Įkraunama...
Įkraunama...

IVF - plepam plepam nesustojam :)

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 13:31)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  ups,kiek daug cia apie mane blush2.gif seima pas mumis tai thumbup.gif  jau devyni metai kartu,cia ne tame problema,as gal tokia biski priplaukusi prie romantikos labai biggrin.gif tai masatu,kaip cia taip vat graziau padaryt..labai norejau metiniu proga naujiena tokia,bet kad iki ju dar 2 sav... doh.gif  doh.gif nu kad jau cia sakot,tai teks nebelaukt... unsure.gif
Papildyta:

mano kumstukai irgi jau suspausti 4u.gif  4u.gif ir virusiukus siunciu i tavo puse wub.gif  wub.gif



Tai padaryk ta romantika SIANDIEN thumbup.gif smile.gif Kaip savijauta jau patikejai pati? tongue.gif Ir dar as neisivaizduoju kaip tu neissiduodi, as turbut vaiksiociau issisiepus ir uzsisvajoju ir vyras tikrai suprastu arba sakytu kad isprotejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 05, 13:42)
Tai padaryk ta romantika SIANDIEN  thumbup.gif  smile.gif  Kaip savijauta jau patikejai pati? tongue.gif  Ir dar as neisivaizduoju kaip tu neissiduodi, as turbut vaiksiociau issisiepus ir uzsisvajoju ir vyras tikrai suprastu arba sakytu kad isprotejau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

teks,o tai jus cia mane akmenimis apmetysit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif zinok,ejau anksti miegot,o jis gryzo irgi ne taip anksti biggrin.gif dar netikiu zinok,tikrai netikiu doh.gif doh.gif atrodo,kad sapnuoju...reikia testa nusipirkt,vakar nespejau,siandien neissirinkau kuri pirkt lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu nupusau per diena as lotuliukas.gif erzinau vakar ji ,ale klauso,gal itaria,puoda siunciau plaut i virtuve,o pati gulejau,viska daro ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 05 balandžio 2011 - 12:48
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 13:46)
teks,o tai jus cia mane akmenimis apmetysit lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif zinok,ejau anksti miegot,o jis gryzo irgi ne taip anksti biggrin.gif dar netikiu zinok,tikrai netikiu doh.gif  doh.gif atrodo,kad sapnuoju...reikia testa nusipirkt,vakar nespejau,siandien neissirinkau kuri pirkt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu nupusau per diena as lotuliukas.gif erzinau vakar ji ,ale klauso,gal itaria,puoda siunciau plaut i virtuve,o pati gulejau,viska daro ax.gif


Vyras tikrai nujaucia tongue.gif O tu tikrai nupusai lotuliukas.gif Nu ***** dar jinai testo nenusipirko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 05, 14:07)
Vyras tikrai nujaucia  tongue.gif O tu tikrai nupusai  lotuliukas.gif Nu ***** dar jinai testo nenusipirko  doh.gif

zinok,tokia jau as su pirkimu,galiu prie skalbiniu minkstikslio valanda prastovet,kol issirenku...kai eisiu mergytes is mokykjlos parvest,pakeliui is vaistines paimsiu,tada jau tureciau patiket,kad nestuke.gif
Papildyta:
mano kliente,kur vaikus priziuriu tai zinok isvis doh.gif doh.gif ,sakau,gali but ir dvynukai,nu tai sako kazkur iki septyniu menesiu isdirbtum doh.gif doh.gif nu nera man ten sunku,mazoji jau 3.5m,didzioji mokykloj,bet galvoju nu vistiek aisku,jei viskas bus tvarkoj,maksimum iki sesiu ir ne ilgiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 14:16)
zinok,tokia jau as su pirkimu,galiu prie skalbiniu minkstikslio valanda prastovet,kol issirenku...kai eisiu mergytes is mokykjlos parvest,pakeliui is vaistines paimsiu,tada jau tureciau patiket,kad nestuke.gif
Papildyta:
mano kliente,kur vaikus priziuriu tai zinok isvis doh.gif  doh.gif ,sakau,gali but ir dvynukai,nu tai sako kazkur iki septyniu menesiu isdirbtum doh.gif  doh.gif nu nera man ten sunku,mazoji jau 3.5m,didzioji mokykloj,bet galvoju nu vistiek aisku,jei viskas bus tvarkoj,maksimum iki sesiu ir ne ilgiau schmoll.gif


