusiai savaitei...ir visai nesupyko,kad nesakiau vakar,gal dabar nesupranta dar,kas vyksta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Rute,2011 04 05, 14:22]
viešpatie, aš noriu dvynukų ir tikrai susitvarkysiu su jais, ir dzin, kad gali būti sunku.. juk tai dviguba laimė į šeimą 4u.gif ech.., kad man tavo bėdos biggrin.gif
mes su vyru taip pat norejom dvynuku, nes juk antra vaikuti tureti gali jau nebebuti galimybes... aisku esam beproto laimingi ir del vieno angeliuko wub.gif
Atsakyti
Citai man skanai buvo 8c.d;12c.d;15c.d,per paskutini skana liepe ta pati vakara susileist ovitrelle ir 17c.d dare punkcija...ziurek man,kad viskas vyktu pagal grafika lotuliukas.gif lotuliukas.gif kad paskui ir nestuke.gif nestuke.gif butu kaip ir priklauso wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 05, 14:03)
FRIGE
Nu nieko sau  blink.gif  Man visada taip idomuios tokios istroijos... Nu nejaugi jis nezinojo kada testo diena? Ar as plepi per daug, ar ka... Maniskis viska zino, diena i diena. Kas vyksta, kodel vyksta ir kada sekantis zingsnis.
o jau kas liecia situacijos, kad darbdave zino, o vyras ne... Tai net nezinau. Buciau tavo vyras - tikrai supykciau nerealiai  tongue.gif  Ir dzin' kad peliu bus namie!


nu as ir nesuprantu kaip vyras gali nezinot, kad jau reikia testa darytis ir pan. ar jis taves neklausineja ar jam neidomu? mano vyras viska zinojo, kartu pirkom nestumo testus,kartu laukem HCG smile.gif
Atsakyti