Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

Frige, nelabai suprantu jau taves blink.gif Visu pirma, reikia DZIAUGTIS, ne su bendradarbem, o su savo vyru wub.gif Visu antra, tai is kur tu istraukei kad pas tave dvynukai ? blink.gif Dvynukai bus pas tave tada, kai tai patvirtins gydytojas.Man gydytojai yra tikrai sake, kad HCG skaicius dar nesako vaisiu skaiciaus, o indikuoja nestuma.Jeigu skaiciai didesni, labiau tiketina, kad stipresnis nestumas. Ir bendrai, reikia dekoti likimui, daktarams ir visa kokiems galams, kad pagaliau laukiesi, o ne triznioti, kad gal nesusitvarkysi blink.gif Daugelis cia esanciu susitvarkytu su bet kuo kad tik tu vaiku butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 16:15)
as bijau dvynuku dabar blush2.gif  blush2.gif prisisnekejau pati,gi sunku su dviem doh.gif  doh.gif ir vezimelis dvigubas,ir maitint du...nors ka as cia anksciau laiko,gal ten pas mane ju tik vienas,o as jau du du lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


truputi sunkiau nei su vienu-tiesa..bet dziaugsmo,sypsenu krykstavimu -DVIGUBAI!!!
vezimelis laaabai superinis(Lietuviskom ziemom gal netiktu) bet cia thumbup.gif Icandy double,paziurek!matinti ir lengva(jei buteliukai) paguldai salia viena kito(pagalves geriau atskiros) ir tada abiem po buteliuka,pati sedi laikai ir tiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija L.: 05 balandžio 2011 - 14:21
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 05, 15:16)
Frige, nelabai suprantu jau taves  blink.gif  Visu pirma, reikia DZIAUGTIS, ne su bendradarbem, o su savo vyru  wub.gif  Visu antra, tai is kur tu istraukei kad pas tave dvynukai ?  blink.gif  Dvynukai bus pas tave tada, kai tai patvirtins gydytojas.Man gydytojai yra tikrai sake, kad HCG skaicius dar nesako vaisiu skaiciaus, o indikuoja nestuma.Jeigu skaiciai didesni, labiau tiketina, kad stipresnis nestumas. Ir bendrai, reikia dekoti likimui, daktarams ir visa kokiems galams, kad pagaliau laukiesi, o ne triznioti, kad gal nesusitvarkysi  blink.gif  Daugelis cia esanciu susitvarkytu su bet kuo kad tik tu vaiku butu  ax.gif

as gi su niekuo dar ir nesidziaugiau del to...o visa kita,negi pati nebuvai del visko pasimetus,nekilo jokiu minciu,man gi dar plaukia viskas...nu gal as tokia,gal per ilgai to stebuklo laukiau,kad tiek pas mane daug jausmu ir skirtingu ir dalinuosi jais..as irgi dekoju viskam,kam galiu ir susitvarkysiu su bet kuo..be galo daug del to praejau,nesuprantu,kodel taip reaguoji tu pati i mano pasakymus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 15:15)
as bijau dvynuku dabar blush2.gif  blush2.gif prisisnekejau pati,gi sunku su dviem doh.gif  doh.gif
viešpatie, aš noriu dvynukų ir tikrai susitvarkysiu su jais, ir dzin, kad gali būti sunku.. juk tai dviguba laimė į šeimą 4u.gif ech.., kad man tavo bėdos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 05, 15:22)
viešpatie, aš noriu dvynukų ir tikrai susitvarkysiu su jais, ir dzin, kad gali būti sunku.. juk tai dviguba laimė į šeimą  4u.gif ech.., kad man tavo bėdos  biggrin.gif

nedaug tau ir beliko iki mano "bedu" mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 05, 15:22)
viešpatie, aš noriu dvynukų ir tikrai susitvarkysiu su jais, ir dzin, kad gali būti sunku.. juk tai dviguba laimė į šeimą  4u.gif ech.., kad man tavo bėdos  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes moterytes,

Prasausi priimama i si skyreli. Turiu jau planeli: geguzes pab./birzelio pradzia startuoju.
Frige didziausi sveikinimai tau ir tavo seimai.
Zaliuze - prisijungiu prie palaikymo komandos ir nuosirdziai tikiuosi, kad tau pavyks...
Warwara - sekmes tau, kumstukai suspausti

Linkiu visom daug daug sekmiu ir tik dziaugsmo asaru....
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 04 05, 16:19)
Sveikutes moterytes,

Prasausi priimama i si skyreli. Turiu jau planeli: geguzes pab./birzelio pradzia startuoju.
Frige didziausi sveikinimai tau ir tavo seimai.
Zaliuze - prisijungiu prie palaikymo komandos ir nuosirdziai tikiuosi, kad tau pavyks...
Warwara - sekmes tau, kumstukai suspausti

Linkiu visom daug daug sekmiu ir tik dziaugsmo asaru....

aciu,tau linku to paties sulaukt ir kuo greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 05, 15:22)
viešpatie, aš noriu dvynukų ir tikrai susitvarkysiu su jais, ir dzin, kad gali būti sunku.. juk tai dviguba laimė į šeimą  4u.gif ech.., kad man tavo bėdos  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš irgi-širdį atiduočiau, kad tik dvinukų galėčiau lauktis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 04 05, 16:26)
drinks_cheers.gif  aš irgi-širdį atiduočiau, kad tik dvinukų galėčiau lauktis  wub.gif  wub.gif

kai tiek metu prasiau dievo,kad atsiustu kudikeli sakydavau,kad jis man leistu gyventi tol,kol uzauginciau vaikeli ir galetu likusi gyvenima pasiimt uz ta dovana... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 16:23)
aciu,tau linku to paties sulaukt ir kuo greiciau mirksiukas.gif



Sveikinimai Frige thumbup.gif
Atsakyti
Citas tau ryt skanas,jei nemaisau g.gif ?lauksim labai o as testuka pagaliau nusipirkau..tik paaiskinkit man blondinei,ar galiu ji daryt vakare ar tik butinai ryte,gi reikia kazkoki irodyma vyrui duot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aciu,GARPE,kaip tu ,kaip tavo pilvuko gyventojas? ax.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 05 balandžio 2011 - 16:56