Tai klientei pasakei o vyrui ne lotuliukas.gif ?
As sunkiai isivaizduoju su dvynukais darba iki 7 menesiu smile.gif , bet gal jausies labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 12:31)
ups,kiek daug cia apie mane blush2.gif seima pas mumis tai thumbup.gif  jau devyni metai kartu,cia ne tame problema,as gal tokia biski priplaukusi prie romantikos labai biggrin.gif tai masatu,kaip cia taip vat graziau padaryt..labai norejau metiniu proga naujiena tokia,bet kad iki ju dar 2 sav... doh.gif  doh.gif nu kad jau cia sakot,tai teks nebelaukt... unsure.gif

Tai aš taip iki vakaro laukiau norėjau malonią staigmeną pateikti, atviruką dariau ir pan lotuliukas.gif O jis įsižeidusį vaidino po to lotuliukas.gif Šįkart iš karto testą nutempiau pati dar nesuvokdama ką ten rodo hihihi.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 12:46)
dar netikiu zinok,tikrai netikiu doh.gif  doh.gif atrodo,kad sapnuoju...

Pirma pasakyk, o po to galėsi bandyt patikėti lotuliukas.gif Aš iki kol širdutės nepamačiau nepatikėjau blush2.gif Ir darbar dar pamirštu kartais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 05, 14:37)
Tai klientei pasakei o vyrui ne  lotuliukas.gif ?
As sunkiai isivaizduoju su dvynukais darba iki 7 menesiu smile.gif , bet gal jausies labai gerai  thumbup.gif

pasakiau del darbo,mat apie sita beda ji suzinojo,kai pries kelis metus jos nama valiau,o paskui po geros metu pertraukos man pasiule vaikus priziuret,o juk vizitai per IVF ir kita,gi nenuslepsi,sutarem,kad eisiu pas ja,bet kad zinotu,jog kartais reikes man i ligonine ir dirbsiu,kol nestuke.gif ,as jos nama dar valydavau,bet per stimuliacija teko atsisakyt,nes visi sonai skaudejo doh.gif tai ir lauke atsakymo labai,kad zinotu,ar tik su vaikais busiu,ar dar valytis galesiu...del vyro,tai sunervino mane,sako"reikia pasakyt,nes,meduok dieve,jei persileisi,tai tada nesupras,kas tau yra"...nu as aisku dar bijau visko,bet stengiuosi negalvot,kad persileisiu...ir be to minciu begale...bijau as tu dvynuku blush2.gif blush2.gif bijau,kad nesugebeciau ir ttt... doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 04 05, 14:38)
Tai aš taip iki vakaro laukiau norėjau malonią staigmeną pateikti, atviruką dariau ir pan lotuliukas.gif O jis įsižeidusį vaidino po to lotuliukas.gif Šįkart iš karto testą nutempiau pati dar nesuvokdama ką ten rodo hihihi.gif
Pirma pasakyk, o po to galėsi bandyt patikėti lotuliukas.gif Aš iki kol širdutės nepamačiau nepatikėjau blush2.gif Ir darbar dar pamirštu kartais biggrin.gif

as tau taip pavydziu nu baltai aisku,kad tau jau tiek savaiciu blush2.gif blush2.gif isprotesiu iki geguzes 3d doh.gif
Atsakyti
FRIGE
Nu nieko sau blink.gif Man visada taip idomuios tokios istroijos... Nu nejaugi jis nezinojo kada testo diena? Ar as plepi per daug, ar ka... Maniskis viska zino, diena i diena. Kas vyksta, kodel vyksta ir kada sekantis zingsnis.
o jau kas liecia situacijos, kad darbdave zino, o vyras ne... Tai net nezinau. Buciau tavo vyras - tikrai supykciau nerealiai tongue.gif Ir dzin' kad peliu bus namie!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 05 balandžio 2011 - 14:05
QUOTE(Citas @ 2011 04 05, 15:37)

As sunkiai isivaizduoju su dvynukais darba iki 7 menesiu smile.gif , bet gal jausies labai gerai  thumbup.gif



nesakyk,viskas ok su tais dvynukais esant nestuke.gif nestuke.gif as juk pradirbau iki32sav nestumo,o pagimdziau 34sav ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 05, 15:03)
FRIGE
Nu nieko sau  blink.gif  Man visada taip idomuios tokios istroijos... Nu nejaugi jis nezinojo kada testo diena? Ar as plepi per daug, ar ka... Maniskis viska zino, diena i diena. Kas vyksta, kodel vyksta ir kada sekantis zingsnis.
o jau kas liecia situacijos, kad darbdave zino, o vyras ne... Tai net nezinau. Buciau tavo vyras - tikrai supykciau nerealiai  tongue.gif  Ir dzin' kad peliu bus namie!

jis nuo pradziu sake,kad viskas bus gerai,kada isodino irgi zinojo,kai norejo 3 d sodint,tai vaziavom kartu,o kai nukele sodinima vaziavau viena...jis zino,kad dar man memes neatejo ir dar laukiu,nu papasakosiu jums ryt arba veliau sivakar,kai pasakysiu jam,kaip sureagavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 11:48)
pasakiau del darbo,mat apie sita beda ji suzinojo,kai pries kelis metus jos nama valiau,o paskui po geros metu pertraukos man pasiule vaikus priziuret,o juk vizitai per IVF ir kita,gi nenuslepsi,sutarem,kad eisiu pas ja,bet kad zinotu,jog kartais reikes man i ligonine ir dirbsiu,kol nestuke.gif ,as jos nama dar valydavau,bet per stimuliacija teko atsisakyt,nes visi sonai skaudejo doh.gif tai ir lauke atsakymo labai,kad zinotu,ar tik su vaikais busiu,ar dar valytis galesiu...del vyro,tai sunervino mane,sako"reikia pasakyt,nes,meduok dieve,jei persileisi,tai tada nesupras,kas tau yra"...nu as aisku dar bijau visko,bet stengiuosi negalvot,kad persileisiu...ir be to minciu begale...bijau as tu dvynuku  blush2.gif  blush2.gif bijau,kad nesugebeciau ir ttt... doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:

as tau taip pavydziu nu baltai aisku,kad tau jau tiek savaiciu blush2.gif  blush2.gif isprotesiu iki geguzes 3d doh.gif


Labai tave suprantu labai sunku bus istverti nes man irgi ilgokai laukti scano reikejo..bet nieko islauksi niekur nedingsi lotuliukas.gif O jau kada eisi tai ir sirdutes matysi tai bus dar smagiau,nebereikes vel sugrysti po savaites ar dvieju ramiau tau tada jau bus smile.gif
Nu kaip fainai tai negaliu labai laukiau tavo naujienu...Tikrai labai dziaugiuosi uz tave mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 05, 12:11)
jis nuo pradziu sake,kad viskas bus gerai,kada isodino irgi zinojo,kai norejo 3 d sodint,tai vaziavom kartu,o kai nukele sodinima vaziavau viena...jis zino,kad dar man memes neatejo ir dar laukiu,nu papasakosiu jums ryt arba veliau sivakar,kai pasakysiu jam,kaip sureagavo rolleyes.gif


Nu kaip kaip,maniskis dar iki dabar vaikso isisiepes,kaip trenktas lotuliukas.gif Sake dar nesusigaudo ar tikrai nesapnuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 05, 15:05)
nesakyk,viskas ok su tais dvynukais esant  nestuke.gif  nestuke.gif  as juk pradirbau iki32sav nestumo,o pagimdziau 34sav  ax.gif

as bijau dvynuku dabar blush2.gif blush2.gif prisisnekejau pati,gi sunku su dviem doh.gif doh.gif ir vezimelis dvigubas,ir maitint du...nors ka as cia anksciau laiko,gal ten pas mane ju tik vienas,o as jau du du lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti